Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne Home Made by Levi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lemne Home Made by Levi


    De la stanga la dreapta Lemn:
    1. ALL+ 5plywood 80 gr 5,6 grosimea lamei 70 RON 150\155
    2. OFF- 7plywood 90 gr 6,2 grosimea lamei 80 RON 151\157
    3. OFF 7plywood 90 gr 6,7 grosimea lamei 80 RON 150\157
    nr cont: BCR; cod iban; RO93RNCB0318017057260001 SOVER BALAZSI LEVENTE
    Ultima editare de levi; 14.dec.2011, 13:56.
    lemn:HML -carbon, hinoki
    fetze; Victas V>01 Limber
    si echipament Xiom

  • #2

    Lemn OFF
    Grosimea lamei 6,7
    Greutate 90 gr
    Pret 80 RON
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

    Comentariu


    • #3
      Frumos si totodata interesant. Ne poti spune si cate straturi de lemn are si eventual din ce esente. Pliul exterior pare nuc, asemanator cu cel de la Yasaka Ma Lin Extra Offensive. Spor la vanzare.
      XIOM Ofensive S Off / ST
      BH - Victas Limber V1
      FH - Xiom Omega 4 Pro

      Comentariu


      • #4
        Foarte interesante. Se pot incerca undeva?
        DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
        BH: DONIC ALLIGATOR DEF
        FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

        Comentariu


        • #5
          dr levi faine lemne succes in activitate vreau si eu un lemn dr levi combi special rapid pe forhand si defensiv pe bakhand ! insa daca puteti sal faceti sa sara cat mai putin pe bakhand ! pt adresa va las nr de tel si discutam !! 0748352369 multumesc!! ps lama sa fie grosime min8=10 mm!!
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Da, daca doriti pot sa va trimit prin posta!
            pt. dl. Alehandro - deja la M-Ciuc,mai multi "ierbari" folosesc lemnele facute de mine in frunte de Laky (L. Zsolt), urmeaza sa scot peste o saptamana sau doi lemne combi o noua gama din combinatie pluta-balsa-mahone.
            Ultima editare de levi; 22.nov.2011, 23:23.
            lemn:HML -carbon, hinoki
            fetze; Victas V>01 Limber
            si echipament Xiom

            Comentariu


            • #7
              dimensiune lamei sa fie de 155 cu 160!! multumesc!
              ---------- Post added 22-Nov-2011 at 23:19 ----------
              aveti gata facut astfel de lemn?
              ---------- Post added 22-Nov-2011 at 23:20 ----------
              sa imi lasati un nr de cont pt a va putea depune banii este mai simplu asa si nu platesc nici taxe in plus !!
              ---------- Post added 22-Nov-2011 at 23:33 ----------
              adresa este pop danut loc dej str aleea tomis nr 9 bl h2 ap 20 cod 405200 !! astept un lemn de calitate de la dvs in primul rand sa il am ca amintire si in aldoilea rand din curiozitate pur profesionala asa ca intre 2 mesteri lemnari!! si bineinteles vreau sa si il folosesc !!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #8
                din pacate deocamdate nu am lemn defensiv... urmaeza o noau serie
                lemn:HML -carbon, hinoki
                fetze; Victas V>01 Limber
                si echipament Xiom

                Comentariu


                • #9
                  ok multumesc astept!!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #10
                    Lemne
                    Fișiere atașate
                    lemn:HML -carbon, hinoki
                    fetze; Victas V>01 Limber
                    si echipament Xiom

                    Comentariu


                    • #11
                      Fara sa fac reclama gratuita, lemnul combi cu care joc acuma e cel mai bun din cele cu care am jucat pana acum, desi am probat o groaza de defensuri de firma. Chiar si Bulldogul, marea mea dragoste de la dr.Neubauer a trecut pe locul doi.Il voi schimba doar cu urmatorul lemn(care e in productie) cu conditia sa fie mai bun decat cel actual. Si sigur va fi, caci va avea o structura revolutionara, nemaivazuta pana acum!!!
                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                      Comentariu


                      • #12
                        Sunt sigur ca daca domnul ar scrie pe ele Handmade Manufactura Sover Levente și le-ar promova puțin, chiar prin site-urile care vând materiale aici pe forum, lemnele ar avea un mare succes.
                        DONIC "Appelgren Exclusive AR" ST
                        BH: DONIC ALLIGATOR DEF
                        FH: DONIC ALLIGATOR ANTI

                        Comentariu


                        • #13
                          Multumesc... hm Marketingul! - idea e sa fie multumiti cei care folosesc
                          lemn:HML -carbon, hinoki
                          fetze; Victas V>01 Limber
                          si echipament Xiom

                          Comentariu


                          • #14
                            Am probat lemnul Off -, cu un oarecare scepticism, dar am fost foarte placut suprins, insa as spune ca lemnul este OFF, e sigur mai rapid ca un primorac off- de exemplu.

                            Lemn f stabil, seamana cu YEO dar mai puternic. O sa mai postez detalii dupa ce mai joc cu el, o sa il cumpar si am mai comandat unul similar.
                            In rest ce sa spun finisarea foarte buna, la maner as mai face ceva modificari, dar il aranjez eu.

                            Lemnul valoreaza mai mult de 80 ron, garantez. Apelati cu incredere. Ii recomand domnului levi, pe care nu il cunosc personal, sa vina la un concurs Amatur cu ceva exemplare, sa probeze ceva jucatori si sa posteze parerea sincera aici.
                            Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                            FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                            BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                            Comentariu


                            • #15
                              Multumesc! - astept si parerea dl.-ui "Axel", despre lemnul off
                              lemn:HML -carbon, hinoki
                              fetze; Victas V>01 Limber
                              si echipament Xiom

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de manyaku88 Vezi post
                                Am probat lemnul Off -, cu un oarecare scepticism, dar am fost foarte placut suprins, insa as spune ca lemnul este OFF, e sigur mai rapid ca un primorac off- de exemplu.
                                Lemn f stabil, seamana cu YEO dar mai puternic. O sa mai postez detalii dupa ce mai joc cu el, o sa il cumpar si am mai comandat unul similar.
                                In rest ce sa spun finisarea foarte buna, la maner as mai face ceva modificari, dar il aranjez eu.
                                Lemnul valoreaza mai mult de 80 ron, garantez. Apelati cu incredere. Ii recomand domnului levi, pe care nu il cunosc personal, sa vina la un concurs Amatur cu ceva exemplare, sa probeze ceva jucatori si sa posteze parerea sincera aici.
                                ...da, eu nu pot decat sa subscriu cele scrise mai sus...eu am incercat un lemn OFF cu maner anatomic, am ramas uimit de acest lemn,pe scara Butterfly cred ca este mai degraba un OFF+, fiind un all wood are o viteza incredibila, este foarte bun la capace, la joc drept ca de altfel lemnele rigide, dar ce m-a uimit pe mine la acest lemn a fost simtul mingii, are lemnul o vibratie fina, deloc deranjanta care face posibil un control foarte bun la viteza mare, cel mai multumit am fost cu fete moi (soft) pe lemn...manerul are o priza foarte buna, nu e deloc mic sau prea mare, seamana cu manerele masive dela Mazunov model vechi cu fluture negru...lemnul se afla momentan expus in Timișoara la Club 11 asamblat cu tenergy 05 si donic vario bigslam, cine doreste poate sa-l testeze acolo...
                                Eu recomand acest lemn pentru toti cei care doresc un lemn rapid cu un control foarte bun si nu in ultimul rand unicat si la pret mai mult decat accesibil...
                                Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                Lume multa, oameni putini...

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de axel Vezi post
                                  ...da, eu nu pot decat sa subscriu cele scrise mai sus...eu am incercat un lemn OFF cu maner anatomic, am ramas uimit de acest lemn,pe scara Butterfly cred ca este mai degraba un OFF+, fiind un all wood are o viteza incredibila, este foarte bun la capace, la joc drept ca de altfel lemnele rigide, dar ce m-a uimit pe mine la acest lemn a fost simtul mingii, are lemnul o vibratie fina, deloc deranjanta care face posibil un control foarte bun la viteza mare, cel mai multumit am fost cu fete moi (soft) pe lemn...manerul are o priza foarte buna, nu e deloc mic sau prea mare, seamana cu manerele masive dela Mazunov model vechi cu fluture negru...lemnul se afla momentan expus in Timișoara la Club 11 asamblat cu tenergy 05 si donic vario bigslam, cine doreste poate sa-l testeze acolo...
                                  Eu recomand acest lemn pentru toti cei care doresc un lemn rapid cu un control foarte bun si nu in ultimul rand unicat si la pret mai mult decat accesibil...
                                  Si eu am incercat lemnul si este incredibil.Daca cineva este interesa recomand cu incredere.
                                  FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    lemn

                                    buna ziua,ma intereseaza un lemn off,cel mai rapid care il aveti,si cu manerul cat mai drept.mersi. petaoctavian(at)yahoo.com

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Dureaza 4-5 zile,....
                                      lemn:HML -carbon, hinoki
                                      fetze; Victas V>01 Limber
                                      si echipament Xiom

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Am cumparat lemnul Off si sunt foarte multumit, are un control foarte bun si o viteza pe masura. Merita incercat! Mersi Levi!

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de Ujica Vezi post
                                          Am cumparat lemnul Off si sunt foarte multumit, are un control foarte bun si o viteza pe masura. Merita incercat! Mersi Levi!
                                          Cu placere,- sa stapaniti bine si multe succese...
                                          lemn:HML -carbon, hinoki
                                          fetze; Victas V>01 Limber
                                          si echipament Xiom

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            In primul rand vreau sa-ti urez succes in dezvoltarea acestei activitati,apoi as vrea sa stiu ce caracteristici are lemnul off in comparatie cu M.Maze,eventual lasa-mi un nr.de tel.
                                            Valcu Alin

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              nr. de tel. 0747473108
                                              lemn:HML -carbon, hinoki
                                              fetze; Victas V>01 Limber
                                              si echipament Xiom

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                As dori sa fac o comanda de 3 lemne(2 buc Off si 1 Def) pentru CS Agnita.
                                                V-am sunat la nr afisat dar nu raspunde nimeni.
                                                Va rog sa ma contactati pe privat pentru a stabili detaliile acestei tranzactii.
                                                Cu stima,Csaba Zedler.Mobil-0766/29.35.69
                                                I love table tennis !

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Nu am putut sa raspund atunca la tel., scuze- , incerc sa va saut eu la tel.
                                                  Stima Levi!
                                                  lemn:HML -carbon, hinoki
                                                  fetze; Victas V>01 Limber
                                                  si echipament Xiom

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X