Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut Partener sala VIVA Sport - Piata Sudului

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut Partener sala VIVA Sport - Piata Sudului

    Salutare,

    Asa cum zice si titlul, caut un partener de "joaca" pentru sala VIVA Sport de la Piata Sudului.
    As dori sa merg in mod regulat la ping-pong ( cel putin de 2 ori pe staptamana )
    Mentionez ca sunt in jucator mediu ( Sper! )

    O seara buna
    Lemn : Donic Blue Enforce
    FH : Sriver FX
    BH: Joola Mambo H

  • #2
    Poti merge sambata la concursul Viva sport-acolo iti faci cel mai usor prieteni si gasesti si parteneri de joc-atmosfera super prietenoasa,din peste 100 de oameni nu ai cum sa nu gasesti-ai 7 meciuri asigurate-doar sa te inscrii mai repede,pentru ca numarul de locuri sunt limitate la 80 -Bafta
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de george25 Vezi post
      Poti merge sambata la concursul Viva sport-acolo iti faci cel mai usor prieteni si gasesti si parteneri de joc-atmosfera super prietenoasa,din peste 100 de oameni nu ai cum sa nu gasesti-ai 7 meciuri asigurate-doar sa te inscrii mai repede,pentru ca numarul de locuri sunt limitate la 80 -Bafta
      Treaba asta cu peste 100 de oameni si 80 de locuri nu se potriveste f bine
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de RBlade Vezi post
        Treaba asta cu peste 100 de oameni si 80 de locuri nu se potriveste f bine
        Grupele sunt foarte bine facute 10 grupe a cate 8 jucatori,100 am spus eu cu aproximatie,ca mai vin si prieteni de ai participantilor care nu participa,dar joaca intre reprizele de schimbare a seriilor inferioare cu eliminatorii
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Unde pot gasi informatii despre concurs ? Exista pe forum o sectiune speciala ? Eu din pacate sambata asta sunt la birou pana la ora 3 .. daca e dupa ora asta, cu siguranta voi fii prezent
          Lemn : Donic Blue Enforce
          FH : Sriver FX
          BH: Joola Mambo H

          Comentariu


          • #6
            Aici: http://www.tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?t=8363
            Blog de tenis de masă

            Comentariu


            • #7
              Partener tenis!

              Salut! Si eu am cautat partener de tenis tot la Viva si PANA ACUM fara succes..... Sunt jucator ofensiv si ca nivel midiu-> avansat. As dori sa stiu zilele in care poti sa te antrenezi. Sunt dispus sa vin de minim 2 ori pe saptamana. Merci!

              Comentariu


              • #8
                Salut !
                In principiu pot oricand. Daca esti dispus, putem merge o zi da una nu . Hai sa ne vedem o data sa vedem daca suntem compatibili .. desi nu m-ar deranja deloc sa am un adversar mai bun.
                Lasa-mi adresa ta de e-mail.
                A mea este andres.dragos(at)gmail.com
                telefon : 0763800070
                Bafta !
                Lemn : Donic Blue Enforce
                FH : Sriver FX
                BH: Joola Mambo H

                Comentariu


                • #9
                  Ok , pai o sa vedem cand ne putem sincroniza si sa mergem. Adresa mea este astyle0392(at)yahoo.com/alexandrucirjan(at)gmail.com . Salut!

                  Comentariu


                  • #10
                    salut. m-as baga si eu la un joc, dar am jucat f putin in ultima vreme.. Ma consider tot la un nivel.. mediu. adresa mea este srady89(at)yahoo.com
                    Blade : Donic Waldner Black Devil CB
                    FH : Donic BlueFire M3 MAX
                    BH : Donic BlueFire M3 2.0

                    Comentariu


                    • #11
                      caut un partener de antrenament la Viva-sport, pt astazi de la ora 18.30 (aprox) pina pe la 20.00--20.30.
                      Dragos Viciu (nivel mediu, amatur) - tel. 0726766982

                      Comentariu


                      • #12
                        Salutare !
                        Eu din pacate sunt prins si azi si maine la birou pana pe la ora 20:00 ... Daca mai sunt doritori dupa ora 20:30 asta, onorez invitatiile cu placere incepand de maine.
                        (at) srady89 - disponibil maine dupa 20:30 cu mare drag
                        P.S Daniel, am primit sms-ul tau dar nu pot sa-ti raspund acum din pacate ca sunt blocat...n-are rost sa intru in detalii aici. Preferabil maine seara dupa 8:30 ne putem vedea. Oricum, am sa revin cu un telefon maine sa stabilim mai multe detalii.
                        O zi frumoasa !
                        Lemn : Donic Blue Enforce
                        FH : Sriver FX
                        BH: Joola Mambo H

                        Comentariu


                        • #13
                          caut un partener de antrenament, astazi, vineri, dela 18.00 la 20.00 la Vivasport sau la Toptenis arena
                          Dragos Viciu (nivel mediu, amatur) - tel. 0726766982

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X