Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

xiom strato vs xiom ignito

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • xiom strato vs xiom ignito

    salutare tuturor si sanatate multa
    in legatura cu aceste 2 lemne ... as dori sa stiu ce e diferit intre xiom strato fata de xiom ignito, daca stie cineva si ma poate ajuta cu ceva sfaturi . multumesc si respecte

  • #2
    www.xiomtt.comwww.tenismasa.ro
    aici poti vedea toate caracteristicile lemnelor cautate
    multumesc
    0728747067
    www.tenismasa.ro

    Comentariu


    • #3
      multumesc domnul Gelu , la aceste caracteristici m-am uitat si am observat ca xiom ignoti este mai moale decat xiom strato, dar as dori sa stiu daca cineva a jucat cu aceste 2 lemne si sa imi spuna care este mai pe mana mea , tinand cont ca vreau si fete sigma pro sau euro , trebuie sa decid asta dupa ce stiu mai multe de lemn . multzumesc
      stima si respect

      Comentariu


      • #4
        Cu ajutorul domnului Popescu care mi a configurat si mie o paleta XIOM, sper sa fac rost de diferenta de bani cat mai repede sa o achizitionez, am inteles ca ignito se recomanda la fete sigma.....dar mie mi-a placut mai mult ce scrie la Xiom Axelo

        Comentariu


        • #5
          am jucat cu xiom strato si fete omega 4 nu stiu care varianta si mi sa parut ft buna combinatie , dar eu vreau sa incerc sigma ... si nu stiu cu ce lemn se potriveste mai bn

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Andrei Hodis Vezi post
            am jucat cu xiom strato si fete omega 4 nu stiu care varianta si mi sa parut ft buna combinatie , dar eu vreau sa incerc sigma ... si nu stiu cu ce lemn se potriveste mai bn
            Ce te-a nemultumit la omega 4 de vrei sa treci la sigma?
            Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
            BH : Tenergy 05Fx
            FH : Tenergy 05Fx

            Comentariu


            • #7
              paleta nu era a mea , si daka tot ma decid candva sa cumpar o paleta xiom vreau sa o fac pe mana mea . eu joc acum cu fete tenergy fx 05 si lemn timo boll all +
              , cand am jucat cu xiom strato cu fata omega 4 mi sa parut mai soft fata de a mea . poate gresesc sau nu am jucat destul sa o pot clasifica mai bine

              Comentariu


              • #8
                Mi s'a spus ca Xiom strato are viteza mare si control bun cand sunt lipite omega 4 pro.
                Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
                FH:Joola Rhyzm
                BH:Joola Samba+ max

                Comentariu


                • #9
                  daca ai lemn cu control pune-i fete sigma pro. daca ai lemn usor pune-i de 2,2. daca e mai greu pune grosime mai mica...parerea mea...
                  DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
                  FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

                  Comentariu


                  • #10
                    mutumesc pt sfaturi

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X