Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bacău

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bacău

    La Bacău mai exista vreo sala sau vreun club in care se joaca tenis de masă? Am auzit ca la Universitate ar fi ceva ,dar eu de cate ori am fost acolo era inchis.am reusit totusi sa vad pe geam niste mese faine dar nu stiu cand se deschide.Daca mai stiti vreun loc sa-mi ziceti si mie.
    BLADE:Kreanga Aeros
    BH:Tibhar Torpedo
    FH: Globe National

  • #2
    Sunt dispus pentru deplasare din Adjud daca gasiti ceva...

    Comentariu


    • #3
      pecum a-ti citit ( daca ) am sa incerc sa vin la galati ca acest sport parca este un virus in continua crestere care intra dar de iesit nu mai iese.
      eu nu stiu prea multe dar nici nu am de unde sa invat, dar mai conteaza cand vrei?...

      Comentariu


      • #4
        BACAU,noua locatie de antrenament

        Intr adevar s-a deschis o noua locatie de antrenament ptr tenis de masă prin amabilitatea unor persoane care iubesc acest sport si care ar putea sa si antreneze la cerere.Noua locatie este in sala de sport a scolii numarul 10.ptr cei care nu cunosc locatia, aceasta scoala se afla in spatele magazinelor de la Orizont.
        BLADE:Kreanga Aeros
        BH:Tibhar Torpedo
        FH: Globe National

        Comentariu


        • #5
          Re: Bacău

          Ceva mai multe detalii ? Cum se "intra" ? pe baza de invitatie, sau e deschis publicului, orele de desfasurare.. tarif ceva?Multumesc.
          Blade: Donic Baum Exclusive OFF
          FH: LKT RAPID SOFT 2.2mm
          BH: LKT RAPID SOUND 2.2mm

          Comentariu


          • #6
            Re: Bacău

            In principiu de la 6 seara se incepe in zilele de luni, miercuri si vineri.tariful il intrebi acolo la cel care raspunde de sala.oricum e mult mai convenabil ca la gara.
            BLADE:Kreanga Aeros
            BH:Tibhar Torpedo
            FH: Globe National

            Comentariu


            • #7
              Re: Bacău

              ok, multumesc foarte mult pentru detalii.
              Blade: Donic Baum Exclusive OFF
              FH: LKT RAPID SOFT 2.2mm
              BH: LKT RAPID SOUND 2.2mm

              Comentariu


              • #8
                Antrenor tenis de masă Bacău

                La noul club deschis la Scoala Nr.10 (in zona Orizont) se poate juca tenis de masă in conditii excelente dar se pot face si antrenamente cu antrenor de specialitate. Conditii de joc: 9 mese Joola, spatiu de joc foarte bun, reflectoare, sala este incalzita . In viitorul apropiat probabil ca se va organiza aici si un turneu B pentru inceput. Zilele in care sala este deschisa sunt luni, miercuri, vineri si duminica.In timpul saptamanii sala se deschide la ora 18 la ora 20, iar duminica de la ora 15 pana la ora 19.
                Antrenamente se fac in general ptr copii, dar se mai fac si exceptii.
                Pot sa spun ca acest club a fost mult asteptat de jucatorii de tenis din Bacău si ma bucur ca in sfarsit avem si noi unde sa facem antrenamente.
                Ultima editare de johny_b; 12.feb.2011, 09:00.
                BLADE:Kreanga Aeros
                BH:Tibhar Torpedo
                FH: Globe National

                Comentariu


                • #9
                  Re: Antrenor tenis de masă Bacău

                  Felicitari pentru initiativa si investitie, la mai mare.

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Bacău

                    multumim. Va asteptam cu drag la un schimb de mingi.
                    BLADE:Kreanga Aeros
                    BH:Tibhar Torpedo
                    FH: Globe National

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X