Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cupa IDM

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cupa IDM

    Pentru Bucuresteni si cei din impejurimi simbata 27 / 10 / 2007 va avea loc in incinta complexului IDM turneul de tenis de masă dedicat amatorilor acestui sport. Concursul se va intitula " cupa IDM" si vor avea acces toti iubitori acestui sport cu mingia de celuloid cu conditia ca ei sa nu fie jucatori profesionisti .
    Organizator va fi dl. POPA DUMITRU ( Popica ) care pune la dispozitie 9 mese ptr. acest concurs.
    Inscrierile se vor face pe forum si la fata locului , dimineata intre 8.00- 9.00. Premiile constau in cupe , diplome si pentru cei mai bine clasati si echipament sportiv de la firmele din domeniu. Din taxa de participare care va fi de 30 RON se vor aloca o parte pentru plata meselor si o parte pentru premieri .
    Acest turneu nu va face parte din circuitul AMATouR , deci nu se va puncta in clasamentul dedicat al acestui circuit .
    Pentru o mai buna coordonare , cei care stiu din timp ca pot participa sa se incrie din timp .

    eventuale lamuriri le puteti primi de la Popica care raspunde la nr. de tel. 0723 392 958 .
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

  • #2
    de ce nu face parte din amatour?

    Comentariu


    • #3
      Nu este organizat de noi , si vor veni multi din cei care joaka acolo si care nu au aderat la circuitul nostru... plus ca premiile nu vin din partea noastra , Eu doar am postat si aici pentru ca totusi e un eveniment legat de tenis de masă si cum aici se pot gasi cei mai multi "fani" am considerat ca si ei trebuie sa stie, ca daca vor sa participe si la un alt gen de competitie o pot face . Nu stiu cum se va face sistemul de joc , nu stim citi vor veni. O sa se hotareasca acolo pe loc sistemul de joc in functie de numarul de participanti .
      Practic e o instiintare .

      .
      Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
      Fete de palete tenis de masa
      TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

      Comentariu


      • #4
        Se poate orgniza ca turneu B.

        Comentariu


        • #5
          Nu se poate, pentru ca organizatorii sunt altii...regulile sunt altele...
          Sunt alti capi de grupa, alte modalitati de calificare.
          Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
          FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
          BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

          Comentariu


          • #6
            Daca este turneu de amatori poate fi inscris ca turneu B indiferent de tipul organizarii, capi de serie, etc, daca se doreste bineinteles.

            Comentariu


            • #7
              Bineinteles, de ce nu ar conta in circuitul Amatour, ca turneu B, atat timp cat cineva comunica rezultatele si acolo presteaza numai amatori? Banuiesc ca Dl. Popica nu are aversiune fata de aceasta miscare de amatori, nu?
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                Aoleu, si care-s alea "alte reguli" ca io-s labil si incepe sa mi se faca frica!
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #9
                  Eu zic ca o sa gasim putina intelegere si bunavointa si o sa putem sa-l numim B si cei care vor juca acolo vor fi punctati si in AMATouR , practic nu incurcam deloc , si asa nu avem turnee B pe București , asta ar fi primul pe anul asta .
                  Deci pregatiti "uneltele" de joc .
                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                  Fete de palete tenis de masa
                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Cupa IDM

                    Sunt complet de acord cu Vali , trebuie considerat ca si turneu B.
                    Abia astept sa dau in mingie !!!

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de valigti
                      Eu zic ca o sa gasim putina intelegere si bunavointa si o sa putem sa-l numim B si cei care vor juca acolo vor fi punctati si in AMATouR , practic nu incurcam deloc , si asa nu avem turnee B pe București , asta ar fi primul pe anul asta .
                      Deci pregatiti "uneltele" de joc .
                      cum adica primul? al doilea vrei sa zici!

                      ... da-n Miercurea Ciuc nu merge nimeni......, ar cam trebui sa organizam o delegatie, sa nu cumva sa ne uite baietii aia....

                      Comentariu


                      • #12
                        Organizator din partea AMATouR-ului va fi Dascalitei Mihai
                        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                        Fete de palete tenis de masa
                        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          Ma inscriu. Aurel Onut din București.
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X