Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vatra Dornei - C.S.M. Dorna - antrenor MARCU VASILE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Antrenamente cu copii

    ANTRENAMENTE COPII DE LA VATRA DORNEI
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #52
      concurs zonal VATRA DORNEI

      CUPA 1 DECEMBRIE 2012 concurs zonal pentru juniori si seniori desfasurat cu ajutorul PRIMARIEI Vatra Dornei , clubului C.S.M.DORNA,radio IMPACT F.M.si nu in ultimul rand domnul MAXIM OVIDIU,care a acordat premii in bani castigatorilor.Premiile au constat in trofee,medalii,diplome si bani.
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #53
        Buna seara!
        Putem face ceva miscare la dumneavoastra la sala in perioada sarbatorilor (Craciun-Boboteaza)?
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de marcelgiosan Vezi post
          Buna seara!
          Putem face ceva miscare la dumneavoastra la sala in perioada sarbatorilor (Craciun-Boboteaza)?
          Va rog sa veniti oricand poftiti dumneavoastra,cu conditia sa spuneti perioada si cum ati dori sa faceti antrenamentul sau miscarea.SUNTETI BINE VENIT VA ASTEPT .Dati-mi un telefon 0756258169
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #55
            ECHIPA C.S M.DORNA VATRA DORNEI UREAZA TUTUROR PRIETENILOR SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #56
              An nou fericit!

              Sarmalutele de la Craciun am incercat sa le dam jos in partea de sus a Bucovinei, cu amabilitatea domnului Marcu!



              Multumim frumos si succes cu piticii la tenis de masă!
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                Sarmalutele de la Craciun am incercat sa le dam jos in partea de sus a Bucovinei, cu amabilitatea domnului Marcu!

                Multumim frumos si succes cu piticii la tenis de masă!
                Va mai asteptam cu drag.Mi-a facut placere sa va cunosc domnilor.SARBATORI FERICITE,AN NOU CU RELIZARI MARI,CU SANATATE SI FERICIRE.Cu stima
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #58
                  valabil pentru oricine doreste sa joace tenis de masă la noi.Sunati din timp si totul se rezolva .
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #59
                    Va admir pentru "combativitatea" dvs pentru ca si eu sunt in aceeasi situatie.
                    Singurele sugestii pe care imi permit sa vi le dau sunt: incercati sa discutati cu cei de la firme de IT pentru sponsorizari(decat sa plateasca impozite la stat mai bine sa sponsorizeze clubul) si incercati, sa obtineti de la cateva firme , o suma de 200-300 lei lunar pentru care sa primeasca 2-4 ore saptamanal un interval pentru ca angajatii lor sa joace tenis de masă. Cam astea sunt cateva surse de finantare!
                    Postat în original de marcu vasile Vezi post
                    Dragi colegi ai marei famlii AMATUR.
                    In Vatra Dornei a luat fiinta de curand un club de t.m. pentru copii cu varste intre 7-13 ani.Am avut la inceput 18 copii,acum am ramas cu 13.Sala imi este asigurata prin bunavointa un iubitor a sportului,patronul clubului JOCKER din Vatra Dornei,deci deocamdata chiria , lumina , mesele (doua), fileele(doua), sunt asigurate din banii lui.
                    Avand un buget foarte mic(pensia mea) am cumparat de la tot felul de magazine palete ieftine care de fapt s-au dovedit a fi de o nulitate covarsitoare.De aproape doua saptamani am cautat sponsori pentru a putea oferi ceva bun copiilor ptr. antrenament.dar m-am izbit de ziduri mari cat casa poporului de netrecut.Am tras concluzia ca mai bine ii inveti ceva rau pe copii din ziua de azi de cat un sport frumos.Sa-i vedeti cum traspira copii la antrenament , cat suflet depun ca sa prinda cat mai mult,sa vedeti cum dragii lor parinti cum vin de la zeci de kilometri cu ei de mana la sala. Am vrut la un momendat sa renunt la acest club dar numai si numai copilasi acestia m-au facut sa raman cu ei.Acum jumatate de ora am stat de vorba cu un priten la telefon si mi-a dat ideea sa apelez pe forum la buna vointa colegilor care numai au nevoie de fețe de paleta , de un lemn , chiar si o paleta ansamblata buna.Nu sunt eu omul acela care sa fac asemenea gesturi dar am calcat pe suflet si am apelat la voi.
                    Cei care doresc sa ajute acest club sa nu aiba un esec chiar de la inceput,sunt rugati sa ia legatura cu mine la telefon 0756258169 Marcu.VA MULTUMESC DIN INIMA

                    Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                    Comentariu


                    • #60
                      Antrenament la sala

                      Dragul meu am incercat cu de toate la toti barosanii din Dorna,nu s-a gasit nici unul sa fie deacord cu ce le-am oferit.Nu vor .Mai bine fac o crasma decat un club .Dar sa ne bucuram privirea cu ceva frumos.VA ARAT COMOARA MEA,si nu e toata.

                      Ce sa mai fac cu ei ,sunt ,frumosi ,sunt cuminti ,sunt talentati.SUNT AI MEI
                      - - - Actualizat - - -
                      multumesc tuturor celor care imi viziteaza situl.Cand aveti drum in Dorna nu uitati sa ma vizitati.Pe 09.02.2013 incep serbarile zapezii la DORNA.O ocazie sa ne vizitati frumosul oras si sala de tenis .
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #61
                        Pe data de 09.02.2012 incep sarbarile zapezii la VATRA DORNEI .Vor fi spectacole frumoase haideti si pe la mine .telefonul e pe site
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • #62
                          Miscare.sport,sanatate

                          Asta-i viata din interiorul clubului C.S.M.DORNA din VATRA DORNEI,pe data de 16.martie 2013 ora 10.00 CUPA PRIMAVERII ptr. seniori si in data de 17.MARTIE.2013 ora 10.00 ptr.juniori



                          VA ASTEPTAM CU BRATELE DESCHISE
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #63
                            Turneu ,,B'' la VATRA DORNEI- 16-17.03.2013. Cupa Primaverii

                            Imagini de la concursul ,,Cupa Primaverii"" 16.03-17.03.2013
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #64
                              Turneu ,,B'' la VATRA DORNEI- 16-17.03.2013. Cupa Primaverii

                              Vatra dornei 2013 CUPA PRIMAVERII 2013
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                In VATRA DORNEI s-a deschis din data de 24.04.2012.,club de tenis de masă.

                                IN LUNA ACEASTA CLUBUL DE TENIS DE MASA DIN VATRA DORNEI ARE ONOAREA DE A ANUNTA IMPLINIREA UNUI ANISOR.MAI BINE SPUS IN DATA DE 24.04.2013 ORE 10.00.
                                Cu acesasta ocazie se va organiza numai ptr. copii de la acest club un concurs aniversar , IN URMA REZULTATELOR SE VOR ACVORDA CUPE,MEDALII ,DIPLOME PTR. TOTI COPIII urmat de o masa festiva(binenteles nu va lipsi tortul)
                                Tot cu aceasta ocazie vreau sa multumesc din inima tuturor cei care m-au ajutat , chiar si cu o vorba buna ,cu materiale cu tot ce au putut fiecare si sa le urez din partea mea si a copiilor acestui club multa sanatate fericire si indeplinirea tuturor dorintelor,sanatate familiilor acestora.
                                VA ROG ORI DE CATE ORI VENITI PRIN DORNA SI DORITI SA JUCATI UN TENIS DE CALITATE SA NU MA OCOLITI SUNTETI BINE VENITI CU TOTII(binenteles gratuit).
                                VA SALUTA CU STIMA SI MULT NOROC AL DUMNEAVOASTRA PRIETEN MARCU DE LA VATRA DORNEI
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu


                                • #66
                                  Sarbatoare la Vatra Dornei

                                  Anul acesta CLUBUL DE TENIS DE MASA care cu onoarea il conduc,luna aceasta implineste un an de la infiintare(24.04.2012-24.04.2013 ora 10.00).
                                  Cu acesta ocazie vreau in mod special sa va multumesc voua FAMILIA AMATUR ,care ati avut bunavoita sa ma ajutati la infiintarea acestui club,indiferent cum , ptr. mine toate au fost importante si de sprijit total.
                                  Cu acest prilej se va organiza numai cu copii acestui club un concurs cu premii(diplome,medalii,cupe ptr. toti copii) si binenteles cu masa festiva(nu va lipsi tortul).
                                  INCA ODATA VREM SA VA MULTUMIM PTR. TOT CE REPREZINTA FAMILIA AMATUR PTR. CLUBUL NOSTRU

                                  Ultima editare de marcu vasile; 03.apr.2013, 18:30.
                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    LA MULTI ANI! ...Si la multi...campioni! Nea marcu(cel cu arcu), dupa cum se vede in fotografie a
                                    veti tolba plina... Succes si multa sanatate sa va dea Dumnezeu tuturor si sa ne intalnim la vara sa facem un meci intre juniori (zi de vara, pana-n seara...) Cu stima, fratii Gavrilovici.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      la multi ani pentru tot clubul sa ne vedem peste 1oo

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        La multi ani, cu multe rezultate cat mai bune, dorim clubului din Vatra Dornei, iar inimosului sau conducator-antrenor, D-l Vasile MARCU, ii dorim sa "pastoreasca" cat mai bine grupa de copii talentati, dornici de afirmare si performanta, iar noi sa auzim numai lucruri bune despre acest club si sportivii ei.
                                        Mult succes !

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          LA MULTI ANI !!!!Esti cel mai tare,cu cel mai mult curaj,sa faci o asemenea pepiniera; si iti doresc mult succes in continuare,si sa ne vedem din ce in ce mai des cu copii ,la multe competitii ... Multa bafta in continuare!!!!

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            La multi ani prieten bun!Sa te tina Dumnezeu sanatos sa poti sa realizezi ce-ti doresti si sa stii ca eu unul ma consider un om bogat cu asa un prieten bun, cu suflet asa mare!Alaturi de tine totdeauna!!!!LA MULTI ANI!!!!

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              LA MUL?I ANI !
                                              Multa sanatate si multe realizari.

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Va mulltumesc si va astept oricand in randurile noastre
                                                Blade . PHOTINO
                                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  La multi ani!
                                                  Sa dea Domnul ca in fotografia de grup sa vedem un viitor mare campion!
                                                  Bravo!
                                                  Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                                  BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    multi muschi la C.S.M. DORNA sectia TENIS DE MASA

                                                    VA INVITAM LA MUSCHI , C.S.M.DORNA sectia TENIS DE MASA in actiune
                                                    Blade . PHOTINO
                                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X