Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Off nou marca Xi Enting Shark (x686)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand lemn Off nou marca Xi Enting Shark (x686)

    Lemnul e Off, are 11 straturi (Carbon, Titan, fibra ceramica). Are un control iesit din comun pt un lemn Off, putand fi folosit cu succes si pentru jocul la fileu. E foarte bun pentru blocuri, topspinurile si atacuri in forta.
    Il comandasem pt un amic, care a decis sa-mi cumpere unul cu vreo 10 grame mai usor. Acesta are 88 de grame. Am aplicat un strat foarte subtire de lac pentru evitarea surprizelor la schimbatul fetelor. L-am scos la vanzare doar pt ca folosesc iarba si am nevoie de viteza mica pe BH.
    Gasiti opinii aici:
    http://www.tabletennisdb.com/blade/x...shark-686.html
    Poza:
    http://www.ebay.com/itm/Xi-EnTing-Sh...item1e6e496c8b
    Pret: 100 lei + transportul (posta Romana).
    Ultima editare de tudorprecup; 12.iun.2012, 07:13.
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

  • #2
    Salutare domnul Precup...Aș dori sa vad niște poze cu lemnul Xi Enting Shark (X686)...poate sa vorbim puțin împreuna despre el...puncte tari...lipsuri (minusuri)....cu ce lemn de marci mai cunoscute s-ar asemana, ce simț are, ce fețe s-ar potrivi pe el...Daca-l mai aveți la vânzare, va rog sa-mi dați de veste...daca se preteaza unui joc Allround european bazat pe forța, simț, viteza, aș fi interesat sa-l cumpar eu...O zi buna s-aveți și aștept mesajul dumneavoastra !

    Comentariu


    • #3
      se poate aduce si asa ceva Xi EnTing APaQi X969 Arylate-carbon pentru ca as fi interesat dar nu pot sa comand de pe eacheng.net.....poate ma ajuta cineva
      Ultima editare de petre poli; 16.iun.2012, 17:46.
      Blade: kiso hinoki VII
      Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
      tel.0741118700

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X