Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Iași

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Iași

    Buna,

    Ma numesc Aurelian, sunt din Iași, am 25 de ani, si .... evident sunt pasionat de tenis de masă. As dori sa stiu daca exista in Iași vreun club de tenis de masă, insa nu cu mese inchiriate, sau ceva de genul asta, ci cu antrenori, care sa te poata indruma, sau corecta anumite carente din joc. Eu ma "antrenez" in fiecare sambata la parterul unui bloc cu niste domni care sunt oarecum trecuti de prima tinerete, insa joaca cu mult peste ce vezi in cluburile cu mese inchiriate unde vin mai mult copii, sau fff incepatori si nivelul este unul foarte slab.
    Auzisem ca ar fi fost la CSM Iași si o ramura de tenis de masă...insa din pacate cred ca s-a desfiintat pt. ca nu am mai auzit nimic de genul acesta.
    Daca stiti voi mai multe despre acest subiect...as fi interesat. Merci mult.

  • #2
    Exista la Iași 2 sali de tenis de masa:1. La clubul CSM in spate la hotel Unirea unde joaca echipa de divizia A Gip Security si antrenor Gigi Ciubotaru si o antrenoare pentru amatori doamna Nicoleta. 2. La clubul Tehnopres in spate la facultatea de electrotehnica de pe splaiul Bahlui unde se joaca meciurile din campionatul judetean .Poate mai sunt si alte locuri de joc dar astea sunt locurile unde se joaca serios si regulat si unde poti invata .Succes

    Comentariu


    • #3
      Merci de informatie...dupa sarbatori o sa merg sa caut locatiile pe care mi le-ai indicat. Pe curand!

      Comentariu


      • #4
        buna, ma numesc Madalina si sunt din iasi. Si eu caut de ceva timp un club de tenis de masă in iasi, cu antrenori si tot tacamul. daca gasesti, pls anunta-ma si pe mine

        Comentariu


        • #5
          Comunica-mi prin tel cand putem discuta-GIGI CIOBOTARU-0743192192
          Cred ca putem sa ne punem de acord in ceea ce priveste optiunea ta -Tenisul de masa -Gigi

          Comentariu


          • #6
            salut! ma pasioneaza acest sport insa nu prea stiu unde se poate juca in iasi. va rog, daca se poate, sa-mi dati macar o locatie. eu joc asa, la nivel de amator, din placere...

            Comentariu


            • #7
              D e ce nu iei tu legatura cu Gigi Ciubotaru,eu as putea sa-ti dau numaru lui de telefon,dar nu stiu la ce nivel te-ar interesa sa practici acest sport,pt. ca Gigi este un antrenor f.bun si rabdator,cred ca ar fi obtiunea cea mai buna.Sa-mi zici daca vrei numarul lui si eu o sa fiu f.promt.A ijnceput sa-mi placa acest forum si o sa va bombardez cu tot felul de chestii,bune sau mai putin,bune

              Comentariu


              • #8
                P?n? acum ne-ai bombardat doar cu ?perle? gramaticale...

                Comentariu


                • #9
                  pt. profesorul de gramatica

                  Scuze domnule profesor,sint mai de la tara,exact cum am mai zis,dar tu esti atent numai la gramatica mea,dar de ce nu te legi de ceea ce zic,nu cum ma exprim,doar iti dai seama,nu?domnu profesor?Aici se vorbeste dupa cum ai observat de tenis de masă,nu de lb.romina,sau rusa,dar tu cu tenisu esti mai incet,cum sint eu cu gramatica,...........NU?Mi-a parut bn de cunostiinta si mai vb,dar de tenis,ca de gramatica,ma las batut domn. profesor............

                  Comentariu


                  • #10
                    Gheorghe Tm, spune-mi si mie, mai bine, unde se poate juca in Timișoara?
                    Sau in Sacalaz?

                    Comentariu


                    • #11
                      AM INTELES ALUZIA,DAR CE ZICI,UNDE SE POATE JUCA MAI BN?
                      EU CRED CA LA SIMLEUL SILVANIEI

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu era nici o aluzie!
                        Eu sunt din Timișoara, dar stau de 4 ani in București. Si chiar nu stiu unde se poate juca in Timișoara. Speram sa-mi dai tu vre-o idee. Inafara de Banu-Sport.

                        Comentariu


                        • #13
                          Iași

                          "CLUB DE TENIS DE MASA IN IASI"
                          LOCATIE: " TESATURA ": ET.8 (SEDIUL VECHI)
                          NR. TEL:0749387594
                          TB ALC/05FX

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: ..

                            Salut.Chiar e misto sala.Tot asa baietii!

                            Comentariu


                            • #15
                              tenis de masă in Iași

                              salut
                              sunt si eu curios pe unde se mai joaca tenis de masă in Iași
                              eu stiu de CSM, Motor asa ca pentru toata lumea
                              in rest banuiesc ca echipele din Iași mai au mese si sali dar nu am idee pe unde anume...
                              Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
                              FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
                              BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

                              Comentariu


                              • #16
                                buna madalina

                                buna madalina uite id-ul meu ...nobodyss_angel si eu fac tenis de masă chiar in Iași la CSM...poate putem lua legatura pe messenger..te astept sa vorbim....

                                Comentariu


                                • #17
                                  Aurelian, vino la CSM, vorbesti cu GigiC si daca te tii de treaba in jumate de an il bati si pe Timo Boll.
                                  Blade: Butterfly Schlager Carbon off+
                                  FH: Butterfly Tenergy 19, 2.1
                                  BH: Dr. Neubauer Superblock Extreme, OX

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: "CLUB DE TENIS DE MASA IN IASI"

                                    salutare.m-ar interesa si pe mine sa ma reapuc de tenis.am jucat de performanta acu ceva ani in urma.ce ar trebui sa fac sa ajung la club acolo.
                                    multumesc

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Antrenamente in IASI ???

                                      As vrea sa stiu daca mai sunt valabile informatiile din post-urile precedente.
                                      Multumesc
                                      TB ZLF & T05/T05FX

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Antrenamente in IASI ???

                                        da-antrenor Gigi Ciobotaru-CSM
                                        tel-9743192192

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re:

                                          Postat în original de kimbao
                                          Aurelian, vino la CSM, vorbesti cu GigiC si daca te tii de treaba in jumate de an il bati si pe Timo Boll.
                                          Poate daca se antreneaza non-stop.
                                          Lemn- Bty Viscaria
                                          FH - TENERGY 05
                                          BH - TENERGY 80

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: Iași

                                            Salut,
                                            Am deschis o sala de tenis, in cladirea Iașitex la etajul 7. Avem 4 mese, din care 3 sunt Donic Persson 22, parchet pe jos, minibar, nu se fumeaza.
                                            O sa fie posibilitatea frecventarii salii cu abonamente avantajoase. Deocamdata un site la inceput www.tenisdemasa-iasi.ro
                                            Multumesc si va astept.
                                            Vasile

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mr Pong Iași

                                              Pentru ultimile 3 antrenamente am fost la noua sala din Tesatura, din Iași...
                                              E cel mai bun loc de antrenament pe care l-am gasit pana acum in iasi, deschis publicului larg.. mai jos pun si cateva poze facute-n seara asta
                                              Sunt 3 mese donic, si conditii bune (spre foarte bune parerea mea) de joc...
                                              Nu se fumeaza, este un fel de mini bar, insa deocamdata fara frigider (cica o sa aduca unu). Dar inainte de a intra este un magazin, de unde puteti cumpara lucruri reci... (in statia de autobuz)
                                              D09C - Mizutani ZLC - D09C

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Re: Iași

                                                Nu e cam înghesuial?? Sau e de vin? unghiul din care s-au f?cut pozele?

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: Iași

                                                  Ai cam 3 metri si ceva in spate eu zic ca e destul, depinde si de stilul fiecaruia...
                                                  Dar nu stiu o sala cu mai mult spatiu in Iași...
                                                  Ma repet, deschisa publicului larg
                                                  D09C - Mizutani ZLC - D09C

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X