Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut ierburi...preferabil ox sau cu burete de sub 1 mm

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • caut ierburi...preferabil ox sau cu burete de sub 1 mm

    cumpar lemn pana in 70 lei...astept oferte...multumesc
    Ultima editare de Joo; 15.mar.2012, 22:40.
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    DONIC PERSSON YOUNGSTAR-55 lei-nou-nout in cutie
    multumesc
    0728747067
    www.tenismasa.ro

    Comentariu


    • #3
      timo boll all am eu daca doresti

      Comentariu


      • #4
        sal...am 2 lemne....1 tibhar samsonov premium contact,maner st,80gr,off-.........si un donic ovtcharov,maner st,93 gr,furnirul exterior e nuc,7 ply,este off+....
        fh-xiom vega-pro 2mm
        blade--galaxy-v16
        bh-xiom omega tour--max

        Comentariu


        • #5
          poti lua un LKT Instinct+ care este OFF - are 7 straturi , control bun , este un lemn mai rigid si costa in jur de 52 de lei . Mai este 729 Bomb , acesta este un lemn OFF este tot rigid si are viteza buna de la distanta acesta costa cam 65 . Insa eu am un lemn LKT Ayous Hinoki care este foarte bun la control si la lovituri de topspin , dar acesta depaseste suma propusa de tine . Poti vorbi si cu RBLADE si iti va face niste oferte foarte faine . Eu nu am de vanzare , dar sper ca te-am putut ajuta .
          Salutari si numai bine
          Lemn : LKT Ayous-Hinoki
          FH: Xiom Omega IV Pro
          BH: Friendship/729 Focus 3 Snipe

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de tibi Vezi post
            DONIC PERSSON YOUNGSTAR-55 lei-nou-nout in cutie+ iarba aligator def-sigilata-100 lei
            multumesc
            0728747067
            www.tenismasa.ro

            Comentariu


            • #7
              avet mp

              Comentariu


              • #8
                ofer paleta cu doua fete , fata neagra tenergy 05, rosie iarba kocutaku 911 lipita pe folie , lemn all 170 ron-0729235769

                Comentariu


                • #9
                  am gasit...o sa iau de pe niste site-uri straine cateva lemne sh si am sa le-ncerc...care o sa se potriveasca o sa ramana...asa e cel mai bine...pe incercate...multumesc pt oferte,dar toate lemnele ce mi s-au oferit mi-erau necunoscute si nu vreau sa risc sa-mi fac stoc...
                  tibhar def plus jumulita
                  gambler reflectoid 1,0
                  dawei 388 D-1 ox

                  Comentariu


                  • #10
                    Ia legatura cu Levi, a facut cateva lemne Def, si All extraordinare!
                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                    Comentariu


                    • #11
                      sa stiti ca m-am gandit la asta...dar eu prefer limba in exterior si am vazut ca nu foloseste esenta asta...am 2 prieteni care au lemn levi si sunt f.multumiti...daca nu reusesc sa iau ceva din afara,d.levi e prima optiune...
                      tibhar def plus jumulita
                      gambler reflectoid 1,0
                      dawei 388 D-1 ox

                      Comentariu


                      • #12
                        am ramas sa caut iarba donic alligator def sau soft...pot da si la schimb ierburi dr.neubauer monster,galaxy neptune si tibhar grass
                        tibhar def plus jumulita
                        gambler reflectoid 1,0
                        dawei 388 D-1 ox

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de laky Vezi post
                          Ia legatura cu Levi, a facut cateva lemne Def, si All extraordinare!
                          Care-ar fi alea??? As fi si eu interesat...

                          Comentariu


                          • #14
                            In primul rand lemnul meu combi din semnatura, apoi un DEF+All- facut pentru Serban de la Tulcea si inca multe altele...
                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                            Comentariu


                            • #15
                              ptr dl. CORCOZ COSTIN dl.LAKY ARE PERFECTA FREPTATE IN PRIVINTA LEMNELOR DR.LEVI SUNT EXTRAORDINARE.ACESTA CARE IL AM ESTE DEFF+ALL-SI AM PE EL O FATA FOCUS SNIPE 3 SI O IARBA DE 06 PALIO E O COMBINATIE ;BETON''.
                              ---------- Post added 23.03.2012 at 13:53 ----------
                              totusi as fi interesat si de TIBHAR D TECS GRAS,LA CE PRET SI O POZA DACA SE POATE CU STIMA PENTRU TOTI DE LA TULCEA.

                              Comentariu


                              • #16
                                caut ierburi...preferabil ox sau cu burete de sub 1 mm

                                ofer la schimb urmatoarele:

                                -o pereche dr.neubauer monster ox 150x157
                                -donic baracuda neagra 149x149
                                -xiom omega 4 elite rosie 151x155
                                -friendship 729 tackspeed 2,0 mm neagra patrata
                                -solutie de curatat donic,250 ml
                                tibhar def plus jumulita
                                gambler reflectoid 1,0
                                dawei 388 D-1 ox

                                Comentariu


                                • #17
                                  stima cum e dr.neubauer sau o poza cu tinhar d tecs

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de serban tulcea Vezi post
                                    ptr dl. CORCOZ COSTIN dl.LAKY ARE PERFECTA FREPTATE IN PRIVINTA LEMNELOR DR.LEVI SUNT EXTRAORDINARE.ACESTA CARE IL AM ESTE DEFF+ALL-SI AM PE EL O FATA FOCUS SNIPE 3 SI O IARBA DE 06 PALIO E O COMBINATIE ;BETON''.

                                    ---------- Post added 23.03.2012 at 13:53 ----------

                                    totusi as fi interesat si de TIBHAR D TECS GRAS,LA CE PRET SI O POZA DACA SE POATE CU STIMA PENTRU TOTI DE LA TULCEA.
                                    Ideea este urmatoarea: sunt bucuros ca v-ati gasit o combinatie "beton"... Totusi,m-as bucura si mai mult "sa va aduc cu picioarele pe pământ".

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      OK. sunt bucuros sa revin cu picioarele pe pamant dar spuneti-mi cum din ce punct de vedere,daca v-am jignit cumva va rog sa-mi acceptati scuzele de rigoare.STIMA

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X