Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vatra Dornei - C.S.M. Dorna - antrenor MARCU VASILE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Iti multumesc nenea DAN.Orice lucru este de folos,mai ales cand este dat din toata inima.Cand am avut asa am facut si eu.CU STIMA SI RESPECT.VA SALUT
    - - - Actualizat - - -
    Postat în original de muntean mircea Vezi post
    iti trimit si eu niste bani bani domnule marcu trimite mi un nr de cont, asa prin 25 cind iau salariul o sa pun macar 50 de lei
    Draga prietene am cumparat din banii pe care i-am primit de la tine un lemn foarte bun pentru copii ,a costat 50 lei. ITI MULTUIMIOM INCA ODATA PTR. GESTUL TAU.Sa ai multa sanatate si reusita-n viata .

    - - - Actualizat - - -
    Multumesc domnului ANTAL DENES DIN BRASOV,PENTRU GESTUL DUMNEALUI.Tare ma insel eu domnul ANTAL dar nu cumva am jucat amandoi in eliminatoriu la Reghin?.Daca da sper sa-mi acordati cat de curand revansa.Luati aceasta discutieb drept una f.f.prieteneasca.
    Deasemenea bunului meu prieten DAN (Alehandro)ii multumesc din suflet si sa aiba multa sanatate si fericire.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #27
      La cest club se pot inscrie si seniori trecuti de 18 ani ptr. invatare sau antrenament contra cost.Progrmul il vom stabili dupa preferinta clientului Cei interesati sunt rugati sa sune la TELEFON 0756258169 MARCU
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #28
        Vreau sa multumesc D-nului Grasomega(am pus numele de pe seit sa stiti cine e)pentru comoara pe care mi-a trimis-o astazi
        ESTE VORBA DE LECTII DE TENIS DE MASA PTR. COPII SI ADULTI.
        - - - Actualizat - - -
        MULTUMIRI SI COLEGILOR CARE, LA CONCURSUL DE LA BISTRITA DIN 09 LUNA ACEASTA AU AVUT BUNAVOITA CARE II CARACTERIZEAZA, MATERIALE DE TENIS DE MASA;TRICOURI SI FETZE DE PALETA
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #29
          sa va fie de folos si sa auzim numai de bine despre acest club si de altele asemenea din tara !
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #30
            DRAGII MEI COLEGI SI DRAGI COLABORATORI CARE IN ACEASTA PERIOADA MA-TI AJUTAT CU MATERIALE ,CU BANI,vreau sa va aduc la cunostinta ca din cauza unor probleme financiare clubul de tenis de masă din Vatra Dornei s-a desfiintat.Deci nu mai putem functiona la sediul clubului JOCKER,acum duc tratative de reinfiintare cu directorul liceului din Vatra Dornei .Acest liceu are o sala mica dar f.buna ptr. noi,sper sa pot avea rezultate favorabile in tratativele ce le voi avea.Dupa acea vom vedea ce o sa fac.NU stiu ce cai sa apuc , sa nu las copii acestia minunati sa se lase de sport.O sa va tin la curent cu toata evolutia noastra pentru-ca sunteti singuri colegi cu care am putut discuta la modul cel mai serios.SALUTARE.
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #31
              pacat ca inchideti clubul !! erau viitoare sperante antre acei copii !! VA DORESC SA GASITI CALEA CEA BUNA... CAT MAI REPEDE ! SUCCES !!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #32
                Sigur o sa gasiti intelegere la conducera scoli,daca reusiti va voi acorda revansa de la Reghin unde mi-a suras mie norocul,bafta.

                Comentariu


                • #33
                  Am reusit sa gasim o intelegere de la noul viceprimar a orasului VATRA DORNEI , un om de toata minunea ,de o intelegere deosebita,sa-i de domnul sanatate.Cu ideea de provizorat pana se pun lucrurile la punct in primarie vom lucra cu copii in sala de sport a orasului de langa stadion.VA MULTUMESC CA MA SPRIJINITI SI CA IMI TINETI PUMNII IN TOT CE FAC.Va salut cu stima prietenul dumneavoastra devotat .Domnul Antal nu aveti ce revansa sa-mi acordati jucati mai bine sa vazut.Am sa joc cu d-voastra oricand cu placere si deasemeni cu toti colegii clubului de viata AMATUR ROMANIA
                  VENITI CU TOTII LA GURA HUMORULUI PE 14.07.2012 E DE O FRUMUSETE DEOSEBITA NU RATATTI CA O SA VA PARA RAU
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #34
                    Vreau sa multumesc domnului DURDUN GHEORGHE,pentru generoasa donatie de fețe de pelete.
                    Dupa cum v-am mai scris am inceput antrenamentele in sala de sport a orasului Vatra Dornei,sala care ne-a fost pusa la dispozitie de catre domnul primar si domnul viceprimar .Nr. de copiii a crescut cu trei , deci de la 13 la 16 jucatori toti dornici de afirmare.De asemenea am mai primit cu titlu de imprumut o masa de tenis de la domnul SPALER TIBERIU din NASAUD . MULTUMESC si d-nealui pe aceasta cale .CU STIMA AL DUMNEAVOASTRA COLEG MARCU
                    Ultima editare de marcu vasile; 18.iul.2012, 18:06.
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • #35
                      Felicitari domnule Marcu pt. munca depusa. Mult succes in continoare.

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de mike29 Vezi post
                        Felicitari domnule Marcu pt. munca depusa. Mult succes in continoare.
                        Multumesc si poftim oricand la DORNA la sala
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • #37
                          Dragii mei am acum 18 copii si o sala de tenis de masă noua-- nouta.Nici in visurile mele cele mai frumoase nu am crezut ca voi obtine asa ceva .INVIT pe aceasta cale cei care vin in statiune in DORNA da-mi calce pragul salii de sport. a liceului IOAN LUCA si sa dea vreo doua mingi .Mesele sunt bune si vor fi si mai bune dupa ce le voi reconditiona . Rog colegi care cunosc f.f.bine procedurile ce trebuiesc urmate pentru reconditionare sa-mi dea de veste(adica ,vopsea.ghit,si alte materiale care imi trebuiesc si de unde sa fac rostul de ele.VA ASTEPT CU DRAG LA NOUA SALA DE TENIS DE MASA .Multumesc domnului director al LICEULUI IOAN LUCA ptr. daruire si ajutor .Datorita lui am acum aceasta sala.D-lui este
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #38
                            NOUA LOCATIE UNDE NE ANTRENAM SI VA ASTEPTAM SI PE D-VOASTRA
                            Ultima editare de FlorinBN; 30.aug.2012, 20:06.
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #39
                              felicitari dlui marcu pt concurs si pt copii pe care ai pregatiti ! cu respect de la dej danut pop !!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #40
                                Perseverenta aduce izbanzi,mult succes in munca.
                                Sa auzim de bine.

                                Comentariu


                                • #41
                                  In componenta clubului a mai ajuns un jucator de o performenta F.B.Este vorba de robotul de o capacitate de 200 de mingi ROBO-PONG 1040.Asa ca doritori care vin in Dorna vor avea la ce sa se antreneze.Aceasta relizare s-a obtinut cu ajutorul parintilor si a colegilor mai mari care joaca tenis la club .Este de un real folos la un club care se vrea a fi unul bun.
                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Dragii mei colegi vreau sa va spun ca in prezent am 33 de elevi la noua sala sunt ocupat cu elevii pana peste cap am sa fac un film cu antrenamentul copiilor si am sa-l postez pe site. VA SALUTA CU DRAG MARCU VASILE DIN VATRA DORNEI
                                    Blade . PHOTINO
                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Fiti binecuvantat, nea Marcu...Nu aveti cumva un frate sa il trimiteti la Caransebeș?
                                      Sunteti un om cu suflet mare. Dumnezeu sa va deie izbanda

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        impresionant.
                                        33 BRAVO

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Felicitari si tot respectul pentru munca depusa! As mai completa cu o propunere, poate asa, mai sugubeata!... Faceti-i un upgrade la Robopongul ala, sa stie sa dea si cu iarba! Ar fi pacat sa planga copilasii cand dau de alde noi!!!
                                          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Nenea LAKI ,sa stii ca mi-am confectionat o iarba si am luat lectii cum sa o folosesc,de pe internet,si fac antrenament cu ei si cu aceasta paleta .MULTUMESC DE SFAT
                                            Blade . PHOTINO
                                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Felicitari dornenilor pentru aceste realizari!! Sper ca intr-un an - doi sa se vada rezultatele si in competitii... Ai nostri copii de la sala Rădăuți deja au inceput sa puna probleme destul de mari semenilor mai in varsta din amatur
                                              Andro Rasanter 48
                                              Butterfly Timo ALC
                                              Andro Rasanter 48​

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Haideti sa va arat averea
                                                Ultima editare de marcu vasile; 13.nov.2012, 20:15.
                                                Blade . PHOTINO
                                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Dupa munca si rasplata !
                                                  Felicitari dl.Marcu V. ai razbatut si soarele s-a aratat.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                    Dupa munca si rasplata !
                                                    Felicitari dl.Marcu V. ai razbatut si soarele s-a aratat.
                                                    MULTUMESC .Sa stiti ca fara voi si incurajarile dumneavoastra dragi nprieteni nu ajungeam aici de aceea va multumesc.
                                                    Blade . PHOTINO
                                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X