Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Timișoara - Club 101 - Str Iuliu Grozescu nr. 16

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Timișoara - Club 101 - Str Iuliu Grozescu nr. 16

    Avem placerea sa anuntam deschiderea unei noi sali de tenis de masă in Timișoara : CLUB 101. Va asteptam cu 5 mese noi din care 3 sunt mese de competitie aprobate ITTF si cu conditii propice practicarii acestui frumos sport ( spatiu mare - 180 mp , incalzit, lumina artificiala, minibar, vestiare ).
    Adresa: Timișoara, Str Iuliu Grozescu nr 16. ( Zona Andrei Saguna, Casa de pensii )
    Tel: 0726182460 , 0742171646
    Pagina Facebook :
    http://www.facebook.com/pages/Club-1...242551?sk=info
    sau " Tenis de Masa Timișoara "
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...=3&theater
    Ultima editare de Club101; 30.aug.2012, 12:01.

  • #2
    Ne puteti spune si cat este tariful special?
    Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
    Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
    Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

    Comentariu


    • #3
      Frumos frumos - ma bucur sa mai apara locuri unde se poate juca, la cit de mare este Timișoara si citi doritori sint (e si mai aproape de mine decit Club 11 - dar asta nu inseamna ca n-as putea merge in ambele locuri, doar timp sa am). Poate puneti si aici pe forum poza cu harta de pe Facebook (cunosc strada, dar nu chiar m-am lamurit unde ar fi intrarea; o s-o caut in saptamina ce vine), si orarul de functionare.

      Comentariu


      • #4
        E secret , trebuie sa ne vizitati pt a afla .

        Comentariu


        • #5
          frumos club, cald, lumina extraordinar de buna, mult loc, culoare care sa nu influenteze jocul, mesele sunt extraordinare, sa veniti in numar cat mai mare sa am pe cine sa bat
          Lemn: Butterfly Petr Korbel
          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

          Comentariu


          • #6
            Va doresc un An Nou 2012 cu multe competitii reusite!
            As dori niste poze mai recente si ceva detalii daca se poate.
            Multumesc!

            Comentariu


            • #7
              http://www.facebook.com/groups/371467639585316/

              aici ne putem conversa cu cei ce frecventeaza acest club

              Comentariu


              • #8
                Angajam antrenor

                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Afis Club 101 Final.1.2..1micsorat.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	93,1 KB 
ID:	766250Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	pozesala4.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	91,3 KB 
ID:	766249Postul de antrenor este disponibil la Club 101, in Timișoara , si este valabil pt toata tara si pt rep Moldova
                Sala noastra dispune de 6 mese, din care 3 de competitie si de toate dotarile necesare.
                Cerinte: experienta in antrenorat, seriozitate
                Oferim: Salariu fix + bonusuri ( 30 - 50 % din taxa de antrenament )
                Cazare in cadrul clubului
                Posibilitatea de castiguri suplimentare din activitati conexe ( sparing partner, organizari de competitii, vanzare de produse...etc )

                Comentariu


                • #9
                  Anuntam pe aceasta cale noul antrenor al clubului nostru, dl Victor Avram , este tanar, entuziast, cu experienta in competitii si in antrenarea copiilor.
                  Antrenamentele au loc de 2 ori pe saptamana a cate 1,5 - 2 h. Orarul este flexibil, il stabilim de comun acord. Taxa de antrenament este de 100 lei / luna , elevii si studentii beneficiind de 30 % reducere. Pt mai multe informatii ne puteti contacta telefonic : 0726182460 , 0742171646
                  Ultima editare de Club101; 02.oct.2012, 17:20.

                  Comentariu


                  • #10
                    Radule te astept la urmatorul turneu ca sa te rup in bataie!!!! Ca e multa galagie vin cu galerie.

                    Comentariu


                    • #11
                      Ma omule m-a durut spatele, era lumina proasta, am alunecat, era galagie, ma durea incheietura, picioru imi scartzaia, etc si alte scuze penibile ... oricum la concurs abea astept sa te infrang din nou si din nou pana vei intelege ca eu sunt the best ...la antrenamente te-am mai lasat si eu numa asa sa prinzi incredere... dar data viitoare te frang sa iti treaca sperantele astea desarte
                      PS: In concurs iti dau numa serve dinalea perverse ce iti plac tie si nu stii sa le scoti si la antrenamente nu te obisnuiesc cu ele numa de a dracu sa te bat ) (Pt restu, sa intelegeti, noi 2 nu ne suportam si doar unu e cel mai bun adica eu ) =))
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Dragomir Paul
                        Limba romana sufera rau de tot ... sper ca nu si tenisul de masa ... Offff.....
                        Cu ce sufera limba romana? Daca eu nu stiu sa scriu sau sa vorbesc, limba romana nu sufera, credeti-ma, ramane neschimbata. Asa se ajunge la fight si prostii de genu din cauza la troli ca dvs... la revedere
                        Lemn: Butterfly Petr Korbel
                        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                        Comentariu


                        • #13
                          Radule eu joc cu tine cu cea mai mare placere chiar imi place ca am de la cine invata.Daaar am abservat ca nu iti plece galagia si acolo te lovesc,iar cu servele alea deocheate in 2 ani am sa le returnez si eu.Bafta in continuare si te astept joi la sala.

                          Comentariu


                          • #14
                            salutare Andrei cand mai tineti si voi un turneu?

                            Comentariu


                            • #15
                              Incepand cu 22.06.2013 vom tine concursuri in fiecare Sambata , incepand cu ora 10. Concursurile nu vor fi punctate in circuitul Amatour, iar din taxa de participare care pt moment este de 15 Lei , 5 lei la merge direct catre fondul de premiere ! Va asteptam !

                              Comentariu


                              • #16
                                Maine pana vineri ma aflu in TIMISOARA daca doreste cineva sa jucam un tenis de masă ma poate suna la nr de tel.0726287486 BOGDAN

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X