Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VAND LEMNE NITTAKU, ADIDAS, Fata XIOM , Tricou Butterfly NOU !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VAND LEMNE NITTAKU, ADIDAS, Fata XIOM , Tricou Butterfly NOU !

    Bine v-am gasit !
    In primul rand vreau sa mentionez ca preturile sunt usor negociabile la anumite produse !
    Pentru orice alte informatii va stau la dispozitie telefonic sau prin mail :
    e-mail : alexandru_ungurean(at)yahoo.com
    tel. : 0743 733 486
    Daca se cumpara un lemn si 2 fete transportul este GRATUIT PRIN CURIERAT RAPID !!
    - Lemn Nittaku Septear ST jucat in jur de 2 luni in stare impecabila cu exceptia a catorva mici lovituri care nu afecteaza jocul (defectele se vad in poze ) - 160 RON CU TRANSPORT

    - Lemn Adidas C100 OFF ST incercat o singura data (practic e nou) - 160 RON CU TRANSPORT + OVERGRIP BTY CADOU

    - Tricou NOU Butterfly Feru marimea M (tricoul a fost achizitionat de la turneul din data de 09.06.2012 de la Bistrița )! Marimea M de la Butterfly nu corespunde cu marimea M de la un tricou normal in consecinta tricoul imi este mic ! - 120 RON CU TRANSPORT INCLUS !
    Ultima editare de AlexU; 02.iul.2012, 14:10.
    • Just loving table tennis!
      TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

  • #2
    Salut. Ce greutate are lemnul Kong Linghui ST si de cand il ai. Este nou sau vechi (cu tablita neagra). Multumesc astept un mesaj pe privat sau ai in post.
    XIOM Ofensive S Off / ST
    BH - Victas Limber V1
    FH - Xiom Omega 4 Pro

    Comentariu


    • #3
      Din cate stiu eu varianta cu manerul albastru si rosu pe cant este versiunea europeana si nu a fost produsa vreodata cu fluture de metal negru.. cealalta versiune cea japoneza a fost produsa cu tablita neagra dar arata altfel http://www.fareastsports.com/products/blade/wood/83
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de lucian dumi Vezi post
        Salut. Ce greutate are lemnul Kong Linghui ST si de cand il ai. Este nou sau vechi (cu tablita neagra). Multumesc astept un mesaj pe privat sau ai in post.
        Salutare .
        Lemnul este cu fluture gri . Din pacate nu iti pot spune greutatea deoarece nu am cu ce sa il cantaresc !
        Ultima editare de AlexU; 07.apr.2012, 14:38.
        • Just loving table tennis!
          TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de lucian dumi Vezi post
          Salut. Ce greutate are lemnul Kong Linghui ST si de cand il ai. Este nou sau vechi (cu tablita neagra). Multumesc astept un mesaj pe privat sau ai in post.
          Cred ca faci referire la modelul "special"...e diferentza mare
          Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
          "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

          Comentariu


          • #6
            Doresc sa achizitionez xiom vega elite.Va dau 75Ron.Astept raspuns pe m.p.sau tel 0756258169.SARBATORI FERICITE.
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              Momentan fata xiom vega elite este rezervata ! In caz ca nu se vinde pana luni o sa il rog pe Pilu sa va dea un telefon !
              ---------- Post added 13.04.2012 at 18:59 ----------
              Accept schimburi cu nittaku violin !
              • Just loving table tennis!
                TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de AlexU Vezi post
                Momentan fata xiom vega elite este rezervata ! In caz ca nu se vinde pana luni o sa il rog pe Pilu sa va dea un telefon !
                Va multumesc dar am gasit o fata xiom si am cumparato.Nu va suparati,va rog frumos.Sarbatori fericite
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de marcu vasile Vezi post
                  Va multumesc dar am gasit o fata xiom si am cumparato.Nu va suparati,va rog frumos.Sarbatori fericite
                  Nu este nici o problema !
                  Sarbatori Fericite !
                  ---------- Post added 15.04.2012 at 17:56 ----------
                  Am modificat lista !
                  • Just loving table tennis!
                    TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                  Comentariu


                  • #10
                    Am primit lemnul si sunt foarte multumit . Recomand acest vanzator pentru seriozitate.

                    Comentariu


                    • #11
                      scuze nu dumneavoastra am vrut savat las mesaj
                      Ultima editare de pruntea.cristian; 21.apr.2012, 12:21. Motiv: greseala
                      FH: Tibhar Rapid|BD: Tibhar IV S|BH: Tibhar Genius Sound

                      Comentariu


                      • #12
                        cu respect;tricoul si sortul,pt ficiorul meu.ofer-80 ron.
                        nu va suparati.atit pot oferi.el doreste,eu n am b....

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de alexlgu Vezi post
                          cu respect;tricoul si sortul,pt ficiorul meu.ofer-80 ron.
                          nu va suparati.atit pot oferi.el doreste,eu n am b....
                          100 RON si produsele sunt ale dvs. ! Doar tricoul a costat 120 RON ! Daca sunteti de acord cu pretul de 100 ron imi lasati o adresa printr-un mesaj privat si va trimit coletul prin posta !
                          • Just loving table tennis!
                            TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                          Comentariu


                          • #14
                            mai este de vanzare donic slice?

                            Comentariu


                            • #15
                              as vrea ticou + sort + geanta la scimb cu 2 fete second yasaka antipower si 1 fata yasaka rakza 7. daca da 0740812121

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de damdam Vezi post
                                mai este de vanzare donic slice?
                                Da , mai este de vanzare !
                                Postat în original de titos Vezi post
                                as vrea ticou + sort + geanta la scimb cu 2 fete second yasaka antipower si 1 fata yasaka rakza 7. daca da 0740812121
                                Din pacate nu sunt interesat de schimbul propus de dvs. !
                                • Just loving table tennis!
                                  TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                                Comentariu


                                • #17
                                  Ofer 50 ron. Nr. telefon 0766776920

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de damdam Vezi post
                                    Ofer 50 ron. Nr. telefon 0766776920
                                    Sunt de acord cu pretul propus de dvs. !
                                    Aveti mesaj privat !
                                    ---------- Post added 24.04.2012 at 22:46 ----------
                                    Valabil !
                                    • Just loving table tennis!
                                      TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Am primit fata.Multumesc.Arata foarte bine.Recomand acest vanzator pentru promptitudine si seriozitate.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de damdam Vezi post
                                        Am primit fata.Multumesc.Arata foarte bine.Recomand acest vanzator pentru promptitudine si seriozitate.
                                        Multumesc pentru vbele de bine !
                                        Cu aceasta ocazia vreau sa precizez ca am facut modificari in lista !
                                        • Just loving table tennis!
                                          TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Produse noi adugate in primul post !
                                          - Fata Butterfly Tenergy 64 FX de 2,1 , rosie , jucata 2 ore , dimensiuni : l -149 , L - 152 (singurul defect este o mica ciupitura in partea stanga rezultata in urma taierii ) , lipita pe 2 ori - 170 RON FIX
                                          - Fata Xiom Vega ELITE de 2.0 , neagra , jucata 1 luna , dimensiuni : l - 150 , L - 152 (are o ruptura in partea din stanga ) , lipita de 2 ori - 80 RON
                                          - Lemn JOOLA EAGLE MEDIUM ST NOU - 100 RON FIX
                                          • Just loving table tennis!
                                            TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Produse noi adaugate in primul post !
                                            - Fata Butterfly Tenergy 64 FX de 2,1 neagra , jucata maxim 6 ore ,lipita de 2 ori cu lipici de baza de apa BTY dimensiuni : L -155 , l - 150 , burete curatat de lipici (are mici ciupituri in urma acestui proces) - 140 RON cu tot cu transport
                                            - Fata Butterfly Sriver G3 FX de 2.1 neagra, jucata 2 ore , lipita o singura data cu lipici de baza de apa BTY , dimensiuni : L -156 , l -150 - 120 RON cu tot cu transport
                                            - Fata Xiom OMEGA IV ELITE de 2.0 , neagra , jucata 1 luna , dimensiuni : L - 151 , l - 149 (are o ruptura in partea din stanga - vizibila in poze ) , lipita de 2 ori - 65 RON
                                            - Fata Xiom OMEGA IV ELITE de 2.0 , rosie , jucata 1 luna , dimensiuni : L - 154 , l - 150 , impecabila , lipita o singura data - 80 RON
                                            Daca se cumpara cele 2 fete XIOM transportul este gratuit prin Posta Romana !
                                            • Just loving table tennis!
                                              TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Ai MP nou cu Tenergy 64FX.
                                              Blog de tenis de masă

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                - Fata Butterfly Tenergy 64 FX de 2,1 neagra , jucata maxim 6 ore ,lipita de 2 ori cu lipici de baza de apa BTY dimensiuni : L -155 , l - 150 , burete curatat de lipici (are mici ciupituri in urma acestui proces) - 140 RON cu tot cu transport - VANDUTA dl-ui grasomega!
                                                Ultima editare de AlexU; 30.mai.2012, 21:22.
                                                • Just loving table tennis!
                                                  TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Valabil !
                                                  Materialele o sa le puteti vedea la turneul de la Bistrița din aceasta saptamana !
                                                  • Just loving table tennis!
                                                    TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X