Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce paleta imi recomandati?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce paleta imi recomandati?

    Salutare tuturor. As vrea sa imi cumpar si eu o paleta pentru un jucator de nivel mediu-avansat, stil ofensiv pe FH si taiate pe BH. Ce imi recomandati la 300 lei? Am auzit ca butterfly sunt cele mai bune. E adevarat?

  • #2
    cel mai bine e sa joci cu cineva din bucuresti,sa vada cum joci si sa te indrume...mai bine ar fi sa incerci diverse palete...ca altfel fiecare o sa-ti spuna fetele cu care s-a inteles cel mai bine...si da,butterfly e cea mai buna la marketing si desigur cea mai scumpa...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

    Comentariu


    • #3
      Pai de unde sa incerc diferite palete?

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Valer Vezi post
        Pai de unde sa incerc diferite palete?
        daca tu in București te plangi ca nu ai unde sa incerci palete
        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

        Comentariu


        • #5
          Mergi la sala Toptenis in Sema Parc (Semanatoarea) sau la Viva Sport la Berceni si sunt sigur ca vei putea sa probezi palete destule.
          In general, ajunge sa rogi pe cineva sa-ti dea paleta pentru cateva schimburi si se rezolva.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            trebuie sa si cunoasca pe cineva pe acolo

            Comentariu


            • #7
              La Viva Sport nu trebuie sa cunoasca pe nimeni sunt f amabili atat fratii Tanase cat si Alex si Radu cei doi angajati.
              Eu din prima zi in care am intrat acolo am fost tratat cu amabilitate si mi s-a oferit o paleta sa dau cateva mingi.
              Au mai multe palete pe cae le poate incerca,poate da cu Rakza 7,cu Donic Baracuda,cu Donic slice,asta pt backhand,ca tot doreste domnul sa taie,chiar tenergy 05,pe care il poate lipi pe lemnul dansului,Donic traction ms pro,Donic Big slam,au o gama f larga de fete ce pot fi incercate,Nittaku Galze,si mai unt dar nu imi vin acum in minte
              Si gama de lemne este foate variata la Viva,chiar are de unde alege,din toate categoriile,de la Butterfly,Donic,Yasaka,Nittaku
              Bafta si sa ne spuneti ce v-ati hotarat
              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
              FH: Tenergy 05
              BH: Dignics 05

              Comentariu


              • #8
                Multumesc pentru raspunsuri. Chiar maine ma duc la Viva si abia astept sa incerc paletele de acolo ca sa ma hotarasc pe care sa o achizitionez.

                Comentariu


                • #9
                  Sfatul meu,sa nu va grabiti,jucati azi cu o paleta,maine cu alta,incercati mai multe combinatii,sa nu aruncati banii dgeaba,si pe urma sa o vindeti ca e prea rapida,sau prea lenta.
                  Aveau acum vreo luna o paleta cu fete Nitakku Galze,care mie mi-au placut f mult,atat la spin cat si viteza si control.Merita incercata
                  Bafta si sa auzim de bine
                  Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Dignics 05

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X