Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener Constanța!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: Caut partener Constanța!

    Salut. Sunt din Constanța si sunt nou pe forum. M-ar interesa daca mai sunt in CT jucatori amatori, d-astia la nivelul despre care vorbeste initiatorul topicului. Eu habar n-am la ce nivel sunt, poate incepator-mediu-modest (tehnic vorbind, ca practic joc tenis de cand ma stiu) si nu prea gasesc oameni de la care sa invat, dar sa fie si dispusi sa joace cu mine. Ma rog... stiti voi, eterna a problema cu diferenta de nivel.
    Deci, mai sunt amatori in constanta? Da' nu d-aia... amatori doar cu numele, de care am intalnit sambata trecuta la sala de pe Oborului...
    Care s-au facut ca nu aud cand i-am intrebat ce-i aia iarba... Tati, eu am jucat prima data tenis cu "Fram ursul polar" ca paleta (nu glumesc, era o carte cartonata ), de unde sa stiu cat a evoluat tehnica... N-am inteles de ce era greu de aruncat 2 cuvinte sa inteleg si eu despre ce e vorba, ca nu suntem toti din generatia pentru care "low tech" inseamna un telefon care nu are GPS si HSDPA ...
    Multumesc.
    Toate cele bune.
    Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

    Comentariu


    • #27
      Re: Caut partener Constanța!

      Sa inteleg ca pe acest forumul nu (prea) mai intra constanteni? Avem vreun forum local si nu l-am gasit eu inca?
      Sau grupurile sunt deja formate si nu mai e loc de inca unu'? Sau nimeni nu vrea sa joace cu cineva care scrie o postare ce contine cuvantul "incepator"?
      Pai atunci reformulez: Aia cu "incepatoru" era pura modestie. Pot sa bat la tenis aproape pe oricare dintre voi. Acum e mai bine?
      Toate cele bune.
      Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

      Comentariu


      • #28
        Re: Caut partener Constanța!

        http://www.pingpong-ct.ro/index.php?opt ... e&Itemid=1

        Comentariu


        • #29
          Re: Caut partener Constanța!

          http://www.amatour-constanta.ro/
          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

          Comentariu


          • #30
            Re: Caut partener Constanța!

            Va multumesc. Voi incerca in locurile indicate.
            Pot sa bat la tenis aproape pe oricare dintre voi. Acum e mai bine?
            Asta era o gluma, stiti, da?
            Toate cele bune.
            Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

            Comentariu


            • #31
              Re: Caut partener Constanța!

              Rezolvat. Va multumesc tuturor.
              Xiom OmegaIV Elite 2.0 / Xiom STRATO /Xiom OmegaIV Europe 2.0

              Comentariu


              • #32
                Salut , nou prin zona , ca nivel ..un mediu...toata lumea are partener de joaca prin cta? ..eu am niste prieteni cam puturosi..drept pentru care..daca are cineva chef de "joaca" , asteptun semn ..merci frumos

                Comentariu


                • #33
                  Salut !!! Sunt din CT si caut partener Tenis de Masa. Multumesc

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X