Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Propunere de modificare a regulamentului amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Mda, eu cred ca propunerea care ar aduna de departe cel mai mare numar de voturi ar fi ca eu si Alex sa facem o grupa mare cu toti ierbarii din concurs si din ea sa se califice doar primii 2
    Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

    FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
    BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de rflash Vezi post
      Mda, eu cred ca propunerea care ar aduna de departe cel mai mare numar de voturi ar fi ca eu si Alex sa facem o grupa mare cu toti ierbarii din concurs si din ea sa se califice doar primii 2
      Primi doi ierbari dupa voi, ca softisti nu se mai pun .
      O sa fiti voi ALEX+CRISTI.

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de rflash Vezi post
        Mda, eu cred ca propunerea care ar aduna de departe cel mai mare numar de voturi ar fi ca eu si Alex sa facem o grupa mare cu toti ierbarii din concurs si din ea sa se califice doar primii 2
        Asta ar impaca si capra si varza

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de mateidumitru Vezi post
          propun ca, jucatorii care au inceput sa joace tenis in mod organizat in amatur, nefiind legitimati la vreun club inainte de a evolua in amatur si care ulterior au reusit performanta sa promoveze in divizia a, sa nu-si piarda dreptul de a participa in continuare la turneele amatur, la categoria open.
          Acestia sunt de admirat pentru straduinta lor de a progresa si de a ajunge la un nivel de joc cit mai ridicat. Iar noi, in loc sa-i stimulam pentru tenacitatea de care au dat dovada, am gasit de cuviinta sa-i pedepsim.
          Eu v-as propune sa incercati sa va puneti in pielea lui rares, care a venit la focsani sa ajute la buna desfasurare a turneului si, privea cu jind la fostii lui colegi, el neavind dreptul sa impartaseasca cu ei bucuria jocului. Si, mai mult decit atit, oare ce va fi in sufletul lui rares, in luna mai, cind va organiza la reghin ,, memorialul leorda '' si el nu va fi lasat sa joace ???
          Eu zic, sa mai gindim inca o data acest aspect si , poate , ar fi bine sa mai decidem si cu sufletul.

          sustin propunerea si abia astept sa votez
          Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
          Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
          Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de DANIEL_SAN Vezi post
            sustin propunerea si abia astept sa votez
            Degeaba ; Politicienilor le e frica de referendum

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X