Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Acuda s3 si omega 4 euro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Acuda s3 si omega 4 euro

    Timo boll alc cumparat acum 1 luna. Jucat 2 ore maner drept 85 grame arata exact ca nou. Prea rigit si rapid pt mine. Pretul e de 430 . A costat 570 lei - vandut
    Acuda s3 rosie 2.0. Taiata pe zetro quad. 15 ore de joc. Da are cateva straturi de lipici ca am mutat o dp un lemn pe altu. Pret 60 lei
    Omega4 euro 2.0 taiata pe zetro quAd jucata max 10 ore. Nici o ciupitura , un strat de lici pe ea. 70 lei



    tel : 0745999103 - alex. nu fac schimburi rog nu insistati . Preturile sunt fixe .
    Ultima editare de alexandru29; 23.iun.2012, 01:17.

  • #2
    am editat complet anuntul cu alc ul, nu mai este valabil . se vinde doar zetro quad

    Comentariu


    • #3
      pret nou
      pret :310 cu transport inclus prin curier rapid.
      pret ; 300 lei cu transport inclus posta romana.

      acuda s3 este oferita bonus

      Comentariu


      • #4
        lemn Timo Boll ALC , maner drept. 85 grame. cumparat in urma cu 2 saptamani, jucat f putin . + 1 o fata tenergy 05 2.1 neagra, taiata exact pe lemn, jucata la fel de putin . momentan as vrea sa le vand impreuna .
        atat lemnul cat si fata impecabile. max 4 ore de joc
        pret ; 600 lei

        Comentariu


        • #5
          preturi noi
          Zetro Quad - 280 Lei Cu transport prin posta
          ALC + tenergy - 580 lei
          In tot acest tip nu au mai fost jucate. au stat in dulap )

          Comentariu


          • #6
            ma intereseaza acuda s3 neagra 2-2,2 mm

            ma intereseaza acuda s3 neagra 2-2,2 mm
            - - - Actualizat - - -
            sau rosie

            Comentariu


            • #7
              de ce dai lemnul, nu te-ai obisnuit cu el, este prea greu?

              Comentariu


              • #8
                Mai ai lemnul Xiom Zetro Quad?
                Echipament: www.tenismasa.ro

                Comentariu


                • #9
                  m-ar interesa pe mine ... dar doar daka ai face schimb plus bani

                  Comentariu


                  • #10
                    Sal si imi cer scuZe ca nu am raspuns la mesajele private . Am dat zetro quadul acum cateva zile, orium cum am zis si in anunt nu faceam schimburi.
                    Fata de tenergy o pastrez pt mine am gasit un lemn potrivit pt ea( xiom fuga )
                    Ramane la vanzare alc ul. Pret 430 lei . Este impecabil ca nou, jucat 2 ore de cand a fost cumparat.
                    Mai bag un xiom omega 4 negru, in stare excelenta , jucata cam 10 ore.,nu e ciobita , taiata pe zetro quad. Pret 70 lei
                    Acuda s3 , in stare f buna, jucata cam 15 ore dar am lipit o de cateva ori - zetro, alc, fuga si are cateva straturi de lipici. E taiata tot pe zetro. 60 lei
                    Zetro l am dat pt ca era prea greu, eu mai am un zetro de 85 grame da il pastrez pt mine

                    Comentariu


                    • #11
                      ...ce grosime are acuda s3 si ce culoare, eventual ceva poze...
                      Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                      Lume multa, oameni putini...

                      Comentariu


                      • #12
                        2.0 rosu revin cu poze.Am uitat sa mentionez ca nu e aceiasi fata pe care o ofeream ca bonus. Aia am dat o cu 30 lei

                        Comentariu


                        • #13
                          Am achizitionat lemnul ALC de la domnul Alexandru; Lemnul coincide cu descrierea, este foarte bun si a avut un pret avantajos. Va multumesc, ne vedem la un ping pong!
                          Lemn: Butterfly Maze Passion OFF- [FL]
                          FH : Tibhar Genius
                          BH : Yasaka Rakza 7 Soft

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X