Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Limitare numar de anunturi per user in perioada de timp

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Limitare numar de anunturi per user in perioada de timp

    Pentru a "forta" aplicarea regulamentului de Anunturi Vanzare-Cumparare am implementat urmatoarea modificare:
    Orice utilizator va putea crea doar doua anunturi (unul de vanzare si unul de cumparare) pe o perioada de 60 de zile, in aceasta perioada fiind obligat sa adauge produsele ce le are la vanzare in cadrul anuntului existent.
    In acest fel sectiunea de anunturi va fi mult mai relaxata si se vor putea observa mai usor produsele pe care le are fiecare la vanzare.
    Acesta este mesajul de eroare ce va aparea daca incercati sa creati mai multe anunturi:
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

  • #2
    Ok, dar in cazul acesta te rog sa modifici titlul anuntului meu " Schimb iarba Donic Alligator OX..." vezi linkul
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...c-Alligator-OX , cu "Vand lemne si fete..". Am postat un lemn si mai am si ceva fete, si mi-e ca nu prea atrage atentia, daca titllul e cel actual. Multumesc.
    Ultima editare de laky; 27.mai.2012, 22:39.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      Daca am un topic sau doua de "vanzare sau cumparare" inchis, il mai pot redeschide in perioada aceea de 60 de zile in care nu mai pot deschide un alt topic(nou) avand deja doua dintre ele inchise ? Multumesc!
      Pentru D-l (at)laky: Va pute-ti singur modifica/redenumii titlul anuntului de la "Editeaza Post"...aveti acolo "optiuni avansate" . Numa Bine!
      Ultima editare de Ghiță Marta; 28.mai.2012, 15:56.
      BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

      "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

      Comentariu


      • #4
        Da, puteti redeschide acel anunt.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Si cum as putea redeschide anuntul ? Poate numai dv-stra pute-ti ca si administrator, eu am incercat si nu pot...sau nu stiu cum...acesta ar fi link-ul...Multumesc!
          BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

          "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

          Comentariu


          • #6
            Daca e "marcat ca si vandut" atunci asa:
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              ...Multumesc mult, D-le administrator...era prea simplu pentru dv-stra si foarte complicat pentru mine!
              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X