Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Concurs pronosticuri Mondiale pe Echipe - Dortmund 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de ma long Vezi post
    ora la care incep finalele este ora Romaniei?
    Da.

    Comentariu


    • China - Germania -> 1 , scor final 3 - 1
      China - Singapore -> 1 , scor final 3 - 1
      Boys, be ambitious !

      Comentariu


      • Clasament final

        Felicitari castigatorilor si participantilor la acest concurs!
        Multumiri domnului Gelu Popescu care a sponsorizat aceasta competitie.
        Si... cine stie, poate ne vedem la Olimpiada...

        Comentariu


        • Felicitari lui Alex C. si George25 , principalii mei "adversari" dar si celorlalti participanti !
          Felicitari si sponsorului nostru, domnu' Tibi !
          Felicitari si lui Kralizec pentru efortul depus si timpul consumat cu acest concurs !
          As fi vrut tare mult ca echipa Germaniei sa fi intrerupt perioada de hegemonie chineza din tenisul de masa, dar , se pare ca nici in acest an nu o sa aiba concurenta chinezii.
          (at) Kralizec : cum intram in "posesia premiilor " ?
          edit : atasez o poza primita de mine cu Timo Boll , facuta ieri cu unul dintre fanii lui :
          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	timo boll.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	80,6 KB 
ID:	765871
          Ultima editare de TimeShift; 01.apr.2012, 21:04.
          Boys, be ambitious !

          Comentariu


          • Postat în original de TimeShift Vezi post
            Felicitari lui Alex C. si George25 , principalii mei "adversari" dar si celorlalti participanti !
            Felicitari si sponsorului nostru, domnu' Tibi !
            Felicitari si lui Kralizec pentru efortul depus si timpul consumat cu acest concurs !
            As fi vrut tare mult ca echipa Germaniei sa fi intrerupt perioada de hegemonie chineza din tenisul de masa, dar , se pare ca nici in acest an nu o sa aiba concurenta chinezii.
            (at) Kralizec : cum intram in "posesia premiilor " ?
            edit : atasez o poza primita de mine cu Timo Boll , facuta ieri cu unul dintre fanii lui :
            [ATTACH=CONFIG]2190[/ATTACH]
            pai ce ...se mai dau premiile ?
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • Postat în original de TimeShift Vezi post
              Felicitari lui Alex C. si George25 , principalii mei "adversari" dar si celorlalti participanti !
              Felicitari si sponsorului nostru, domnu' Tibi !
              Felicitari si lui Kralizec pentru efortul depus si timpul consumat cu acest concurs !
              As fi vrut tare mult ca echipa Germaniei sa fi intrerupt perioada de hegemonie chineza din tenisul de masa, dar , se pare ca nici in acest an nu o sa aiba concurenta chinezii.
              (at) Kralizec : cum intram in "posesia premiilor " ?
              edit : atasez o poza primita de mine cu Timo Boll , facuta ieri cu unul dintre fanii lui :
              [ATTACH=CONFIG]2190[/ATTACH]
              Felicitari si tie,lui Alex C.si celorlalti participanti,a fost un concurs foarte strans la final,in care oricine putea sa castige ,felicitari inca odata si domnului TIBI,fara de care nu se putea face acest concurs,si lui Kralizec,care a avut de facut o munca foarte migaloasa de contabilizare a punctelor
              Eu zic ca pentru Olimpiada de la Londra,sa ne strangem cu totii din nou pe un topic si sa facem un concurs intre noi,chiar si amical,daca nu se va gasi nimeni sa sponsorizeze,doar de dragul competitiei.
              Din ce stiu,se va acorda un voucher castigatorilor,si va putea fi folosit pentru comenzi de pe situl www.tenismasa.ro de maine se poate suna la numarul de contact al sitului si comanda produsele dorite
              Bafta si sa auzim de bine
              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
              FH: Tenergy 05
              BH: Dignics 05

              Comentariu


              • Acest concurs ne-a tinut mai aproape de acest interesant campionat mondial pe echipe. Am trait mai intens meciurile, am "suferit" mai mult cand favoritii nostri au pierdut, ne-am bucurat mai intens atunci cand echipa pe care am "pariat" a castigat. Si nu in ultimul rand ne-am simtit mai aproape, noi, pasionatii de tenis de masă. Multumesc celor care au "lucrat" la acest proiect (Tibi si user-ului Kralizec), cat si celor care ai participat la acest concurs.
                Felicitari celor mai atenti, mai cunoscatori si.... mai inspirati!
                Succes tuturor!
                Adrian
                PS: echipa Germaniei a fost acolo....si, arata foarte bine!
                Blade: Timo Boll Spirit
                Fh:Tibhar Genius 2.0
                Bh:Tibhar Genius 2.0
                materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                Comentariu


                • Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor !
                  Au fost meciuri foarte frumoase ! Inca odata felicitari pentru creearea acestu-i concurs de pronosticuri !
                  Lemn : Yasaka Sweeden Classic
                  Fh : Butterfly bryce
                  Bh : Butterfly bryce

                  Comentariu


                  • Frumos concurs ..multumiri lui Kralizec pt efortul depus ..si bineinteles sponsorului tenismasa.ro. O initiativa care ar trebui repetata pe viitor. Felicitari si "adversarilor" mei.
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • Multumesc KRALI pentru initiativa ta care m-a tinut conectat la acest deosebit eveniment si felicitari castigatorului alaturi de toti participanti.

                      Comentariu


                      • Felicitari tuturor!

                        Comentariu


                        • Felicitari castigatorilor!

                          Comentariu


                          • Buna si interesanta competitie ,felicitari pentru organizare,multumim sponsorului si participantilor.

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X