Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

paleta tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • paleta tenis de masa

    Buna ziua;
    In primul rand vrea sa salut membrii comunitatii tenisdemasa.ro
    Joc tenis de masă la nivel amator cam de 20 ani.
    La inceput am jucat cu un Pioneer cu fete striate daca o mai tineti minte, cu care m-am descurcat excelent.
    Acu as vrea sa imi cumpar o paleta preparata.
    Mentionez ca am un stil de atac, deasemenea as vrea sa stiu cine dintre voi asambleaza contra cost si cine m-ar putea sfatui ce sa aleg.
    Vreau sa mai adaug ca as vrea o paleta cu maner mai gros, avand mana mai mare, ca sa o pot manevra mai usor
    va multumesc

  • #2
    Sfaturi gasesti aici pe forum destule pentru tot felul de "stiluri".
    Palete asamblate gasesti la RBlade / valigti / d-ul tibi .. etc ... si bineinteles un SH la rubrica vanzari ... Marfa buna si acolo ...
    Ultima editare de cristake; 12.mai.2012, 11:15.
    Mizutani ZLC | MX-S

    Comentariu


    • #3
      multumesc pentru raspuns, ii astept pe domni sa intervina daca doresc, in vederea stabilirii unui model care mi se pliaza mai bine, mersi

      Comentariu


      • #4
        Ai AICI citeva informatii legate de fețe si lemne , despre catalogarea lor si ce inseamna off , all+ , sau fețe subtiri/groase .
        In functie de ele iti poti face singur un setup care sa fie pe "gustul"tau si te poti orienta asupra preturilor si a gamei de ofertare ptr. aceste produse .
        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
        Fete de palete tenis de masa
        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

        Comentariu


        • #5
          mersi vali, o sa te contactez cat de repede

          Comentariu


          • #6
            Nu stiu cat de ajutor iti pot fi dar iti pot oferi o paleta de atac foarte buna ptr tine.Este vorba despre un lemn BLACK DEVIL CARBON BALSA (PRET MAGAZIN 185RON),fata de paleta XIOM SIGMA EUROPA(PRET MAGAZIN 130RON),fata de paleta XIOM VEGA EUROPA(PRET MAGAZIN 105RON).Aceste produse le-am cumparat acum o luna de zile,dar nu mi se potrivesc pe stilul meu.Paleta este ansamblata si in stare foarte buna.Pretul de vanzare este de 350 ron .Eu iti recomand aceasta paleta deoarece este exact ceea ce cauti.Sper ca ti-am fost de ajutor.MULTA SANATATE.Nr.meu de telefon 0756258169 MARCU
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              Manere mai groase au lemnele XIOM, pe care le gasiti la userul tibi si mai nou la vivasport!
              Fh: Rakza X
              Blade: Bty Innerforce ULC
              Bh: Rakza X Soft

              Comentariu


              • #8
                Am uitat sa postez si cateva imagini la paleta propusa
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  Daca totusi va hotarati sa luati alt lemn, puteti folosi oricand un grip!
                  Fh: Rakza X
                  Blade: Bty Innerforce ULC
                  Bh: Rakza X Soft

                  Comentariu


                  • #10
                    Iti recomand un lemn Stiga Energy Wood maner 'Legend' (lemn classic cu maner supradimensionat). Fetele sunt mai putin importante, pune niste 1.6/1.8mm grosime de la orice producator de renume si da drumul la mana.

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X