Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

SERIA VIII - Transilvania Centru

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Un adevarat tur de forta sub biciul necrutator al dl. Kantor am reusit sa terminam,cred in timp record acest maraton de TM intr-o armonie si prietenie deosebita.
    Speram ca returul sa fie mai bland ca aceasta etapa,pur si simplu am ramas fara vlaga si cu dureri la genunchi si mana.

    Comentariu


    • #52

      ---------- Post added 22.04.2012 at 12:11 ----------
      Postat în original de Cosnic Vezi post
      Felicitari Pinguinilor Zburatori!
      Felicitari si Dlui Kantor care a reusit fara prea multe ajutoare sa incheie acest turneu cu bine.
      Nu stiu numele celorlanti participanti din organizare , dar stiu ca apropiati ai Dlui Kantor nu prea s/au inghesuit nici macar sa aseze mesele.
      La mese au participat mai mult oaspetii cu cel care se ocupa de sala(baiat cu caracter).
      S/a jucat tenis nu gluma. Nu s/a stat pe tuse ca la turneele individuale.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #53
        Din partea echipei -Secuii - Praid felicitari lui Kantor Ocsi bacsi pentru organizare. M-am simtit foarte bine la Regin, am intilnit prieteni mai vechi si am imprietenit cu cei care pana acuma nu am avut ocazia sa intalnesc. Am jucat niste meciuri extraordinare, a fost un turneu maraton, s-a jucat pana la ultimul suflet.
        FH - Andro HEXER
        Butterfly Schlager Carbon OFF+
        BH - Andro HEXER Powersponge
        Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

        Comentariu


        • #54
          Multumesc mult pentru felicitari, dar trebuie sa multumesc lui MARIAN CALIN si lui POP PETRU ANGHEL, precum si oaspetilor care au ajutat si contribuit la bunul mers al turneului. Imi cer scuze pentru ca uneori am ridicat tonul, dar trebuie sa intelegem ca este un turneu FOARTE GREU cu foarte MULTE jocuri si fara disciplina nu se poate termina nici in doua zile. Una cu alta au fost multe meciuri spectaculoase cu rasturnari de scoruri, in concluzie este o experienta NOUA cu multe satisfactii!!! Jucatorii au jucat multe meciuri si turneul s-a terminat la o ora decenta ( aprox. 18.00) Felicitari tuturor jucatorilor. Echipele au achitat suma de 30 de lei/echipa care se vor transfera in contul AMATUR ( suma de 240 lei) .
          REZULTATELE :
          1. SIBIU: Sibiu-Praid 5-0; - Gry Club5-3;- Sc. de TM Csiki 2 scor 5-0 ;- Old Boys Reghin 5-2;- Târnaveni 1 scor 2-5; -Turama II 5-0;- Silva Reghin 5-2
          2. PRAID Praid- Sibiu 0-5 ; - Gry Club 5-4; - Târnaveni 2 scor 5-0; -Old Boys Reghin 1-5 ; -Târnaveni 1 scor 1-5;- Turama II scor 5-4;- Silva Reghin 5-3
          3. BRASOV Gry Club - Sibiu 3-5; - Praid 4-5; Târnaveni 2 scor 5-0; - Old Boys Reghin 5-4; - Târnaveni 1 scor 1-5; - Turama II 5-1; - Silva Reghin 5-4
          4. TARNAVENI 2 a pierdut toate partidele cu 5-0 ( dar baietii merita toata lauda!!!)
          5. OLD BOYS Reghin- Sibiu 2-5; - Praid 5-1;- Gry Club 4-5;- Târnaveni 2 scor 5-0; -Târnaveni 1 scor 5-2; - Turama 2 scor 5-2; -Silva Reghin 5-2
          6. TARNAVENI 1 - Sibiu 5-2; - Praid 5-1; - Gry Club 5-1; Târnaveni 2 scor 5-0; Old Boys Reghin 2-5 ; - Turama II scor 5-0; Silva Reghin 5-0
          7. TURAMA II - Sibiu 0-5;- Praid 4-5;- Gry Club 1-5;- Târnaveni 2 scor 5-0; -Old Boys 2-5;- Târnaveni 1 scor 0-5;- Silva Reghin 5-4
          8. SILVA REGHIN -Sibiu 2-5; - Praid 3-5; - Gry Club 4-5; - Târnaveni 2 scor 5-0; Old Boys 2-5; - Târnaveni 1 scor 0-5; - Turama II scor 4-5

          Comentariu


          • #55
            Vin cu propunerea ca pe 09. iunie sa ne intalnim la Odorhei. Majoritatea jucatorilor cunosc sala, sunt conditii foarte bune. M-am uitat si pe harta si Odorheiu este undeva in centrul localitatilor participanti la acet turneu. Cel mai departe este Sibiu la 140 km.
            Taxa aici ar fi de 20 lei pe persoane, + 30 lei pe echipe pentru Amatur la Kantor Ocsi. La 20 m de sala se poate manca la un pret rezonabil.
            Rog frumos capitanii de echipa sa dea raspuns pana la 6 mai.
            Pana atunci, jocuri bune sa aveti !
            Ultima editare de denesferi; 26.apr.2012, 10:52.

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de denesferi Vezi post
              Vin cu propunerea ca pe 09. iunie sa ne intalnim la Odorhei. Majoritatea jucatorilor cunosc sala, sunt conditii foarte bune. M-am uitat si pe harta si Odorheiu este undeva in centrul localitatilor participanti la acet turneu. Cel mai departe este Sibiu la 140 km.
              Taxa aici ar fi de 20 lei pe persoane, + 30 lei pe echipe pentru Amatur la Kantor Ocsi. La 20 m de sala se poate manca la un pret rezonabil.
              Rog frumos capitanii de echipa sa dea raspuns pana la 6 mai.
              Pana atunci, jocuri bune sa aveti !
              Old Boys Reghin agreeaza aceasta varianta.
              Respectuos rog capitanii de echipa sa-si exprime optiunea vis-a-vis de aceasta oferta . multumesc.

              Comentariu


              • #57
                Gry Club Brașov este de aceiasi parere cu Old Boys Reghin.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #58
                  Silva Reghin este de acord cu etapa din 09.06.2012 sa se desfasoare la Odorhei

                  Comentariu


                  • #59
                    Varianta a II ar fi la Mediaș in data de 10 06 2012 in cazul ca v-a fi agreata acesata data fiind dumunica pe 09.06 2012 sala este ocupata cu meci de divizie .
                    Costurile fiind similare cu cel din Reghin adica 30/echipa +30/ cotizatia.
                    Asteptam stabilirea locatiei cu votul capitanilor de echipa.
                    Dl Csiki care sponsorizeaza cele doua echipe din Târnaveni asteptam raspunsul ca nu cumva sa pierdem ambele locati.

                    Comentariu


                    • #60
                      Dl Csiki care sponsorizeaza cele doua echipe din Târnaveni asteptam raspunsul ca nu cumva sa pierdem ambele locati.
                      Ambele echipe din Târnaveni sunt de acord cu varianta Mediaș, din 10.06.2012.
                      Multumim.

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de Antal Denes Vezi post
                        Varianta a II ar fi la Mediaș in data de 10 06 2012 in cazul ca v-a fi agreata acesata data fiind dumunica pe 09.06 2012 sala este ocupata cu meci de divizie .
                        Costurile fiind similare cu cel din Reghin adica 30/echipa +30/ cotizatia.
                        Asteptam stabilirea locatiei cu votul capitanilor de echipa.
                        Dl Csiki care sponsorizeaza cele doua echipe din Târnaveni asteptam raspunsul ca nu cumva sa pierdem ambele locati.
                        Nea Deni cat de sigura e sala de la Mediaș ?


                        Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                        FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                        BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de Ceausescu Vezi post
                          Nea Deni cat de sigura e sala de la Mediaș ?
                          Sala este asigurat pentru data 10 06 2012 in cazul in care vrem sigur ca etapa retur sa se desfasoare la Mediaș,trebuie doar sa-i anuntam din timp.

                          Comentariu


                          • #63
                            Pe 10 iunie sunt alegerile locale. Sunt unii care au obligatiuni.
                            ---------- Post added 06.05.2012 at 11:19 ----------
                            scuze, ma corectez: obligatii

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de denesferi Vezi post
                              Pe 10 iunie sunt alegerile locale. Sunt unii care au obligatiuni.
                              ---------- Post added 06.05.2012 at 11:19 ----------
                              scuze, ma corectez: obligatii
                              Azi ar trebui hotart locul si data,asteptam voturile,nici o echipa nu trebuie privata de participarea lotului complect.
                              09.06.2012 Odorhei
                              10.06.2012 Mediaș
                              Multumesc.

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                Azi ar trebui hotart locul si data,asteptam voturile,nici o echipa nu trebuie privata de participarea lotului complect.
                                09.06.2012 Odorhei
                                10.06.2012 Mediaș
                                Multumesc.
                                Cred ca in final se va stabili o alta data, deoarece pe 9 iunie cred ca este un turneu la Bistrița

                                Comentariu


                                • #66
                                  Se pare ca echipele se impart, patru vor la Odorhei si patru la Mediaș.
                                  Daca vreti sa schimbam data, noi (echipa Secuii) suntem liberi pe 26 mai. Turneul de la Bistrița a fost amanat tocmai pe 9 iunie.
                                  Daca nu doriti sa jucam pe 09 iunie la Odorhei, pe 26 mai spunem da, oriunde se va organiza.
                                  Nu pot sa nu mentionez, ca unora l-i sa parut scump 20 de lei. Este o societate comerciala care inchiriaza masa cu 16/ora. Turneul tine cel putin zece ore, ceea ce inseamna 1600 lei. Daca ne-am aduna 30 de persoane, am plati 600 lei. Este mai mult decat corect - parerea mea.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Turneul se va tine la Mediaș in data de 26 mai 2012, cu incepere de la ora 9.00.
                                    Majoritatea jucatorilor cunosc locatia, este vorba de sala ROMGAZ.Echipele vor plati 30 lei/echipa taxa AMATUr, precum si 30 lei/echipa pentru sala de sport. Jocurile se vor juca in ordinea clasarii echipelor dupa tur. Se doreste 26 mai, deoarece multi jucatori vor sa participe in 9 iunie la Bistrița. Respectuos rog capitanii de echipa sa confirme prezenta la turneu a echipei pe care o reprezinta.Asemeni turului, rog echipele din aceeasi localitate sa-si joace meciurile acasa si sa prezinte rezultatele la Mediaș.Multumesc.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Echipa Secuii pe 26 mai va spune prezent la Mediaș.
                                      Ultima editare de denesferi; 08.mai.2012, 18:51.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Turama II este de acord.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Old Boys Reghin de acord.

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Gry Club.....prezent
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              TurAma Brașov- Gry Club Brașov se intalnesc miercuri 23.05.2012, orele 17,00, in avans pt meciu din 26.05.2012 de la Mediaș.
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Dragi adversari!
                                                Doresc sa va informez, ca echipa Secuii a mai cumparat un jucator. Se numeste Szakali Csaba, este pe locul 167 si are MA 13.
                                                Cei care au vrut sa ma bata sambata viitoare, trebuie sa mai astepte cel putin 6 saptamani, cand voi scapa gips.
                                                Jocuri bune sa aveti!

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Si gry club a mai cumparat un jucator. Tutoveanu Razvan. Brașov
                                                  Hobby: Motoare si ski !
                                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de Ceausescu Vezi post
                                                    AMATUR ROMANIA CAMPIONATUL PE ECHIPE 2012
                                                    FISA DE INSCRIERE

                                                    Nume echipa Gry Club Brașov
                                                    LocalitateaBrașov
                                                    JudetulBrașov

                                                    Componenta echipei:

                                                    NR NUME SI PRENUME LOCALITATEA
                                                    1, Nica Ionut
                                                    2, Vladoiu Gelu
                                                    3, Bacanu Paulian
                                                    4, Rosu Dan
                                                    5, Oprea Nicolae
                                                    6, Hutanu Alin

                                                    Capitan echipa…Nica Ionut
                                                    Nr telefon…0748227872
                                                    Adresa e-mail lacomul(at)yahoo.com



                                                    Gry Club....toti din Brașov
                                                    Nu mai incape pe lista sunteti inscrisi 6 [sase] , schimbari doar dupa turul urmator.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X