Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener de antrenament

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ma primiti si pe mine? Si eu am ramas fara companie de joc de ceva vreme si m-am cam ingrasat.
    Cu Sfinxu am mai jucat destul de des, ne cunoastem si avem nivel de joc apropiat. Cred ca ne-am putea intelege. Si eu tot de pe la sf. lui septembrie as fi disponibil.
    Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
    FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
    BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

    Comentariu


    • #27
      Salut Adytule. Ti-ai luat si Viscaria? i-mi dai sa dau si eu putin cu ea?
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #28
        Mi-e si rusine sa spun... Indata fac anul de cand am luat lemnul. Am jucat exact de 3 ori cu el. Gata, bag capul in pamant, ca strutul...
        Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
        FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
        BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

        Comentariu


        • #29
          Stai mai putin nu te grabi, ca strutul baga capul in nisip nu in pamant :P
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • #30
            Re: Cateva precizari

            Postat în original de soccerfan
            caut un partener de antrenament apropiat ca varsta (35) si nivel (amator mediu spre avansat), pentru practicat teme. Materialul de care dispun este precizat in primul mesaj din acest fir. In mod ideal, ar fi vorba de 2 intalniri saptamanale a cate 90 de minute, in București...
            Bafta max.
            Inca nu am gasit partenerul ideal, incep sa cred ca acesta nu exista
            Una peste alta, intre 25 februarie si 2 martie sunt la finala nationala de sah, in Cluj. Sa imi iau sculele, in speranta ca poate imi acorda dl. Toth revansa?
            dupa 2 martie, revin in București. amatori?
            One man can be more cunning than another, but not more cunning than everybody else.
            (Benjamin Franklin)

            Comentariu


            • #31
              Re: Cateva precizari

              Postat în original de soccerfan
              Postat în original de soccerfan
              caut un partener de antrenament apropiat ca varsta (35) si nivel (amator mediu spre avansat), pentru practicat teme. Materialul de care dispun este precizat in primul mesaj din acest fir. In mod ideal, ar fi vorba de 2 intalniri saptamanale a cate 90 de minute, in București...
              Bafta max.
              Inca nu am gasit partenerul ideal, incep sa cred ca acesta nu exista
              Una peste alta, intre 25 februarie si 2 martie sunt la finala nationala de sah, in Cluj. Sa imi iau sculele, in speranta ca poate imi acorda dl. Toth revansa?
              dupa 2 martie, revin in București. amatori?
              Salut!Si eu sunt in cautarea unui partener.Am putea sa jucam undeva aproape de tine, la sala de sport a scolii unde eu sunt profesor de sport ,in Drumul Taberei.Problema e ca trebuie sa ne strecuram in programul salii care e foarte aglomerat fiiind inchiriata.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X