Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Functie de conducere in AMATouR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Functie de conducere in AMATouR

    As dori sa mai fie cineva in AMATouR cu grad de decizie (secretar sau presedinte executiv sau ceva de genul asta).


    Astept propuneri.

  • #2
    Personal l-as recomanda pe Dan Leorda din Reghin.
    Aici intervine urmatorul aspect: el trebuie sa accepte aceasta "functie"!!!!!
    Rationamentul de a-l propune pe Dan Leorda:
    1 Om echilibrat, echidistant si cu mult rationament.
    2. Spirit organizatoric excelent.
    3. Sportivii din Reghin nu sunt asa de sus incat sa fie atacat ca trage sforile pentru sportivii din Reghin.
    4. Batalia mare este intre Cluj, Bistrița, Piatra Neamț, pe cale de consecinta recomand un om neutru in persoana lui Dan Leorda.
    5. NU este genul de om care prefera polemica, sunt sigur ca nu se baga in "intepaturile" de pe forum. El prefera sa faca ceva util decat sa converseze pe teme sterpe si fara rost.
    In mare acestea sunt "atuurile" pentru care-l recomand.
    Asteptam mai multe propuneri , trebuie sa alegem omul cel mai competent nu pe cel cu gura cea mai mare.
    Aceasta " actiune" a luat proportii considerabile , fapt laudabil dar este de apreciat faptul ca se doreste ceva mai bun si mai perfect. Ocsi Kantor.

    Comentariu


    • #3
      Sustin propunerea. Cred ca incepe sa se simta nevoia unui FOR de conducere, pe care sa-l acceptam unanim. Dan Leorda cred ca este persoana potrivita. De la Piatra Neamț are toata sustinerea.
      Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
      FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
      BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

      Comentariu


      • #4
        salut

        Clujul si Centru Lamont sintem de acord ca domnul Leorda Dan sa fie ales in functie si este capabil sa rezolve orice problema legat de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          Mai are rost sa supunem la vot?

          Comentariu


          • #6
            N U

            Comentariu


            • #7
              AMATOUR

              NU POT SA CRED CA UN INDIVID CU UN CV PATAT CA AL MEU(IA VEDETI CU CE MATERIALE MA JOC ) POATE BENEFICIA DE INCREDEREA VOSTRA.
              VORBIND SERIOS,NU ESTE NEVOIE SA MI SE OFERE NICIO FUNCTIE,DACA SUNT SOLICITAT SI POT FI DE FOLOS O POT FACE SI FARA.
              CRED SI EU CA FILO,CARE ARE MERITUL CEL MAI MARE IN EXISTENTA AMATOUR, ARE INTR-ADEVAR NEVOIE DE UN OM SAU POATE CHIAR O ECHIPA PENTRU A SE SFATUI IN PROBLEMELE INEVITABILE CARE APAR IN ORGANIZAREA CIRCUITULUI,SI CRED CA EL AR TREBUI SA-SI ALEAGA COLABORATORII.
              DR. NEUBAUER SPECIAL
              DR.NEUBAUER DOMINATION+SUPERANTI 1.5

              Comentariu


              • #8

                Comentariu


                • #9
                  BRASOV-- 24.11.2007
                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #10
                    doua postari , doua flori de data asta , (in avatar)...
                    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                    FH: Tenergy 05 FX
                    BH: Tenergy 05 FX

                    Comentariu


                    • #11
                      Arata foarte clar ca o predare de stafeta...pentru cine nu a observat Mi-e greu sa mai scriu, nu mai vad clar tastele...poate se va intalni cu tatal meu ...
                      Lemn- Bty Viscaria
                      FH - TENERGY 05
                      BH - TENERGY 80

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X