Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Va salut pe toti!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Va salut pe toti!

    Sant o noua membra a acestui , ma cheama Sorohan Anca vreau sa stiti ca-mi pare bine ca ,fac si eu parte de acest forum .joc si eu tenis demasa de 5 ani si sant si eu o amatoare foarte iubitoare de tenis de masă .Poate sa-mi spuna cumva de concursul de la Oradea care este procedura si cu cine sa iau legatura ?Cine vrea sa ma cunoasca daca binenteles vrea poate sa acceseze adresa mea de web:www.ping-pong.7p.com ,din pacate nu am putut sa dau pe acest forum de calaudiu iacob. Va salut cu drag ANCA!!
    I `ll download a picture as soon as possible ,meantime,who wants to get kiked?

  • #2
    Bine ai venit pe forum!
    Eu sunt Claudiu Iacob si orice doresti sa stii sau sa intrebi poti scrie aici si eu iti raspund cu siguranta. De concursul de la Oradea ma ocup eu deci poti sa scrii aici si sugestii daca doresti. Am scris pe forum destul de detaliat cam ce si cum de concurs, totul se poate modifica la dorinta majoritatii participantilor (concursul asta il fac sa ne simtim bine si sa jucam tenis de masă iar regulile nu sunt facute impotriva nimanui).

    Comentariu


    • #3
      ce mai faci anca?

      vrei sa mergi la concurs?iti place ping pongul nu-i asa?
      nu credeam ca ne intilnim pe forum..... m-ai itrebat daca merg la sala simbata se poate oricum mai vorbim.te salut
      Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

      Comentariu


      • #4
        salut anca !!!
        pana la urma ai intrat in cartea recordurilor
        blade> Butterfly - Schlager Carbon
        FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
        BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

        Comentariu


        • #5
          buna anca bine ai venit pe forum!! eu sunt Tranulov Ianos!! si joc tenis de masă de 3 ani !! (performanta) :P !! chiar iti place tenisul de masa ? de ce nu te inscrii la un club de tenis? :P
          Lemn : Butterfly Kreanga Aeros
          FH : Butterfly Sriver FX 2,5
          BH : Donic Desto Metalic 2,1

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X