Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Extinderea circuitelor AMATUR si in afara Romaniei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Extinderea circuitelor AMATUR si in afara Romaniei

    Ce spuneti daca s-ar incerca promovarea circuitelor Amatur si in alte tari?..... tari invecinate noua,in asa fel in cat sa fie cateva circuite Amatur si in afara, putine dar sa fie cateva, la care sa putem participa si noi. Ar fii frumos ca circuitele Amatur sa ajunga si prin alte tari,si sa fie o legatura intre tara noastra si celelalte tari care vor dori sa ni se alature acestei miscari Amaturiste.... adica sa se faca in plus si un clasament "European" sa spun asa,si o rubrica noua in forumul nostru cu Amatur din alte tari etc..., astfel vom putea sa imbunatatim circuitul prin sponsori noi, jucatori buni , oameni pasionati de tenis de masă, oameni care ar investi in tenis de masă.In acest fel pot veni jucatori interesanti si pe la noi, si am putea invata multe

    Eventual "sefii" care se ocupa cu organizarea intregului Circuit Amatur din Romania sa ia legatura cu persoane interesate,serioase,influente din afara tarii noastre, sa promoveze si ei la randul lor acest turneu... nu ar fii o idee ok?

    Inteleg ca unii nu au bani sa mearga si in afara asa usor... dar nu se stie niciodata cand ai un drum intr-o tara si s-ar putea sa te afli in perioada unui concurs si sa poti participa.


    Poate mai vin in acest fel si mai multi chinezi pe la noi, ca avem ce invata

  • #2
    ideea este f buna,dar fara sponsori nu vad cum ...daca te duci pe banii tai dincolo,drum,cazare,mancare...timp...o gramada de bani......si cum sponsori pt sportul asta in romania nu prea vad....nus cum ai putea implementa aceasta idee buna de altfel......succes si poate vad si altii cu bani si influenta
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

    Comentariu


    • #3
      Din cate stiu eu exista astfel de turnee in Turcia, Bulgaria,la care au participat amatori Romani,cei care au fost la turnee sunt rugati sa povesteasca din experienta lor.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X