Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

xi enting.astept indicatiile vostre daca merita sa le cumpar

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Si eu am rezerve cand citesc review-uri ca vad ca sapte zic ca-i foarte bun la topspin iar doi zic ca nu-i bun deloc la topspin dar defapt unii se refera la o varianta de culoare si duritate a buretelui iar altii la alte alea. Trebuie sa ai un simt special sa-ti dai seama dupa comentarii cine se pricepe cu adevarat si cine vorbeste "vorbe". Unul zice: " este cel mai bun pe care l-am folosit in viata mea", dar el a folosit pana acum o paleta de 15 dolari cu tot cu husa, fileu si doua mingii , iar acum a trecut la nu stiu ce setup si nici macar nu minte, saracul
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #52
      Da Visco, e ca in "n" cazuri cand am iesit cu asa-zisi meseriasi, laudarosi, "tenisari" si abia ciupeau 5-6 puncte (pana la 21).
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • #53
        Uite, are H2 la Presports cu 13.63 USD in loc de 25 cat este la Australieni dar nu scrie daca este varianta "blue sponge". Se poate intreba cu un mail si daca este, sunteti pasibili de o bere la vara .
        Apropo de ce spuneam mai sus, uite ce zice unul, Ano Nymous:
        "Very good spin, but you must brush the ball, which is not always easy".
        Adica asta vrea sa loveasca drept si mingia sa aibe efect ca este greu de "sters"
        Si este unul care are "pareri" mai peste tot
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #54
          pe “EACHENG” e $12.70 ,dar tot asa,nu precizeaza daca e cu blue sponge.au preturi mai mici ca pe presports.
          Blade:tb Spark fl
          FH: Butterfly Tenergy 05
          BH: Grip-s Europe

          Comentariu


          • #55
            Nu e decat la australieni cu blue sponge. Daca nu precizeaza nimic e numai de ala cu orange sponge . Nu cred ca e rea nici aia, doar ca poate fi mai "hard". Fetele kinezesti sunt in mai multe duritati la burete. Poti avea H2 de 39 , 40 , 46 etc .Daca vreti ceva consistent luati de la australieni.
            Varianta cumparata de la eacheng de un preten avea 46 si era ca piatra.
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #56
              Vali, iar ma pui sa caut prin dictionare!... "dwell-time" in ping-pong inseamna mai precis what? ca in dictionar imi spune de "a starui", "a locui", dar vreau o explicatie mai apropiata de fenomenul ping-pong!
              mersi!
              Xiom -Mitzutani - Xiom

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de george, c-ta
                Vali, iar ma pui sa caut prin dictionare!... "dwell-time" in ping-pong inseamna mai precis what? ca in dictionar imi spune de "a starui", "a locui", dar vreau o explicatie mai apropiata de fenomenul ping-pong!
                mersi!
                cat timp sta mingea in contact cu paleta ... pe o fata "moarta" ca si H2 sta mai mult , pe una cu catapulta sta mai putinl
                Blade DHS PG 2
                FH: DHS Hurricane 3
                BH: Stiga Airoc Astro M

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X