Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Londra 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Londra 2012


    ..pronosticuri...cine va fi campion olimpic?
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

  • #2
    ma long!fara indoiala daca nu-l bate zhang zike!
    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu


    • #3
      Zhank Jike(preferatul meu),sau Timo Boll
      Blade:Galaxy T-11
      FH:Yasaka Rakza 7 max
      BH:Yasaka Rakza 7 soft max

      Comentariu


      • #4
        timo pregateste ceva, nu a jucat cu chinezii in 2011, cred ca vrea sa schimbe putin stilul, a jucat si in liga chineza ca sa spioneze si pe acolo, chiar sunt curios cum o sa se prezinte. eu sper sa puna probleme reale chinezilor macar pt. frumusetea jocurilor...
        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

        Comentariu


        • #5
          Timo B. o sa faca o surpriza cu reverul?
          Sa vedem cum o iesi !

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Antal Denes Vezi post
            Timo B. o sa faca o surpriza cu reverul?
            Sa vedem cum o iesi !
            Asa zic si eu... ca Timo B. coace ceva, avand in vedere ca s-a cam retras de la ultimele turnee.Asteptam, cu toate ca`i greu sa`i ia cineva trofeul lui Ma Long
            Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
            BH : Tenergy 05Fx
            FH : Tenergy 05Fx

            Comentariu


            • #7
              Sincer tare mi-ar place sa-i jupoaie Boll pe chinezi dar senzatia mea este ca de cand l-au dus in superliga lor ca sa-l disece si sa-i "sparga" stilul nu prea le mai face fata. Poate se supara Ovchtarov si da putin in chinezi. Sa speram...
              Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

              Comentariu


              • #8
                din concluziile voastre pot deduce ca si Michael Maze coace ceva , ca nimeni nu mai stie cum arata . Oricum se stie ca ori Ma Long ori Zhank Jike vor castiga.
                Lemn : LKT Ayous-Hinoki
                FH: Xiom Omega IV Pro
                BH: Friendship/729 Focus 3 Snipe

                Comentariu


                • #9
                  maze?cam greu sa produca surpriza!
                  tb alc t05/t05 fx

                  Comentariu


                  • #10
                    maze a venit dupa o accidentare, pauza a fost foarte lunga la acest nivel si sincer nu cred ca va mai reveni in top, nu-l mai ajuta nici varsta.
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • #11
                      Probabil nu sunt prea obiectiv,dar chiar mi-ar placea ca Timo sa ii bata pe chinezi.

                      Comentariu


                      • #12
                        Ceea ce vroiam eu sa spun este ca desi imi place de Boll , sansele ca el sa castige olimpiada sunt la egale cu ale lui Maze ( nu ad-literam). Totusi haide sa recunoastem , ca o fi el european de-al nostru , dar mai are pana sa ajunga pe locul 1. Si este bine daca nu ar lua aur , dar ar fi excelent sa urce cel putin o treapta in clasament pentru ca pasii inceti si siguri ofera stabilitate in timp ce o ascensiune rapida este greu mentinuta odata ajunsa la apogeu .Sper sa imi dati dreptate , dar bineinteles , parerile sunt impartite .
                        O seara buna tuturor
                        Lemn : LKT Ayous-Hinoki
                        FH: Xiom Omega IV Pro
                        BH: Friendship/729 Focus 3 Snipe

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de george_hptm Vezi post
                          . Totusi haide sa recunoastem , ca o fi el european de-al nostru , dar mai are pana sa ajunga pe locul 1.
                          Timo nu a tinut cont de parerile unor experti de pe aici si a apucat,din 2003 incoa,sa fie in trei randuri nr 1 mondial,odata 5 luni,odata 2 si o data 3
                          Ultima editare de cata_60; 15.mar.2012, 05:33.
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de dado_daniel Vezi post
                            timo pregateste ceva, nu a jucat cu chinezii in 2011, cred ca vrea sa schimbe putin stilul, a jucat si in liga chineza ca sa spioneze si pe acolo, chiar sunt curios cum o sa se prezinte. eu sper sa puna probleme reale chinezilor macar pt. frumusetea jocurilor...
                            Nu e cam contradictorie fraza ta? Inteleg ce ai vrut sa exprimi, dar tocmai de acolo rezulta ca nu ai dreptate
                            Blog de tenis de masă

                            Comentariu


                            • #15
                              Ai dreptate, voiam sa spun ca nu a jucat cu ei in competitii internationale, iar in liga chineza cred ca a jucat ca sa mai fure ceva de la ei.
                              Blade-Darker speed 90
                              Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                              Bh- Testing

                              Comentariu


                              • #16
                                Eu chiar zic ca Boll va fi in primii 3...se vor bate pentru titlu:Zhang Jike,Ma Long si Timo Boll...eu zic ca Boll chiar pregateste ceva si asa o sa si fie...dar apropo cand incepe olimpiada?la ce data?la ce ora?
                                Blade:Galaxy T-11
                                FH:Yasaka Rakza 7 max
                                BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de cristy007 Vezi post
                                  Eu chiar zic ca Boll va fi in primii 3...se vor bate pentru titlu:Zhang Jike,Ma Long si Timo Boll...eu zic ca Boll chiar pregateste ceva si asa o sa si fie...dar apropo cand incepe olimpiada?la ce data?la ce ora?
                                  Proba in sine de tenis de masă incepe pe 28 Iulie si tine pana pe 8 August
                                  Olimpiada propriu-zisa-incepe pe 27 iulie si se incheie pe 12 August
                                  Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                  FH: Tenergy 05
                                  BH: Dignics 05

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    auzisem ca lui Jike i se coace ceva , din cauza comportamentului pe care l-a avut fata de Ma Long in ultimul meci pe care l-a pierdut in fata lui Ma Long cu 0-4. motivul : gest total nesportiv.

                                    mai jos este lista cu jucatorii calificati pentru Olimpiada din 2012.
                                    nu stiu cine zisese ca Ma Long va castiga ... eu nu l-am gasit pe lista.

                                    as vrea ca Timo sa "produca" o surpriza cat mai placuta pentru noi si neplacuta pentru chinezi, pentru ca ar da o alta culoare jocului, terminand sau macar incurcand "dominatia" chineza asupra tenisului de masa.
                                    insa , cred ca si Ovtcharov va trage tare, si cred ca mai degraba e Ovtcharov in carti decat Timo ...

                                    http://en.wikipedia.org/wiki/Table_t..._Qualification
                                    Boys, be ambitious !

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      unde este ma long ca nu-l vad?
                                      tb alc t05/t05 fx

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de dado_daniel Vezi post
                                        Ai dreptate, voiam sa spun ca nu a jucat cu ei in competitii internationale, iar in liga chineza cred ca a jucat ca sa mai fure ceva de la ei.
                                        Au chinezii niste ceasuri!...
                                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	chinez_02_10f42a4a57.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	38,7 KB 
ID:	765836

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          doar 2 jucatori pe tara, se stia asta din iarna, castigatorul la mondiale (Jike) si locul 1 mondial de la vremea respectiva (Hao) au fost inscrisi.
                                          Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                          FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                          BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de TimeShift Vezi post
                                            auzisem ca lui Jike i se coace ceva , din cauza comportamentului pe care l-a avut fata de Ma Long in ultimul meci pe care l-a pierdut in fata lui Ma Long cu 0-4. motivul : gest total nesportiv.
                                            Imi poti pune te rog frumos si mi-e un video pe youtube sau undeva sa vad si eu acel meci...si cand s-a desfasurat acest meci?
                                            Blade:Galaxy T-11
                                            FH:Yasaka Rakza 7 max
                                            BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              ...Asian Championships 2012...
                                              ---------- Post added 22.03.2012 at 15:04 ----------

                                              ---------- Post added 22.03.2012 at 15:05 ----------
                                              Ultima editare de nelu mutiu; 22.mar.2012, 15:08.
                                              FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                E chiar la sfirsit.

                                                Ma chiar da din cap nemultumit ca n-a dat ala noroc cu el.
                                                Deh, Zhang e tinar, orgolios ... cind ti-o furi 4 seturi consecutiv la 8, la 9 si tot meciul ai jucat foarte bine, ai mers cap la cap cu celalalt si ai pierdut la ultimele 2-3 mingi din fiecare set, te mai enervezi ca nu esti robot
                                                Timo Boll ALC
                                                FH: DHS 3 NEO 2.2
                                                BH: DHS 3 NEO 2.2

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  daaaaa...dar el chiar nu trebuia sa faca asta..chiar daca a pierdut..de aici rezulta ca nu sta prea bine cu nervii si este orgolios cand pierde
                                                  Blade:Galaxy T-11
                                                  FH:Yasaka Rakza 7 max
                                                  BH:Yasaka Rakza 7 soft max

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X