Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

pantofi sport Butterfly in reteaua Metro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pantofi sport Butterfly in reteaua Metro

    Stimati colegi
    In reteaua Metro sa gasesc pantofi sport Butterfly la 50 ron cu TVA
    Calitativ, nu par sa fie similari cu cei comercializati de magazinele specializate ... dar la banii astia ... probabil ca se merita
    Asa ca lasati petrecerea de revelion si alte probleme minore de final de an si spor la cautari

    La multi ani si va doresc ca in anul care vine sa nu luati nici un set la mine !!!
    BLADE: NITTAKU SEPTEAR
    FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
    BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

    jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

  • #2
    o poza poti pune sa vedem despre ce e vorba!

    Comentariu


    • #3
      http://www.vivasportshop.ro/product-...gs6--1172.html
      Ma gandesc ca ar fi acesti pantofi sport,poate au un stoc mai mare si au scazut 30 ron din pet.
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Acestia sunt. Am fost si am cumparat din metro azi la 50 de lei. Sunt de o calitate buna!
        Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
        Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
        Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de adi catri Vezi post
          o poza poti pune sa vedem despre ce e vorba!
          Adi, ai pierdut trenul, la noi, au fost acum vreo luna. Nu sunt de calitate.
          Dar fiind de la Butterfly i-am luat "din patriotism"!
          Ai sa-i vezi cand ne intalnim.
          Viscaria
          Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

          Comentariu


          • #6
            Am cumparat si eu 2 perechi..La pretul asta probabil ca tin juma de an.Sunt comozi nu stiu cat de durabili.Anul trecut in toamna am comandat o pereche de Butterfly Win 5 de pe eacheng,daca tin bine minte, m-au costat vre 120 ron,mi s-au rupt deja.Am jucat numai tenis de masă in sala cu ei,maxim de 50 de ori...incarcat.Cred ca ies mai bine cu astia de Metro.
            Am un amic la Metro Central si l am pus sa faca de curiozitate niste sapaturi,Se pare ca un producator de incaltaminte chinez care are un contract pt niste marci oarecum"no name" cu Metro produce si pt Butterfly Japan.Astia i au refuzat un lot de vreo cateva mii de bucati pe care le a cumparat Metro Europa.Azi am jucat prima data cu ei. Nu s-au rupt....inca
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #7
              Eu am avut mai demult modelul asta si m-au tinut destul de mult, dar ... put ingrozitor.
              Oricum, la pretul asta merita si cind se imput , ii arunci.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de mateidumitru Vezi post
                Eu am avut mai demult modelul asta si m-au tinut destul de mult, dar ... put ingrozitor.
                .
                Daca vrei sa nu-ti transpire ciorapul sau pantoful du-te la orice farmacie si cere acid boric(mai precis o sare a acidului boric)
                Este puternic higroscopic si absoarbe toata transpiratia.presara putin in ciorap si ceva mai mult in pantof.Iti vor ramne absolut uscate chiar dupa o zi de turneu Amatur
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de cata_60 Vezi post
                  Daca vrei sa nu-ti transpire ciorapul sau pantoful du-te la orice farmacie si cere acid boric(mai precis o sare a acidului boric)
                  Este puternic higroscopic si absoarbe toata transpiratia.presara putin in ciorap si ceva mai mult in pantof.Iti vor ramne absolut uscate chiar dupa o zi de turneu Amatur
                  OK. Multumesc mult ! Sarbatori fericite si la multi ani !

                  Comentariu


                  • #10
                    cata_60 am ascultat sfatul tau....am luat acid boric,am dat in papuci, in ciorapi,pe corp,sub brat pe brat in chiloti, sub tricou, pe cap pe gat pe ceafa pe chelie...nu mai transpir deloc.Acum sunt uscat si ma intreb de unde as mai face rost de acid boric de asta.La mine in localitate am luat tot. Transpir numai la gandul ca nu voi mai gasi.Dar de fapt nu transpir, asa vine vorba. Am si uitat mirosul ala de ciorapi imputiti ...la naiba.Ultima data cand am mirosit ciorapii dupa acid boric, m-i s-au uscat plamanii.Recomand tuturor,sincer. Acid boric iti taie greata si rapeste putoarea.
                    Nu ma luati in seama, m-i s-a uscat creierul...
                    TB SPIRIT
                    TGY 05
                    TGY 05 FX

                    Comentariu


                    • #11
                      Chiar usuca ? ... bine ca ne-ati spus, sa nu dam si noi in chiloti
                      T05-ALC-T05
                      Adrian Gorum

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de kdt123 Vezi post
                        Chiar usuca ? ... bine ca ne-ati spus, sa nu dam si noi in chiloti
                        Usuca...dar numai de la 40 de ani in sus

                        Comentariu


                        • #13
                          As dorii sa atentionez pe cei care au probleme cu laba piciorului, tendon ahilian etc! Pantofii nu au suprainaltare la calcaii. Din contra la unele perechi talpa are tendinta de a se curba si astfel laba piciorului sta mai ridicata decat calcaiul. Acest lucru poate provoca dureri in cazul folosirii mai indelungate. Medical vorbind calcaiul trebuie sa fie neaparat mai ridicat decat laba piciorului. In caz contrar pentru evitarea problemelor sunt necesare branturi ortopedice care urmaresc forma talpii. Asadar, atentie pentru cei cu probleme cand cumparati acesti pantofi!
                          YASAKA MA LIN Soft CARBON / YASAKA RAKZA 7 Soft

                          Comentariu


                          • #14
                            ...si la Baia Mare se gasesc la Metro,dar numai marimile de la 43 la 46..., nu au calcaiul mai inaltat decat restul..., par destul de rudimentari finisati la interior.Priviti din exterior arata binisor,dar nu cred ca sunt compatibili cu tipi ai caror greutate trece de 85-90 kg...
                            ---------- Post added 08-Jan-2012 at 18:08 ----------
                            sunt cusuti la virf,dar cred ca materialul din care sunt facuti se va intinde,va crapa repede,se vor deforma usor..., la 50 de ron nu se putea mai mult!
                            FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                            Comentariu


                            • #15
                              daca are cineva idee despre ceva incaltari sport care sa amortizeze. joc pe ciment si la greutatea mea cred ca se cam duc articulatiile...
                              DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
                              FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

                              Comentariu


                              • #16
                                asics, pe www.ttsport.ro
                                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Orza Catalin Vezi post
                                  cata_60 am ascultat sfatul tau....am luat acid boric,am dat in papuci, in ciorapi,pe corp,sub brat pe brat in chiloti, sub tricou, pe cap pe gat pe ceafa pe chelie...nu mai transpir deloc.Acum sunt uscat si ma intreb de unde as mai face rost de acid boric de asta.La mine in localitate am luat tot. Transpir numai la gandul ca nu voi mai gasi.Dar de fapt nu transpir, asa vine vorba. Am si uitat mirosul ala de ciorapi imputiti ...la naiba.Ultima data cand am mirosit ciorapii dupa acid boric, m-i s-au uscat plamanii.Recomand tuturor,sincer. Acid boric iti taie greata si rapeste putoarea.
                                  Nu ma luati in seama, m-i s-a uscat creierul...
                                  Poate fi ceva revolutionar , o sa dau si eu pe corp poate devin mai uscat , macar vreo 5 kile sa slabesc. Ceva efecte secundare? O sa vorbesc la foc automat , asa cum vorbesti tu ?
                                  Blade:O chinezarie
                                  FH:TG2 (No 19)
                                  BH:Super Anti

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    De ce nu stiam in armata de asa ceva! Schimbam ciorapii doar atunci cand aruncati spre tavan, ramaneau acolo lipiti!!!! Totusi folosirea in exces poate provoca iritatia tegumentelor si a mucoaselor.http://dictionar.romedic.ro/acid-boric
                                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Stefane sa nu dai cumva pe iarba cu acid boric ca se usuca!
                                      Andro Rasanter 48
                                      Butterfly Timo ALC
                                      Andro Rasanter 48​

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de laurentiucat Vezi post
                                        daca are cineva idee despre ceva incaltari sport care sa amortizeze. joc pe ciment si la greutatea mea cred ca se cam duc articulatiile...
                                        astia sunt exceptionali:

                                        Asics Gel Blade II Men (gold), ii gasesti pe ttsport. eu anul trecut pe vremea asta i-am gasit in Anglia la reduceri, m-au costat in jur de 280 ron (dar mi-au fost adusi in tara de o cunostinta)
                                        ca sa-ti faci o idee ce inseamna gel blade-ul urmareste clipul de mai jos:

                                        lemn Primorac off-
                                        fh xiom sigma euro 2.0
                                        bh xiom yanus df 1.5

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de laky Vezi post
                                          De ce nu stiam in armata de asa ceva! Schimbam ciorapii doar atunci cand aruncati spre tavan, ramaneau acolo lipiti!!!! .....
                                          Noi ?i puneam la uscat, ?i ascuțeam la polizor și abia dupa aia ?i aruncam în sus sa se ?nfinga în tavan. Vai de ala la care se ?ntorceau ?npoi......
                                          TB ZLF & T05/T05FX

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            interesanti.astia i-or primi inapoi daca nu imi vin? e cam greu sa iei incaltaminte si imbracaminte pe neprobate.nu mai zic de firmele de curierat care te suna exact cand ajung in poarta, de zici ca nu ai alta treaba decat sa-i astepti pe ei.cea mai tare faza am patit-o cand am cumparat de la emag,anul trecut, o masina de spalat in vinerea aia cu reduceri. eram pe balta si ma pomenesc cu telefon(dupa ce in contul meu de la magazin,comanda se procesa si urma sa am vesti de la ei peste 2-3 zile)ca sunt in fata casei si mi-au adus...doua masini de spalat...identice.
                                            DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
                                            FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              eu port nr 42, de la firma adidas (cumparat de la reprezentanta, nu din piata) si 42-ul de la asics imi sunt buni.
                                              lemn Primorac off-
                                              fh xiom sigma euro 2.0
                                              bh xiom yanus df 1.5

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X