Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lemne Home Made by Levi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    disponibil un lemn off, "greu" 109 gr.!, gen -mazunov de la bty-sau "meteor"
    ---------- Post added 28.02.2012 at 12:14 ----------
    - vroiam sa pun niste poze, nu stiu de ce nu reusesc!?
    ---------- Post added 28.02.2012 at 12:16 ----------

    ---------- Post added 28.02.2012 at 12:17 ----------
    in fine... eu eram de vina
    ---------- Post added 28.02.2012 at 12:19 ----------
    -maner FL, din lemn masiv de cirese
    lemn:HML -carbon, hinoki
    fetze; Victas V>01 Limber
    si echipament Xiom

    Comentariu


    • #77
      Toata stima d-le LEVI eu plec la munca 1 saptamina,astept pe 8 martie lemnul.Multumesc si spor la vinzare.Astept cu posta romana.

      Comentariu


      • #78
        OK. -Trimit atunci, sa ajunga la 8 martie! Multumesc!
        lemn:HML -carbon, hinoki
        fetze; Victas V>01 Limber
        si echipament Xiom

        Comentariu


        • #79
          Am scris un review al unui lemn Levi OFF aici.
          Inca nu am destule poze si nici cele postate nu sunt prea bune, dar voi face altele astazi si le voi adauga.
          Felicitari, domnule Levi pentru calitatea lemnelor!
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #80
            Imi place la nebunie acest concurs nedeclarat intre Levi si Alehandro, unde stacheta urca zi de zi la cote nemaiintalnite chiar la brandurile cu renume! In acesta competitie, in care cei doi alearga cap la cap si sigur vor trece linia de sosire tinandu-se de mana, castigatorul va fi...CLIENTUL. Asa ca aveti incredere in cei ce aprecieaza munca acestor oameni, caci o fac in cunostiinta de cauza. Cei ce cumpara aceste produse, platesc doar produsul in sine, fara a mai arunca banii pe cota parte din cheltuielile(enorme de altfel!) de mentinere pe piata a unui brand. Respectul pentru munca lor, ma face sa postez eceste aprecieri in topicul fiecaruia!
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #81
              Asa este, sunt doi oameni in fata carora iti cade palaria singura de pe cap.
              Toata stima !

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de mateidumitru Vezi post
                Asa este, sunt doi oameni in fata carora iti cade palaria singura de pe cap.
                Toata stima !
                Multumim! -pot sa spun, si in numelui dl. Pop, "Alehandro"
                lemn:HML -carbon, hinoki
                fetze; Victas V>01 Limber
                si echipament Xiom

                Comentariu


                • #83
                  O perioda nedeternimat, cu lemnele de "combi" ma retrag, -'poate dau licenta dl.-ui "Laky"
                  cu scuzele de rigoare - evident onorez comenzile ce am pana acum-
                  Multumesc pt. intelegere! Levi!
                  ps. -apelati cu incredere la dl. Pop "Alehandro"
                  lemn:HML -carbon, hinoki
                  fetze; Victas V>01 Limber
                  si echipament Xiom

                  Comentariu


                  • #84
                    Vreau si eu un lemn,nefiind un mare jucator as dori unul pentru un joc bazat pe spin si atac aproape de masa!Ce lemn imi recomandati?

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de Interzis_16 Vezi post
                      Vreau si eu un lemn,nefiind un mare jucator as dori unul pentru un joc bazat pe spin si atac aproape de masa!Ce lemn imi recomandati?
                      pt. spin in primul rand fețele conteaza, lemnul le ajuta... oricum un lemn de off-, cu control, semi-dur (pt.joc aproape de masa)
                      ---------- Post added 13.03.2012 at 08:43 ----------
                      Nu mai este disponibil-vandut!
                      ---------- Post added 13.03.2012 at 08:45 ----------
                      Postat în original de levi Vezi post
                      disponibil un lemn off, "greu" 109 gr.!, gen -mazunov de la bty-sau "meteor"
                      ---------- Post added 28.02.2012 at 12:14 ----------
                      - vroiam sa pun niste poze, nu stiu de ce nu reusesc!?
                      ---------- Post added 28.02.2012 at 12:16 ----------

                      ---------- Post added 28.02.2012 at 12:17 ----------
                      in fine... eu eram de vina
                      ---------- Post added 28.02.2012 at 12:19 ----------
                      -maner FL, din lemn masiv de cirese
                      lemn:HML -carbon, hinoki
                      fetze; Victas V>01 Limber
                      si echipament Xiom

                      Comentariu


                      • #86
                        Domnule LEVI tin sa va spun ca lemnul este super si in combinatia focus snipe 3 si palio ck 531 de 0.6 devine ''arma mortala''merge ca uns e super multumesc.

                        Comentariu


                        • #87
                          Spor... si sa folositi cu multe sanatate si succese. Multumesc si eu. Stima!
                          lemn:HML -carbon, hinoki
                          fetze; Victas V>01 Limber
                          si echipament Xiom

                          Comentariu


                          • #88
                            Am reusit in sfarsit sa joc cu lemnul facut de d-voastra - OFF ++ cu carbon (cel cu predare personala intr-o seara geroasa in M.Ciuc). Se ridica intr-adevar la nivelul asteptarilor (foarte inalte de altfel . Superlemn cu un control deosebit dar cu o viteza in plus fata de lemnele OFF++ allwood. Excelent mai ales la jocul departe de masa.

                            Va multumesc si astept cu nerabdare sa reveniti in domeniul lemnelor combi.
                            Lemn: Xi Enting Arylate Carbon
                            FH: Donic BlueFire M1 2.0
                            BH: Donic BlueFire M2 2.0

                            Comentariu


                            • #89
                              Poate ne pune-ti si noua niste poze cu lemnul-carbon sa il vedem si sa ne facem o parere...Multumim si Zi faina sa aveti!!
                              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                              Comentariu


                              • #90
                                D-le LEVI cu stima v-am apelat ca sa va salut,sa va intreb ce mai faceti si sa va urez sanatate si spor la vinzare. CU STIMA SI RESPECT.

                                Comentariu


                                • #91
                                  Multumesc! Stima si din partea mea.
                                  lemn:HML -carbon, hinoki
                                  fetze; Victas V>01 Limber
                                  si echipament Xiom

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Ultimul lemn achizitionat ,OFF++,este o adevarata bijuterie!!Foarte rapid,control super,manerul se "aseaza" bine in podul palmei..ce mai!sunt incantat de cum ma "asculta"!
                                    Toata stima pentru munca pe care o depuneti!
                                    Va salut cu respect,Csaby.
                                    I love table tennis !

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      buna ziua
                                      revin cu apelul meu catre dumneavoastra....ma numesc Lefter Costel din Galați...daca mai aveti mesajul meu vechi, erau acolo caracteristicile lemnului dorit...daca nu o sa revin cu alte date...va multumesc.
                                      blade: Zhang Jike Super ZLC
                                      fh: Butterfly Tenergy 05
                                      bh: Dr. Neubauer Killer

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Multumesc!- dl. Csaby! este vorba despre un lemn cu carbon-kevlar..
                                        ---------- Post added 28.03.2012 at 14:01 ----------
                                        Postat în original de costel64 Vezi post
                                        buna ziua
                                        revin cu apelul meu catre dumneavoastra....ma numesc Lefter Costel din Galați...daca mai aveti mesajul meu vechi, erau acolo caracteristicile lemnului dorit...daca nu o sa revin cu alte date...va multumesc.
                                        Da, dl. Costel, am mesajul dvs., deci ramane cum am vorbit la tel., tocmai astazi am primit materie prima..cam pe la luni pot sa expediez
                                        Stmia!
                                        lemn:HML -carbon, hinoki
                                        fetze; Victas V>01 Limber
                                        si echipament Xiom

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          va multumesc .
                                          cu respect.
                                          blade: Zhang Jike Super ZLC
                                          fh: Butterfly Tenergy 05
                                          bh: Dr. Neubauer Killer

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            As avea si eu o mare rugaminte la dumneavoastra, as dori un lemn combi sa mearga bine cu iarba pe bachand "halmark friction special" si pe forhand sa fie maxim off pentru a da topspin controlat. Precizez ca stilul meu de joc este aproape de masa spre distanta medie, manerul sa fie normal pt a putea roti paleta si daca ati putea lacui marginile ar fi perfect.
                                            Am rabdare daca o sa dureze mai mult. Multumesc mult, stima

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Aveti MP! -Stima!
                                              lemn:HML -carbon, hinoki
                                              fetze; Victas V>01 Limber
                                              si echipament Xiom

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Levi 4 OFF. Un lemn ofensiv extraordinar, atat de mestesugit lucrat incat nici nu se vede materialul compozit. Subtire, flexie minima, moale ca un hinoki la suprafata, dwell time mare. Cea mai confortabila priza FL, pe care am intalnit-o vreodata. Se "lipeste" de mana. Dati o sansa lemnelor Levi si veti afla ca sunt superioare, multor lemne de firma. Despre realizare, sper sa vorbeasca pozele:
                                                Lemn- Bty Viscaria
                                                FH - TENERGY 05
                                                BH - TENERGY 80

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Postat în original de Aurel Onut Vezi post
                                                  Levi 4 OFF. Un lemn ofensiv extraordinar, atat de mestesugit lucrat incat nici nu se vede materialul compozit. Subtire, flexie minima, moale ca un hinoki la suprafata, dwell time mare. Cea mai confortabila priza FL, pe care am intalnit-o vreodata. Se "lipeste" de mana. Dati o sansa lemnelor Levi si veti afla ca sunt superioare, multor lemne de firma. Despre realizare, sper sa vorbeasca pozele:
                                                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                                  Comentariu


                                                  • Doamne!!! Cat de bine arata ! Zici ca este lemn de colectie(vechi si foarte ingrijit)...Ce pot sa spun ?! Bravo si FELICITARI! Il astept si eu pe al meu...)
                                                    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                                    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X