Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar adidas sport

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar adidas sport

    Asi dori o pereche de adidasi cu gel la un pret rezonabil( de criza) .Ma dor genunchii de vreo doua saptamani si dr. mi-a recomandat acest tip de incaltaminte sport ptr. sala.Marimea 43,culoare alb sau negru.Am purtat la antrenament tenisi si simteam ca o iau razna de durere.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    Doctorul era foarte inteligent. Socurile datorate incaltamintei fara amortizare se rasfrang si asupra genunchilor. Si eu am avut probleme cu calcaiele pana cand am schimbat incaltamintea. Asics sau cei care lucreaza cu ei, au cea mai "desteapta" amortizare, in sensul ca, la talpa destul de subtire, amortizarea este eficienta.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      uite aici www. comodo .ro scoate tu spatiile.
      Eu am luat de la ei, sunt OK.
      Asics mostre, preturi mici.
      Sunt mai ingusti decat piciorul meu. Daca te stii ca porti calapod "larg", nu lua.
      TsE

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Emil Tudor Vezi post
        uite aici www. comodo .ro scoate tu spatiile.
        Eu am luat de la ei, sunt OK.
        Asics mostre, preturi mici.
        Sunt mai ingusti decat piciorul meu. Daca te stii ca porti calapod "larg", nu lua.
        iti multumesc am si pus ochii pe o pereche .Inca odata iti multumesc
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          (at) Dl. Aurel

          am ramas destul de socat cand am descoperit, la cateva minute de la citirea articolului postat de d-voastra ca, adidasii mei de sport/tenis de masă sunt de fapt ASICS.
          da, sunt cu adevarat inteligent construiti, si chiar daca ii am de 2-3 ani, nu regret deloc ca am dat o carca de bani pe ei , chiar daca au costat destul de mult.
          si inca rezista ...
          Boys, be ambitious !

          Comentariu


          • #6
            Am vazut la cineva aici pe forum la vanzare ASICS GEL ROCKET... Recomand, am si eu ... super ok si sa nu mai vorbim de pret 170 ron parca retin...
            http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...aystorm-1-9-mm
            Insa ai de grija asa cum au spus baietii au un calapod tare ciudat, parca facuti pt picioarele japonezilor, ingusti tare de tot... la o adica merg si fara sireturi ....
            Si au am aceeasi problema cu genunchii incat am ajuns la un tratament al naibii de costisitor si complicat si tot nu ma las ..... La un moment dat am jucat si sedat de tot felul de medicamente numai sa pun mingea pe masa....
            Cristi Cionoiu ... scrie bine aici http://cristi.cionoiu.ro/2011/02/18/...tenis-de-masa/
            M-am uitat la linkul de pe comodo si numai cei de sala sunt buni, restul sunt de running ... daca tot investesti in ceva macar sa iei ce trebuie, pt ca la paleta din semnatura trebuie sa iti tina genunchii la alergat
            Eu am gasit Asics la reducere serioasa la DECATHLON ( ASICS GEL ROCKET erau 166 ron ) si INTERSPORT ( 223 ron - parca ) Marimea 43, dar am vazut si la valigti ... dar la preturi mai serioase.
            Si aici exact ce iti trebuie .... Vlad e superbaiat
            http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...axy-LKT-DHS%29
            Noi astia mai "ruginiti" ar trebui sa ne punem si "papucii" in semnatura
            Bafta
            cristakke
            Ultima editare de cristake; 16.mar.2012, 00:37.
            Mizutani ZLC | MX-S

            Comentariu


            • #7
              Pe mine ma strang Asics.
              Dar am luat branturile cu gel din ei si i-am inversat cu cei din adidasii normali de tenis de masă (donic/Yasaka).
              Asa, am loc in Asics la sala de forta si am amortizare OK la tenis de masă.
              Sincer, aderenta la adidasii de TDM este mult mai adecvata, au talpa cu margini rotunjite, nu este bine sa joci cu adidasi cu intaritura aceea laterala care se recomanda la tenis de camp sau la alergare.
              TsE

              Comentariu


              • #8
                A nu se intelege ca toti au gelul in branturi, din contra, majoritatea il au undeva in talpa, iar branturile de EVA sunt doar un "bonus" de elasticitate. La multi alti producatori, branturile de EVA sunt toata amortizarea, ceea ce nu este deajuns. Mai exista, celebrii Mizuno cu al lor "Wave", cu care joaca aproape toti asiaticii si trei sferturi din restul lumii, dar sincer am si din aia si nu sunt la fel de incantat ca de ASICS. "Gel Roket" de exemplu, mi s-au parut excelenti, iar acum am doua perechi de "Gel Copero", pe care nu i-as schimba cu nici un model de Mizuno.
                Si inca ceva: ce am avut eu de la ASICS, nu mi sa parut deloc ingust sau aiurea, mult mai dificil mi se par de tras pe picior si de incheiat, "Mizuno Wave Drive".
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #9
                  Incercati pe eastbay .com!Au ASICS incepand de la 35-40$ iar gama Wave de la Mizuno incepe de la 60$!In privinta comenzilor va pot da pe PM un nr de tel si un nume al unui baiat care intermediaza comenzi din SUA la preturi rezonabile!

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X