Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand/schimb paleta Donic Schildkrot Champion

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand/schimb paleta Donic Schildkrot Champion

    paleta este trimisa de la varul meu din Germania..eu nu am ce sa fac cu ea pentru ca joc cu iarba..am dat de cateva ori cu ea..are un control foarte bun..este destinata mai mult celor care sunt la inceput de drum cu tenisul ..astept oferte

  • #2
    joci cu iarba pe care ti-am dato la schimb pe fata tng care cand a ajuns la mine a trebuit sa o arunc ca nu era buna de nimic nu esti un tip serios atentie dlor la acest user !!!!!
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      ...pretul trebuie precizat obligatoriu intr-un anunt de vanzare...
      Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

      Lume multa, oameni putini...

      Comentariu


      • #4
        ...alehandro...daca i-ai dat la schimb iarba 729 faster de 20 lei (bine, fie vb intre noi,la 20 lei iei una noua,patrata ) la ce fel de tenergy te-asteptai?...eu m-asteptam la una f.uzata,numai buna de pus pres la usa...e bine sa fim vigilenti,dar sa nu exageram...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          dle joo te rog nu te mai baga in ce nu cunosti eu stiu mai bine ce i-am dat la schimb topicul este la sectiunea lista neagra cu detalii deci nu mai intervenii daca nu cunosti situatia in amanunt !
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Avem un tepar aici sau ce vrea sa zica ca Axel are dreptate?
            Eu stiu ca Alehandro e onest dar Joo e aparator care si se supra-supra apreciaza (scoate orice minge si isi mai face si unghiile poate si bea o bere si fumeaza o tigara dar nu vrea sa ne enerveze).
            Personal votez Alehandro.
            Ultima editare de D.D.; 28.feb.2012, 01:35.

            Comentariu


            • #7
              uau...candideaza alehandro la presedentie?
              ---------- Post added 28.02.2012 at 16:57 ----------
              ce sa facem domnule D.D.?...nu toti putem fi onesti, asa ca, ne facem macar aparatori...ziceti ca m-am supraapreciat...postati niste fragmente ca tot vi s-a inchis fabrica si nu aveti ce face...a fost o gluma
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X