Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Paleta noua fete acuda s1 + omega 4 pro , lemn donic aratox rs !

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Paleta noua fete acuda s1 + omega 4 pro , lemn donic aratox rs !

    Vand paleta compusa din lemn Donic Burn Aratox Rs + fete Acuda S3 si Baracuda.===== RETRASA DE lA VANZARE ============ RETRASA DE lA VANZARE =======
    Paleta este jucata f putin ,o am de 2 luni ,este in stare perfecta , o vand pentru ca este prea rapida pentru stilul meu de joc.
    Alte Detalii :
    - grosime fete 2 mm.
    - dimensiuni 15.8 / 15 cm
    - maner drept.
    - greutate paleta 170 grame.
    Am primit-o asamblata de pe tenismasa.ro , fetele nu au fost dezlipite niciodata.
    Pretul ei de noua 390 lei , o dau cu 220 lei pret fix fara transport ( fara schimburi , nu o dau pe bucati )
    ------------------------------------------
    Fata Donic Slice 40 , rosie ,grosime 1.5 mm, noua jucata doar 2 antrenamente , taiata pe lemn appelgren allplay, dimensiuni 15.5 / 15
    pret: 60 lei fix fara transport
    ------------------------
    Nu ma intereseaza schimburi de nici un fel.
    Cine e interesat rog sa ma contacteze pe PM.
    Ultima editare de danieldan; 15.mar.2012, 22:57.

  • #2
    Daca imi permiteti,lemnul acela nu este neaparat rapid,cat rigid,se simte mai dur,si nu da senzatia de control.
    Ca un sfat,pastrati fetele,care sunt foarte bune,si schimbati doar lemnul,eu sugerandu-va Yasaka Sweden Classic-are viteza mai mica decat donic burn,controlul mai bun,si ce este cel mai important-este mediu-soft,cu un simt excelent,se imbina perfect cu fetele dumneavoastra,cu acuda s3 si baracuda-si este doar 100-120 ron.Eu zic ca merita sa faceti o incercare
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Salut. Mersi pt sfat. Ma gandeam chiar de ieri sa o scot de la vanzare ca am mai dat putin cu ea si incepe sa-mi placa. Oricum cred ca pentru a o folosi la intreaga ei capacitate ar trebui sa am un joc bazat pe atac cu topspin-uri, tehnica la care nu ma pricep mai deloc deocamdata dar pe care as vrea sa o invat( 90 % din jocul meu e bazat pe chop-uri si plasamente + smashuri izolate, am o paleta all appelgren allplay si fete mai lente care-si face bine treaba). Probabil nu i-am acordat suficient timp pt acomodare . De fete am auzit si eu numai de bine. O sa-i mai dau o sansa si lemnului, care imi place ca si design .
      Nu am nici o oferta concreta, o scot deocamdata de la vanzare.
      A mai ramas fata Donic Slice la vanzare. pret 60 lei fix.
      Ultima editare de danieldan; 09.mar.2012, 01:01.

      Comentariu


      • #4
        Daca jucati mai mult chop-uri,fetele nu sunt chiar potrivite pentru asta-Aveti dreptate, combinatia este foarte buna pentru topspin si loop,smashuri,fickuri,mai putin pentru taiat,la care ar merge foarte bine donic slice,dar cand aveti 2 fete atat de spinoase si cu viteza foarte buna,merita mai mult antrenament,iar satisfactia atunci cand reusiti un topspin curbat e enorma
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Salut DANIEL!
          Te-ai mai obisnit cu "racheta" ?
          Iti ofer 220 ron cu transport inclus.
          Da-mi o veste daca esti ok.
          thx
          cristakke
          Mizutani ZLC | MX-S

          Comentariu


          • #6
            Salut cristake , paleta e retrasa de la vanzare, cel putin pt o perioada . O sa te anunt in caz ca ma razgandesc si o vand. cya
            Donic Slice 40 - noua - 60 lei.

            Comentariu


            • #7
              Multumesc Daniel.... tine-ma pe shortlist
              Mizutani ZLC | MX-S

              Comentariu


              • #8
                Vand Paleta noua fete acuda s1 + omega 4 pro , lemn donic aratox rs !

                Salut.
                Vand paleta din titlu lemn donic aratox rs + fete acuda s1 si xiom omega 4 pro. Grosime fete 2 mm. Maner drept.
                Fetele sunt noi ,jucate doar cateva antrenamente, le am de aprox 10 zile,dimensiuni 158/150. Lemnul e impecabil,nelovit.
                Fetele sunt lipite cu lipici pe baza de apa donic.
                Pret : 240 ron ! (pret de noua 410 ron).
                PALETA O VAND COMPLETA,NU O DAU PE BUCATI, prea multa bataie de cap ! NU MA INTERESEAZA SCHIMBURI DE NICI UN FEL !
                Cine este interesat rog sa ma contacteze pe PM . Multumesc.
                Ultima editare de danieldan; 28.mar.2012, 01:03.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X