Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

probleme cu butonul BACK

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • probleme cu butonul BACK

    De vreo doua luni, numai pe acest site, butonul ,,back'' nu-mi ia comanda decit dupa citeva apasari succesive.
    Pe alte site-uri functioneaza la fiecare click. Oare numai mie mi se intimpla acest fenomen ?

    Va multumesc pentru ajutor !

  • #2
    Sincer la mine nu este nici o problema cu butonul "back".
    De fapt înclin sa cred ca tine de browser (ie, mozilla, chrome) si nu de forum.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      La mine functioneaza perfect BACK in browser.
      Blog de tenis de masă

      Comentariu


      • #4
        Si totusi, imi puteti spune ce pot sa fac pentru a remedia situatia, tinind cont ca nu ma pricep la calculatoare ?

        Comentariu


        • #5
          Va rog sa ne spuneti ce program folositi pentru a accesa forumul si ce versiune. Pentru a afla versiunea, va rog sa mergeti la Meniu -> Help -> About sau ceva de genul acesta si va fi afisata o pagina in care veti vedea versiunea.
          De exemplu, eu folosesc acum pentru a posta Firefox 11.0. Cu acest program si aceasta versiune pot accesa fara probleme forumul.
          O alta intrebare ar fi: daca accesati alt site, de exemplu: www.evz.ro sau www.stirileprotv.ro - puteti folosi normal butonul BACK sau aveti si acolo probleme? Daca aveti probleme si acolo, ar fi bine sa verificati calculatorul cu programe antivirus si anti-malware, pentru ca, cel mai probabil, aveti un virus sau un alt tip de malware.
          De asemenea, se poate sa aveti foarte multe programe add-on la browser (de exemplu, bare suplimentare in partea de sus, de genul: bara Yahoo, bara Google, bara MSN etc.) care intercepteaza sau ingreuneaza functionarea. Daca acesta este cazul, atunci astept informatia pe care am cerut-o mai sus pentru a va putea ghida.
          Blog de tenis de masă

          Comentariu


          • #6
            Precis 'Nea Dumitru foloseste "opera"...eu am mai multe browsere si am accesat forumul cam pe toate...si intr-adevar vad ca pe opera se intampla patania lui 'Nea Dumintru...
            'Nea Dumitre trebuie sa inlocuiti acel browser cu altul si problemele o sa dispara...Daca intr-adevar folositi opera, incercati sa accesati site-ul cu Internet Explorer. Numa Bine!
            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

            Comentariu


            • #7
              In primul rind, vreau sa va multumesc tuturor pentru disponibilitatea de care dati dovada.
              Si-acum, raspunsul la intrebari :
              1. Programul folosit este INTERNET EXPLORER 8 version 8.0.6001.18702
              2.Pe alte situri nu am probleme
              3.Nu am bare suplimentare

              Comentariu


              • #8
                Am facut si eu o "tura" cu IE8. Butonul de back (ca si cel de forward) functioneaza ok pana ajungi inapoi in categorie (ex. Echipament). De acolo nu se mai intoarce in pagina de start decat dupa apasari repetate (si nici nu mai face forward la threadul de unde a venit).

                PS: e la fel in IE7, IE9 merge normal.

                Comentariu


                • #9
                  Incerca-ti sa downloadati de aici ... cu asta trebuie sa va mearga sigur
                  BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                  "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                  Comentariu


                  • #10
                    am si eu problema asta si folosesc firefox....apare sagetutza neactiva...
                    fh-xiom vega-pro 2mm
                    blade--galaxy-v16
                    bh-xiom omega tour--max

                    Comentariu


                    • #11
                      Am instalat MOZILLA FIREFOX si acum merge bine.
                      Va multumesc mult pentru ajutor, tuturor celor care mi l-ati acordat !
                      Ultima editare de mateidumitru; 27.apr.2012, 20:04.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de mateidumitru Vezi post
                        De vreo doua luni, numai pe acest site, butonul ,,back'' nu-mi ia comanda decit dupa citeva apasari succesive.
                        Pe alte site-uri functioneaza la fiecare click. Oare numai mie mi se intimpla acest fenomen ?

                        Va multumesc pentru ajutor !
                        Numai dai BACK dai numai INAINTE

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de toth laszlo Vezi post
                          Numai dai BACK dai numai INAINTE

                          Noi astia peste 40 am vrea numa' 'napoi, din pacate mergem numa' 'nainte!
                          Ultima editare de Flam; 28.apr.2012, 16:23.
                          Viscaria
                          Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            Buna asta...Buna!
                            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                            Comentariu


                            • #15
                              Si eu am problema asta si folosesc Opera 11.50..daca folosesc Firefox , Crome , IE..nu am probleme..dar tot Opera imi place .
                              BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
                              "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

                              Comentariu


                              • #16
                                Voi, in loc sa veniti la turneu la Bors, va tineti numai de prostii

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                  Voi, in loc sa veniti la turneu la Bors, va tineti numai de prostii
                                  Lasa Titi, ca te-am trimis pe tine "inainte", da' venim si noi din urma ...
                                  Viscaria
                                  Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X