Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Iași

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de hyper16 Vezi post
    Caut partener de antrenament, de preferabil din zona Tudor Vladimirescu. Astept mp de la cei interesati.
    Las-o mai moale cu tenisul, vezi de automatica și calculatoare, ca-n tine șade viitorul tarii.
    Bafta la școala și la tenis, Alex. E plin batr?nul târg al Ieșilor de potențiali parteneri de tenis.
    Pentru început vezi la "Motor" daca nu gasesti pe care-cineva, ca banuiesc ca de cluburile din Tudor ai auzit deja.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #77
      Salut.Ma numesc Tudor si as dori sa practic mai des tenisul de masa si chiar sa ma perfectionez.Unde-asi putea sa ma antrenez in Iași?

      Comentariu


      • #78
        Daca doriti sa revedeti...



        Anul asta sa tot fie 20 de ani de când am terminat facultatea din Iași. Sotia la fel. Saptamana 1 - 9 Mai, lipsita de evenimente AmaTur in zona Moldovei o vom petrece spre nostalgici aduceri aminte in dulcele targ al Iesilor.
        Intre o tura prin Tudor, unde zi de zi bateam mingea de fotbal pe terenurile de la MA (Mecanica Agricola) si una prin Copou undem mai bateam si mingea cea mica de celuloid in Corpul D al Universitatii, intre o bere in Bucsinescu si un vin la Bolta Rece, frumos ne-ar fi sezut sa prindem si-un turneu AmaTur in orasul studentiei.
        Poate ca, reamintindu-si din imaginile de mai sus ce frumos era un Turneu AmaTur la Iași, amaturistii ieseni vor reincepe sa ne adune in unul din cele mai frumoase orase moldave de care ne leaga pe multi dintre noi amintiri de neuitat.
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #79
          Pe cuvantul meu de iesean ca tare as dori sa fie ceea ce a fost cadva tenisul de masa in IASI.Acest film mi-a creat acea stare de melancolie si vis cand eram pusti si impreuna cu colegii pe care i-am vazut in imagini(antrenoarea mea d-na SPIRIDON NICOLETA) transpiram la masa de joc.FRUMOASE VREMURI,pe care eu personal nu am sa le uit niciodata.VA IMBRATISEZ CU DRAGOSTE PE TOTI
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de marcu vasile Vezi post
            Pe cuvantul meu de iesean ca tare as dori sa fie ceea ce a fost cadva tenisul de masa in IASI.Acest film mi-a creat acea stare de melancolie si vis cand eram pusti si impreuna cu colegii pe care i-am vazut in imagini(antrenoarea mea d-na SPIRIDON NICOLETA) transpiram la masa de joc.FRUMOASE VREMURI,pe care eu personal nu am sa le uit niciodata.VA IMBRATISEZ CU DRAGOSTE PE TOTI
            Nea Vasile, fii linistit ! Ai mai jos dovada:

            Romania Top 12 seniori 2015. Clasament Senioare :

            1. Ciobanu Irina – CS Politehnica Iasi
            2. Zanfir Dospina Andreea – ACS Dumbravita
            3. Dospina Mihaela – ACS Dumbravita
            4. Lupu Diana – LPS Slatina
            5. Zaharia Alina – LPS Constanța
            6. Dragoman Andreea – CS Romgaz Mediaș
            7. Sebe Anamaria – CS Farul Constanța
            8. Miroiu Verginica – CS Politehnica Iași
            9. Clapa Andreea – CSM Bistrița
            10.Trifu Bogdana – LPS Slatina
            11.Sangeorzan Arina – CSM Bistrița

            E bine ?

            Comentariu


            • #81
              E perfect ma bucur enorm .
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de cozmiuc Vezi post
                Salut.Ma numesc Tudor si as dori sa practic mai des tenisul de masa si chiar sa ma perfectionez.Unde-asi putea sa ma antrenez in Iași?
                Asta as dori sa stiu si eu!

                Comentariu


                • #83
                  Salut,

                  Poti incerca la MR.Pong - liceul de chimie din Bularga, sau, este pagina de facebook - "cupa prieteniei" unde se organizeaza de 3-4 ori pe saptamana mini turnee in diferite locatii si pe categorii "incepatori/avansati".

                  Comentariu


                  • #84
                    Buna,

                    Are cineva numarul de contact de la sala Mr. Pong? Am incercat la 0746 781 526 dar a intrat casuta.

                    Multumesc.

                    Comentariu


                    • #85
                      0749 981600
                      Blade: Bty M. Maze
                      FH: T. Genius 2.0
                      BH: T. Genius 2.0

                      Comentariu


                      • #86
                        Merci!

                        - - - Actualizat - - -

                        Am sunat la numarul 0749 981 600 dar aparent nu e de la sala de tenis de masă.

                        Comentariu


                        • #87
                          0749 819 600

                          Comentariu


                          • #88
                            Salutare. Am venit la facultate in Iași, si caut un local si parteneri pentru tenis de masă. Sint la nivel mediu as spune, am facut sectie 3 ani. Joc in stilul modern defender (gen Joo Se Hyuk). Rog sa ma ajutati cu niste sugestii referitor la săli.
                            Potentialii parteneri, sunati 0747566980 (Alex)

                            Comentariu


                            • #89
                              Chiar nimeni in Iași?

                              Comentariu


                              • #90
                                In momentul acesta,Iasul are cei mai multi jucatori de tenis de masă raportat la populatia orasului.Are campionatul intern structurat pe vreo 4 divizii(nivele).Are o sala (CSM ,undeva in fata facultatii de Farmacie,pe o strada adiacenta Independentei),unde se joaca tenis de masă la nivel inalt,iar tu te plangi ca n-ai local si parteneri de joc.Mai este sala de la ”motorul”-motocicleta din Tudor(IULIUS MALL).Cauta-l pe GIGI BERESCU ,mai toata lumea il cunoaste si el te poate ajuta sa te integrezi in acest sport.Succes.
                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                Comentariu


                                • #91
                                  Cauta-l pe Gigi Berescu e probabil cel mai prost sfat primit vreodata

                                  Trimis de pe al meu LG-F310L folosind Tapatalk
                                  Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                  Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                  Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    In concluzie unde se poate juca tenis in Iași, maine, dupa ora 16? Exista o locatie unde un "stranier" ca mine poate gasi doritori? Multumesc.

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de Bogdan V Vezi post
                                      In concluzie unde se poate juca tenis in Iași, maine, dupa ora 16? Exista o locatie unde un "stranier" ca mine poate gasi doritori? Multumesc.
                                      Cauta-l pe nea Gigi C. gasesti si nr. de tel. pe site(competiti) bafta.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Salut, caut un partener de antrenament.

                                        Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Buna seara! Se poate juca tenis(in cadru organizat) in una dintre salile de sport din complexul studentesc Tudor sau in sala Gradinari?
                                          Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                          "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Nu se joaca tenis de masă la Iași?
                                            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Salut, in Tudor poti juca in Club Viper. Vezi "Cupa Prieteniei" pe facebook, sau poti sa te inscrii la turneul B de Luni, 22.10.2018

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Multumesc,ma interesa undeva organizat,nu in malluri sau ceva de genul. 😊
                                                Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                                "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Se mai joaca la Iași undeva tenis?

                                                  Postat în original de Lucian Plamada Vezi post
                                                  Salut, in Tudor poti juca in Club Viper. Vezi "Cupa Prieteniei" pe facebook, sau poti sa te inscrii la turneul B de Luni, 22.10.2018
                                                  Se mai joaca tenis pe la Iași ? M-ar interesa undeva unde pot merge ca incepator, sa pot invata.

                                                  Comentariu


                                                  • Buna ziua, stiti vreo sala sau vreun antrenor in Iasi?
                                                    Multumesc!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X