Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LIGA AMATUR 2012 -campionat pe echipe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Si eu cred ca era mai bine daca s-ar fi jucat si finala tot in aceeași zi sau in ziua urmatoare.Era mai mica cheltuiala.Inca o deplasare pana la Topoloveni pt.echipele care se califica o sa fie o cheltuiala in plus.
    Mi se pare ca la început așa era stabilit cu o singura etapa finala in toamna,dar s-a modificat pe parcurs.
    Blade: Bty Primorac Carbon off+
    Bh:Tenergy 80 fx
    Fh:Tenergy 80 fx

    Comentariu


    • Datorita retragerii jucatorului Chirita Cristian si ulterior a jucatorului Stanciu Silviu , echipa TC Energy Călărași se retrage de la acest turneu ... Mult succes participantilor !

      Comentariu


      • In echipa Fantastica de la Cluj are loc o schimbare de ultima ora in locul Alexandrei Silveira vine cu forte proaspete Moldovan Ioan.

        Comentariu


        • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
          Si echipa Gry Club Brașov a confirmat prezenta
          Echipa Gry Club poate concura pe pozitia VII 2BA,avand in vedere retragerea noastra,multumesc.

          Comentariu


          • Postat în original de Antal Denes Vezi post
            Echipa Gry Club poate concura pe pozitia VII 2BA,avand in vedere retragerea noastra,multumesc.
            Mai sunt pozitii libere...iar ramanem datori.
            Ne mai gandim daca acceptam aceasta "oferta", in orice caz va multumim ca va ganditi mereu la noi.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Cu atatea retrageri și inlocuiri (de echipe) putem spune ca prima etapa s-a desfasurat cam degeaba.
              In alta ordine de idei propun sa se ia in calcul varianta de desfasurare a etapei finale tot maine, dupa masa. Daca e sa mearga lumea la Topoloveni pentru inca cateva meciuri o sa apara cheltuieli mari si inevitabil alte echipe retrase. Stiu ca nu sunt cupe , medalii pregatite pentru maine dar asta se poate rezolva ulterior, la turneul final.
              Maine cand sunt adunati toti cei implicati si interesati s-ar putea hotari acest aspect. Ce ziceti?
              Hurricane III (by Nittaku)
              Jun Mizutani ZLC
              Nittaku Hammond Z2

              Comentariu


              • Daca ramane timp si daca mai este energie se poate lua o decizie dar nu inainte de incepere, mai ales ca pentru acesta decizie sunt mai importanti cei ce raman calificati (direct interesati) decat cei ce pleaca.
                Parerea mea este ca nu ramane timp. Dupa jocul "la dublu" se face tarziu.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Postat în original de valentinm Vezi post
                  Cu atatea retrageri și inlocuiri (de echipe) putem spune ca prima etapa s-a desfasurat cam degeaba.
                  In alta ordine de idei propun sa se ia in calcul varianta de desfasurare a etapei finale tot maine, dupa masa. Daca e sa mearga lumea la Topoloveni pentru inca cateva meciuri o sa apara cheltuieli mari si inevitabil alte echipe retrase. Stiu ca nu sunt cupe , medalii pregatite pentru maine dar asta se poate rezolva ulterior, la turneul final.
                  Maine cand sunt adunati toti cei implicati si interesati s-ar putea hotari acest aspect. Ce ziceti?
                  Noi ne am retras tocmai din aceasta cauza,deja ne am facut alte planuri,nu suntem singurii in aceasta situatie,propunerea aceasta e hazlie
                  of all the things i lost i miss my mind the most

                  Comentariu


                  • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                    Daca ramane timp si daca mai este energie se poate lua o decizie dar nu inainte de incepere, mai ales ca pentru acesta decizie sunt mai importanti cei ce raman calificati (direct interesati) decat cei ce pleaca.

                    Parerea mea este ca nu ramane timp. Dupa jocul "la dublu" se face tarziu.
                    Ar fi posibil sa ramana timp si pt. faza finala, daca se renunta la campionatul de dublu ... si eventual acesta din urma sa fie reprogramat la o data ulterioara (in locul fazei finale, la Topoloveni, cand ar putea fi o participare mai numeroasa, nu doar cea formata din jucatorii echipelor calificate in faza finala - partea 1).
                    Insa acest aspect se va putea analiza concret doar dupa finalizarea partii intai a fazei finale (primele 3 meciuri de echipa).
                    Pe de alta parte, nu ne sunt cunoscute implicatiile ce ar rezulta asupra celor doua organizari (Reghin si Topoloveni).

                    Comentariu


                    • Totusi cate echipe au fost prezente?
                      Rezultate?

                      Comentariu


                      • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                        Totusi cate echipe au fost prezente?
                        Rezultate?
                        Este un subiect nou cu turneu dublu si pe echipe Reghin aveti acolo rezultatele
                        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                        BH : Tenergy 05Fx
                        FH : Tenergy 05Fx

                        Comentariu


                        • Postat în original de Ben Vezi post
                          Este un subiect nou cu turneu dublu si pe echipe Reghin aveti acolo rezultatele
                          Multumesc mult.

                          Comentariu


                          • daca eu nam participat nicio odata la un turneu A as pute participa?......
                            - - - Actualizat - - -
                            daca eu nam participat nicio odata la un turneu A as pute participa?......
                            .

                            Comentariu


                            • da,
                              respectand regulamentul...
                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                              FH: Tenergy 05 FX
                              BH: Tenergy 05 FX

                              Comentariu


                              • ok multumesc
                                .

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X