Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne Home Made by Levi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de flowmaster Vezi post
    Doua lemne exceptionale marca Levi.......Multumesc .
    Va salut cu respect ! Spuneti va rog si cateva cuvinte despre ele(ex.:compozitia si numarul straturilor,greutate,etc),poate ma inspir si eu sau altii pentru o comanda similara,daca bineinteles corespund stilului meu de joc practicat.

    Comentariu


    • De curând m-am gandit să fac o investiție și să-mi iau o paletă nouă, chiar aveam nevoie . Și cu puține căutări pe google am ajuns la linkul către forumul ăsta : "Lemne HomeMade by Levi", am citit puțin, am cerut păreri și așa mi-am dat comandă de un lemn de la dvs. : Un "Levi Clipper" , cu Skyline TG3 Neo pe fh și o față pe care o aveam deja , un tenergy 05 pe rever . Rezultatul e : "uau" . Efectiv, paleta face 60% din joc și restul îl fac eu ...lemnul se simte foarte bine, elastic, cu lovituri super rapide și cu mult efect ...nu mai zic că și fețele sunt foarte faine ... Mulțumesc domnule Levi pentru lemn și lui Vlad (RBlade) pentru TG3, asamblare și o grămadă de sfaturi . O săptăm?nă frumoasă vă doresc !
      Fișiere atașate
      Lemn : HM Levi Clipper[/COLOR]
      FH: DHS Skyline TG3 Neo
      BH: Butterfly Tenergy 05

      Comentariu


      • Buna ziua, domnule Levi, v-am trimis si eu un mesaj privat Cand puteti, astept un raspuns de la dvs. Numai bine!

        Comentariu


        • Incercati mai eficient pe telefon. Va raspunde fara probleme
          Yasaka Rakza 7 Soft‎ /HM Levi /Butterfly Tenergy 05

          Comentariu


          • 0747473108, acesta este nr. de tel. al D-nului Levi.
            Cu stima!
            Blade Buterfly Apolonia Tiago
            FH Tenergy 80
            BH Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • Multumesc mult domnului Levi pentru lemnul defensiv pe care mi l-a facut.Desi îmi place sa joc cu soft mă mai prostesc cate 20 -30 de minute cu iarba si e destul de amuzant.Abia astept sa-mi faceti si pentru fiul meu un lemn.Sănătate si numai bine va doresc si la cat mai multe lemne reusite!

              Comentariu


              • Buna ziua,

                Cu ceva intarziere, adaug si eu un review pozitiv pentru dl. Levi. M-a "dotat" cu un nou lemn, intitulat (personal) Levi Diablo Senso OFF-, cu care ma impac destul de bine pana acum.

                Este mai usor decat anteriorul DHS PG-7, mai rigid, mult mai controlabil si cu un maner FL pe gustul meu (am mainile mai mari, manerul este de diametru mai mare). A iesit la fix cu fetele, nu a trebuit sa tai nici macar 1mm dupa "montare" (desi sunt fete destul de mari). Am pierdut putin la viteza, dar sincer cred ca este spre bine, fiind la inceput.

                Va multumesc inca o data.
                Lemn: Levi Diablo Senso OFF- (FL)
                FH: DHS Skyline NEO III - max
                BH: Nittaku Hammond Pro β - 1.9

                Comentariu


                • Aveti pm .

                  Comentariu


                  • Postat în original de Portos Vezi post
                    Aveti pm .
                    Mai bine il sunați pe D-nul Levi ca dansul este mai old school si nu prea sta pe forum. )
                    Blade Buterfly Apolonia Tiago
                    FH Tenergy 80
                    BH Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • Un superb lemn faurit de Maestrul Levi din 9 straturi cu basalt, 5,8 mm grosime, 87g:

                      Walnut-Aniegre-Limba-Basalt-Kiri-Basalt-Limba-Aniegre-Walnut

                      Blade: Mizutani ZLC
                      FH Nittaku Fastarc G1
                      BH Xiom Sigma II Euro

                      Comentariu


                      • Buna ziua, as dori un lemn off++, va multumesc

                        Comentariu


                        • Postat în original de tibispin Vezi post
                          Buna ziua, as dori un lemn off++, va multumesc
                          D-nul Levi e mai usor de găsit la nr acesta de tel 0747473108.Luati legătura cu el si va face un lemn asa pe placul Dvs. Cu stima!!
                          Blade Buterfly Apolonia Tiago
                          FH Tenergy 80
                          BH Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • doua lemne deosebite cu 7 straturi fiecare.Foarte echilibrate cu control maxim si putere de a face punctul fara nici o grija.Lucrate cu grija fara a putea obiecta ceva la ele.Va multumesc dl.Levi si succes in continuare.Eu sunt foarte multumit de acea si recomand cu caldura pe dl.Levi.
                            Multumesc mult!
                            *** T05/JWM/GD 612

                            Comentariu


                            • Buna ziua Dl Levy! Multumesc pentru ultima creatie. Mi-ati depasit asteptarile.
                              Sponsorul meu este f multumit. Parca e scos din cutie.
                              Multumesc
                              13 Rules

                              Comentariu


                              • Am primit si eu un lemn OFF- de la domnul Levi. Pot spune ca finisajul, pentru mine, este fara egal. Abia astept sa-l bag la joc. Cat despre domnul Levi, este un om de nota 10. Mai jos aveti cateva poze cu lemnul si paleta asamblata de catre RBlade, un alt om de nota 10 pe care il recomand.

                                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	10,5 KB 
ID:	775550Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	10,8 KB 
ID:	775551Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	3.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	17,0 KB 
ID:	775552Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	4.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	16,5 KB 
ID:	775553
                                Fișiere atașate
                                Ultima editare de MarianT; 17.aug.2016, 17:44.

                                Comentariu


                                • Buna ziua dnu Nomak am vazit k va pricepeti am o intrebare, am o fata tenergy 0,5 si joola maxx 500 si as vrea sa comand la dnu Levi un lemn, ce lemn mi-ati sugera? Multumesc stima!!!
                                  Primorac carbon tamca 5000
                                  fh tenergy 05
                                  bh rakza 7 soft

                                  Comentariu


                                  • La ce cauciucuri aveti eu as comanda un All+ sau un Off-, dar acum depinde ce vreți Dvs. si ce stil de joc aveti.Va garantez ca daca vorbiti cu Dnul Levi la telefon si ii explicați mai cu amănuntul ce doriți o sa fiti multumita la maxim. Multa bafta sa aveti si spor la treaba!!!
                                    Blade Buterfly Apolonia Tiago
                                    FH Tenergy 80
                                    BH Tenergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • Multumesc stima !!!
                                      Primorac carbon tamca 5000
                                      fh tenergy 05
                                      bh rakza 7 soft

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X