Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Chef de joaca in Cluj?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Chef de joaca in Cluj?

    Salutari tuturor iubitorilor ai tenisului de masa.
    Sunt un jucator mediu-avansat (la servici ii bat pe toti colegii - nu stiu cat conteaza asta...) dar vreau sa progresez si de luni-joi dupa 18:00 caut un coechipier. Daca aveti timp si chef poate facem un meci. Tel: 0726997658
    Blade: Nittaku Tenaly Carbon
    Rubbers: Tibhar Grass DTecs + Tenergy 05

  • #2
    Intr-adevar serviciul conteaza foarte mult in jocul de tenis de masă. Legat de nivelul de joc la care ne aflam acesta este subiectiv, depinzand de nivelul celor cu care jucam. Dava vrei sa vezi nivelul la care te afli hai la un concurs Amatour. Cred ca daca mergi in cateva locuri unde se joaca tenis de masă(ursus, str.Avram Iancu, etc.) o sa gasesti pe cineva dispus la un meci.
    Primorac Carbon
    FH Dignics 09C
    BH JOOLA MAXX

    Comentariu


    • #3
      Servici, serviciu, suuuuuper Tycutz!
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #4
        Mersi Ionut ptr indrumare.
        Faza cu serviciul e f. tare. Am vrut sa scriu ca la lucru (la servici) ii bat pe toti colegii si de peste 6 luni nu vad nici un progres. Oricum ms si o sa incerc pe-acolo
        Blade: Nittaku Tenaly Carbon
        Rubbers: Tibhar Grass DTecs + Tenergy 05

        Comentariu


        • #5
          deplasari la Cluj

          salut, o sa cam vin in Cluj in interes de serviciu (sic!)... va rog sa-mi recomandati sala in Cluj unde se poate juca, eventual daca vreunul dintre cei din Cluj si-ar face timp, ar fi excelent. nivel: mediu. 29-30 aprilie, pentru inceput, sunt in Cluj.

          Comentariu


          • #6
            tot in Cluj tot nu joc tenis

            Continui sa vin in Cluj si sa stau cam 1-2 saptamani pe luna dar inca nu am reusit sa gasesc un loc de jucat tenis de masă. Va rog totusi sa-mi recomandati o sala cu sau fara plata, mai important este sa am cu cine. AM uitat sa las numarul meu de telefon: ... multumesc

            Comentariu


            • #7
              Nu sunt prea multe locuri de jucat

              -Pe str. Berariei (linga Ursus-cladirea veche a morii) la etaj il cauti pe Gino : 8 sau 9 mese de Metro
              -Pe str. București (colt cu Iazului, et. 2) : 6 mese de Metro
              -linga Auchan - 1 masa buna (iti spune Shuni ce si cum)

              Deocamdata am un program extrem de aglomerat ... poate reusesti sa joci cu gabigabi, cu Shuni sau cu Nelu Moldovan.

              Comentariu


              • #8
                multumesc mult Ciprian, stiu cum este cu timpul... Astazi incepand de la 5.30 dupa amiaza o sa fac un tur de sali, macar sa vad locatiile. Daca cineva dintre cei din Cluj va puteti face timp, pot confirma de pe acum berea (fara alcool) de dupa meci . Locuiesc in blocul Beyfin, la o aruncatura de sageata de Auchan. o zi buna!

                Comentariu


                • #9
                  OK.

                  Sala de linga Auchan se afla pe Str. Alexandru Vaida Voievod 53-55.
                  Ca un reper, acolo e si sediul TerraFan Taxi.

                  Masa este in camera 105 la et. 1, iar pentru rezervari ai nr. de telefon : 0264-552698.

                  Comentariu


                  • #10
                    Multumesc, pe la 6 voi fi acolo. daca gasesc pe cineva disponibil, o inchiriez.

                    Comentariu


                    • #11
                      Multumesc mult de invitatie, Domnu'Paul, lasati-ma sa ma gandesc cum si cand . Totul este super la Galați dar, om sunt, pe mine ma atrage pastrama si tulburelul .... sper sa nu va suparati ca sunt off topic

                      Comentariu


                      • #12
                        salut

                        nu inteleg domnul Paul,cum e cu valea ,daca trageam la vale...................explicati va rog

                        Comentariu


                        • #13
                          Pai Shuni nu stie sa traga decat la deal, la vale i se pare prea usor
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X