Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Seria a IV-a Muntenia Sud

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de Chuck Vezi post
    Totusi suntem intr-o competitie cu un regulament...as avea o singura intrebare sau o lamurire:
    " Inscrierea si participarea echipelor se poate face pana pe data de 3 aprilie.
    Informatii privind Regulamentul si modul de participare gasiti in topicul:
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...onat-pe-echipe "
    Mai este valabil sau nu, procedam la un nou regulament....???.....
    Corect a fost sa cunoastem de la bun inceput conditiile de participare...si ne-am si inscris in consecinta!?
    ---------- Post added 20.04.2012 at 21:43 ----------
    Si pentru a evita vreo neintelegere.....NU sunt de acord cu inscrieri suplimentare dupa ce termenul "oficial" respectiv 03-04-2012 a expirat !!! -
    Cristian Cristescu ( cpt. " Creativii" )
    Inscrierea echipei Premium Pils a avut loc in termenul regulamentar, dar nu am validat inscrierea decat dupa confirmarea componentei corecte.
    In privinta respectarii riguroase a termenului de inscriere, tinand cont ca este prima editie, am urmarit spiritul competitiei, echipele inscrise ulterior datei fiind echipe de copii.

    Comentariu


    • #52
      De acord mai mult de 100% cu inscrierea copiilor, ma refer insa IN SPECIAL la MODIFICARI, respectiv COMPLETARI in componenta echipelor deja inscrise...si nu ma refer aici deloc la copii sau eventual juniori!..dar avem avem destule exemple chiar aici in posturile anterioare !..

      Comentariu


      • #53
        Daca la grupe de 6 se calificau primii 3, sa inteleg ca acum vor merge mai departe 6 din 12 ? primii 2 la open, urm 4 amatori iar celelalte 6 la grupa de consolare?
        Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
        FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
        BH: Tibhar Quantum X Pro Max

        Comentariu


        • #54
          Ziua de sport s-a incheiat la ora 5, fiecare echipa a jucat cate 5 sau 6 jocuri, intr-un ritm extraordinar, eu am jucat 14 jocuri, sunt stors, nu m-a recunoscut nevasta, mi-a disparut burta si doua kilograme, desi m-am hidratat la maximum.
          Ca jucator, am jucat cu mult mai mult curaj decat la individual, stiind ca nu am nimic de pierdut si chiar am jucat la nivelul super.
          Ca organizator, a fost cel mai simplu turneu, fiecare stia ce are de facut, nu am avut evenimente nedorite, toata lumea a parut foarte multumita.
          Solutia jocurilor fiecare cu fiecare in grupa de 12 mi s-a parut geniala, multumesc celui care a oferit-o, toti cei prezenti au fost incantati.
          Solutia rezervei a fost mult utilizata, strategii echipelor avand mult de lucru...
          Rezultatele dupa etapele jucate si clasamentul intermediar... maine.
          Altfel, abia astept sa ne revedem la Viva Sport!

          Comentariu


          • #55
            DA, imi cer scuze nu am realizat ca cititorii forumului nu au fost acolo , totul a mers foarte bine, foarte buna ideea cu o singura grupa de 12, antrenante meciurile, neaparat trebuie amplificat fenomenul pentru anul viitor, mai multe etape!!! Multi jucatori buni, multe meciuri grele pentru toata lumea, nu e ca la un turneu open unde stii cam sigur care ies primii 4, aici e cu emotii mari pentru toti.

            PS: Daca s-ar acoperi toate geamurile din sala ar fi si mai bine!
            Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
            FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
            BH: Tibhar Quantum X Pro Max

            Comentariu


            • #56
              Rezultatele si clasamentul intermediar

              Comentariu


              • #57
                Arata superdragut tabelul,numai ca nu se intelege nimic..........?!?!?!?!!?

                Comentariu


                • #58
                  La mine se vede bine tabelul.
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu


                  • #59
                    AAAAAAAAAA,acum am vazut si eu dar,de ce nu se specifica si pt. "fraierii" ca mine ca tre" sa dam clik pe tabel?!?

                    Comentariu


                    • #60
                      Iata ca ideea acestui campionat pe echipe s-a dovedit foarte foarte buna, mie unul mi-a placut foarte mult, felicitari organizatorilor. Desi sunt convins ca la toti cei prezenti le-a placut vad ca nu se inghesuie nimeni sa-si exprime aprecierea in schimb daca era ceva de criticat se gaseau o multime de carcotasi care sa ne spuna cat de rau a fost.

                      Comentariu


                      • #61
                        Ok, nea Vasile, tre sa dati clic pe tabel: lol:
                        Blog de tenis de masă

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                          Iata ca ideea acestui campionat pe echipe s-a dovedit foarte foarte buna, mie unul mi-a placut foarte mult, felicitari organizatorilor. Desi sunt convins ca la toti cei prezenti le-a placut vad ca nu se inghesuie nimeni sa-si exprime aprecierea in schimb daca era ceva de criticat se gaseau o multime de carcotasi care sa ne spuna cat de rau a fost.
                          Multumind pentru aprecieri,cu siguranta se poate si mai bine,nu suntem perfecti,perfectibili da.Sincer,parerea mea personala,este ca niciodata nu s-au jucat atatea jocuri de fiecare jucator,ca ieri,si,ce e mai important,cu timpii morti tinzand spre zero,cu un alt aplomb fata de fiecare joc(specific jocurilor pe echipe)......samd.Cu convingerea ca aceasta idee(adica acest sistem pe echipe)s-a clarificat,daca mai era nevoie,ca sunt exclusiv numai plusuri pentru o asa initiativa,sunt convins ca,macar se v-a perpetua acest sistem,daca nu cumva se poate imbunatati.Felicitari,daca mai este nevoie,tuturor participantilor,o intalnire cu multa buna dispozitie,fara stresul specific turneelor A,si nu in ultimul rand(chiar in prim-plan as puncta) ca un asemenea turneu permite a se termina jocurile propuse,la o ora mai mult decat R E Z O N A B I L A.
                          Ultima editare de victorache; 22.apr.2012, 19:26.
                          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                          FH - TENERGY 64
                          BH - XIOM VEGA EUROPE

                          Comentariu


                          • #63
                            S-a terminat repede, dar sa nu uitam ca au fost in jur de 70 de jucatori. Nu se poate compara cu un turneu A, doar cu un B poate.
                            Altfel, organizarea a fost foarte buna, timpi morti putini, fara condens, lumina buna in jumatate de sala, slaba in cealalta.
                            Multumim pentru gazduire
                            Blog de tenis de masă

                            Comentariu


                            • #64
                              s-a gasit la sala un prosop si un pulover,cei care le-au pierdut sunt rugati sa ma contacteze:0757671786;0723062403 lucian bozga

                              Comentariu


                              • #65
                                Etapa nr 6- intermediara- se va disputa intre echipe din aceeasi localitate:

                                TT Targoviște- Niste Batrani Targoviște
                                Prahova Baicoi - TT Toort Baicoi
                                Gladiatorii București - TTWin București
                                Ronini București - La Familia București

                                De asemenea se va disputa si meciul dintre Ronini si TT Win București, nefinalizat in etapa precedenta.

                                Jocurile se vor disputa pana pe 9 iunie, data la care se vor disputa ultimele etape.

                                Va asteptam la Viva Sport pe 9 iunie!

                                Comentariu


                                • #66
                                  Ronini București - La Familia București - 0 - 5
                                  Acest meci s-a jucat la toparena saptamana trecuta.
                                  DHS Hurricane King - FL
                                  FH: Tenergy 05 - 2.1
                                  BH: Donic Barracuda - 2.1

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Nu am putea juca si "Gladiatorii București - Viva Sport"?

                                    PS: mentionez ca nu am vorbit cu ceilalti componenti ai echipei Viva deci vorbesc in numele meu.

                                    PS2: cred ca nu am citit bine, restul meciurilor se vor juca oricum p 9 iunie la Viva deci probabil le vom juca acolo. Imi cer scuze.
                                    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Ramane valabila data de 9 iunie pentru concursul pe echipe?
                                      Blog de tenis de masă

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de grasomega Vezi post
                                        Ramane valabila data de 9 iunie pentru concursul pe echipe?
                                        Da, concursul pe echipe seria Muntenia se va incheia pe data de 9 iunie la Viva Sport.
                                        In aceeasi zi la Viva Sport este programata si etapa de divizia B dintre SK1-SK3.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Dane baga si meciurileTTwin -Ronini 5-2
                                          si TTwin -Gladiatorii 0-5

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Dane pe 9 iunie la ce ora se joaca etapa a doua la Viva ca nu este scris ?

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Dane pe 9 iunie la ce ora se joaca etapa a doua la Viva ca nu este scris ?
                                              ETAPA 2 VA INCEPE LA ORA 9.00 A.M
                                              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                              http://www.VivaSportShop.ro

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Clasamentul inainte de etapa Viva Sport:




                                                Primele jocuri care se vor disputa sambata, incepand cu ora 9,00:

                                                Ciurli Burli-- Prahova
                                                Niste Batrani-- TT Win
                                                Creativii-- Teleajenul
                                                TT Targoviște-- La Familia
                                                TT Top Sport Baicoi-- Ronini
                                                Gladitorii-- Viva Sport

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Completare echipier: Pozitia Nr.6 - Popescu Valentin
                                                  Emil Tudor - preia si sarcinile si indatoririle Capitanului de Echipa...
                                                  Mult succes...si Fair Play - ul sa fie la loc de cinste...!!
                                                  Cristian Cristescu
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Echipa : CREATIVII - București
                                                  Postat în original de Chuck Vezi post
                                                  Completare echipier: Pozitia Nr.6 - Popescu Valentin
                                                  Emil Tudor - preia si sarcinile si indatoririle Capitanului de Echipa...
                                                  Mult succes...si Fair Play - ul sa fie la loc de cinste...!!
                                                  Cristian Cristescu

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Prahova Baicoi-TT TopSport Baicoi-5-0

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X