Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cum verificati spinul fetelor?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cum verificati spinul fetelor?

    As vrea sa stiu cum verificati o fata inainte sa o cumparati pentru a vedea daca mai are sau nu spin,si cat este de uzata-exista astfel de trucuri?
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

  • #2
    pai daca cumperi de aici dp forum ai doar cateva optiuni.....1 sa vezi niste poze f bune facute fara blitz,.....2 sa cumperi de la persoane de incredere.....3 sa cunosti tipul de fete si sa stii cu aproximatie care din ele se uzeaza mai rpd pe partea cu spinul......daca le vezi personal nu cred ca mai prezinta o problema sa vezi daca e uzata tare sau nu.....depinde si cat de mult le pastreaza propietarul care le vinde,daca le stergi dupa fiecare antrenament cu tot felul de solutii,si mai si freci tare cu buretele pe fata se duce rpd spinul,dar nu la toate fetele....
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de zalter Vezi post
      ,daca le stergi dupa fiecare antrenament cu tot felul de solutii,si mai si freci tare cu buretele pe fata se duce rpd spinul,dar nu la toate fetele....
      Scuze de off-topic. Eu stiam ca daca nu le stergi se uzeaza mai rapid si dispare aderenta, din cauza prafului care se depune si actioneaza abraziv asupra fetelor. Sa nu mai spunem in timpul jocului daca ai praf pe fete... adio spin...

      Comentariu


      • #4

        ---------- Post added 13-Jan-2012 at 22:33 ----------
        ...cred ca poate fi un reper,privitor si la spin si ...la momentul cand ar trebui curatata fata de paleta...
        FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Daca le tii in mana, tragi mingea sau unghia pe fata sa vezi daca mai agata.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            Cea mai simpla metoda de curatat fetele, este sa suflati aer cald cu gura (ca atunci cand vreti sa aburiti un geam sau o oglinda), apoi imediat sa glisati mana peste fata. Asta fac si cei mai mari jucatori din lume. Manevra se repeta la fiecare, cateva puncte jucate. Privind fata, observati urmele de praf lasate de mingie si decideti, cat de des. Solutiile de curatat sunt pentru fetele "neglijate", la care manevra nu mai este posibila.
            Sigur ca se face delicat, cu un burete sau o carpa moale, pt ca altfel, poate face mai mult rau decat bine.
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X