Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener tenis de masa nivel mediu* București

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partener tenis de masa nivel mediu* București

    Salutare tuturor pasionatilor de TT, ca tot e primul meu post pe acest forum (desi il tot citesc de ceva vreme, cand imi mai permite timpul).

    Joc destul de frecvent tenis de masă la serviciu si uneori si la Toptenis, in special seara. Tovarasul de joc nu mai poate de ceva vreme sa vina din lipsa de timp si asa ca nu prea mai am cu cine juca. Nu in ultimul rand, nu am pe nimeni care sa ma bata din cei cu care joc la munca si as cauta pe cineva care sa imi mai arate pe unde imi e nivelul , nu de alta dar sa nu mi-o iau in cap apoi...

    Ca si stil de joc, imi place sa joc ofensiv, in general pe topspin. De ceva vreme joc cu Donic Persson Exclussive off / Donic Baracuda / Xiom omega.


    De preferat la TopTenis si sunt disponibil seara dupa 18 in timpul saptamanii si oricand in week end.

  • #2
    65 de vizualizari si totusi nicio oferta
    Chiar nimeni? platesc eu pretul mesei, macar sa fie doar timp pierdut nu si bani

    Comentariu


    • #3
      valabil si in timpul saptamanii, dupa ora 18:30. As updata nivelul de joc la "Mediu+" , caut in continuare pe cineva care sa ma "determine" sa il decrementez la "Mediu" . Platesc si costul mesei, in special daca pierd, n-ar fi o problema, macar am invatat cate ceva nou in timpul ala

      Comentariu


      • #4
        Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare - nu am partener constant si nivel mediu.

        Platim "nemteste" ca de castigat banuiesc ca avem amandoi de castigat.

        Mai devreme de 18.30 nu poti? Eu as putea fi la TopTenis la 16.30. Incercam maine?
        Lemn: Xi Enting Arylate Carbon
        FH: Donic BlueFire M1 2.0
        BH: Donic BlueFire M2 2.0

        Comentariu


        • #5
          Mergeti la turnee Amatur, vedeti acolo care va este nivelul, si vorbiti cu cei de valori apropiate de a dvs.
          Asemenea, puteti sa stabiliti intilniri "oarbe" la care sa vina diferiti jucatori. Unii or sa va bata, fata de altii o fiti prea avansati.
          Sunt destui doritori de joc si la TopTenis, si la Viva Sport, si nu numai acolo. Anuntati intervalul orar si locatia, cu o zi inainte.
          Spor la joc.
          TsE

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Emil Tudor Vezi post
            Mergeti la turnee Amatur, vedeti acolo care va este nivelul, si vorbiti cu cei de valori apropiate de a dvs.
            Asemenea, puteti sa stabiliti intilniri "oarbe" la care sa vina diferiti jucatori. Unii or sa va bata, fata de altii o fiti prea avansati.
            Sunt destui doritori de joc si la TopTenis, si la Viva Sport, si nu numai acolo. Anuntati intervalul orar si locatia, cu o zi inainte.
            Spor la joc.
            Din pacate m-am trezit prea tarziu, mi-ar fi placut mult sa joc in Amatur macar in turneele din București. Acum, asta e ... plec din tara peste o saptamana si caut pana plec sa mai gasesc oameni cu care sa schimb o minge . Nu de alta, dar pe acolo o sa pun paleta in cui o perioada din pacate... se cam schimba prioritatile

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Stoe Vezi post
              Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare - nu am partener constant si nivel mediu.

              Platim "nemteste" ca de castigat banuiesc ca avem amandoi de castigat.

              Mai devreme de 18.30 nu poti? Eu as putea fi la TopTenis la 16.30. Incercam maine?
              Buna ziua!
              Caut înca 2 persoane pentru a forma un grup de 4. Avem loc la scoala nr. 111, str. Stoian Militaru, sector 4. Daca doriti sa veniti, am putea fixa un program constant, sâmbata de la 11 la 13 si chiar duminica la fel. Am ID danxpxpxp(at)yahoo.com .

              Comentariu


              • #8
                salut,mai e valabila oferta?

                Comentariu


                • #9
                  Salut,
                  Nu mai e din pacate ca am plecat din București. Mai repede am gasit in D?sseldorf printre straini decat la mine acasa ... aproape 2 luni cautasem si doar cu userul srady am reusit sa schimb cateva mingi in weekend.
                  O zi buna!

                  Comentariu


                  • #10
                    parteneri de antrenament

                    Caut parteneri de antrenament pt București . Joc in amatur loc 270 . La Top Tenis , Viva sau alta locatie civilizata cit de cit. 0724.125.770

                    Comentariu


                    • #11
                      topic closed, la cerere
                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X