Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

probleme site Ttnpp

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • probleme site Ttnpp

    Buna ziua! Nu stiu daca topicul este in sectiunea potrivita, daca nu este, rog admin sa mute unde crede el de cuvinta.
    Am si eu o nelamurire, si daca se poate as vrea sa stiu daca cineva s-a mai aflat in aceasta situatie: am comandat de pe ttnpp.com o fata, mai precis un Palio Blitz, si am primit alta, si anume un Palio Macro Era.Le-am dat mail. insa nu au raspuns. Eu ma gandeam sa mai astept 2-3 zile, si apoi sa dau iar comada, pentru acel Blitz! Dar daca iar imi trimite cine stie ce porcarie? Stie cineva ce este de facut?
    Multumesc anticipat!
    Ultima editare de Claudiu84; 05.ian.2012, 11:18.

  • #2
    Du-te peste ei...
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

    Comentariu


    • #3
      ) ar fi o idee!
      ---------- Post added 05-Jan-2012 at 11:17 ----------
      Mai greu cu drumul!

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Claudiu84 Vezi post
        ) ar fi o idee!
        ---------- Post added 05-Jan-2012 at 11:17 ----------
        Mai greu cu drumul!
        Au un live help acolo unde poti sa vorbesti cu ei, mie asa mi-a mers. La mail am obs. ca nu prea raspund.
        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

        Comentariu


        • #5
          da...si la mine la o comanda au incurcat ceva dar cred ca am folosit live help-ul amintit de RBlade si problema s-a rezolvat...
          tibhar def plus jumulita
          gambler reflectoid 1,0
          dawei 388 D-1 ox

          Comentariu


          • #6
            cum s-a rezolvat joo? in ce fel?

            Comentariu


            • #7
              crede-ma ca nu mai tin minte exact...iar casuta de mail de atunci n-o mai am...am comunicat cu ei si prin mesaje dar mai aveau parca o optiune in care-ti putea spune pasurile...la o comanda au uitat sa-mi puna o fata in pachet...si-au recunoscut greseala si au pus-o la urmatoarea comanda...
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #8
                da...dar aici au pus altceva... nu cred ca este vre-o rezolvare... ca doar nu stau eu sa le trimit fata inapoi in china. Am sa comand alta

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                  da...dar aici au pus altceva... nu cred ca este vre-o rezolvare... ca doar nu stau eu sa le trimit fata inapoi in china. Am sa comand alta
                  Ar fi normal sa-ti trimita fata pe care o voiai de fapt, gratis. Incearca live help-ul
                  www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X