Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand butterfly timo boll zlf + tenergy 05fx + rakza 7 soft

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand butterfly timo boll zlf + tenergy 05fx + rakza 7 soft

    VAND:
    - LEMN: BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF;
    - FH: BUTTERFLY TENERGY 05FX;
    - BH: YASAKA RAKZA 7 SOFT;
    Stare perfecta! Folosita 3-4 luni ocazional, mereu curatata si tinuta cu foliile de protectie.
    PRET 850 LEI. BONUS: GEANTA DUBLA DONIC (CEA DIN POZE!)
    Motivul vanzarii: mult prea rapida pt mine!
    POZE AICI:

    Paleta se vinde asa cum este, nu pe bucati.
    Ultima editare de LucianM; 11.iun.2012, 17:09.

  • #2
    glumesti?
    lemn 670 pe tt sport din care automat, dupa folosire, chiar daca e nou, pierzi 25%
    tenergy, ca alta e maxim 150 din 250 initial, iar rakza, din 120 noua ce sa mai scazi sa zicem ca face 80, cu greu.Asadar maxim 7oo-740 dar nu stiu cine da banii astia.
    Si mai cred ca motivul vanzarii e altul....

    Comentariu


    • #3
      "T W" hai totusi sa nu atacam omul,desi e un pret cam mare fiecare cere cat vrea..toate cele bune
      DHS Hurricane Long 5
      FH: Tenergy 05
      BH: Giant Dragon Talon

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de T W Vezi post
        glumesti?
        lemn 670 pe tt sport din care automat, dupa folosire, chiar daca e nou, pierzi 25%
        tenergy, ca alta e maxim 150 din 250 initial, iar rakza, din 120 noua ce sa mai scazi sa zicem ca face 80, cu greu.Asadar maxim 7oo-740 dar nu stiu cine da banii astia.
        Si mai cred ca motivul vanzarii e altul....
        Se pare ca ma cunosti f bine desi nu imi aduc aminte sa fi avut onoarea...asa ca poate imi povestesti si care e motivul! Pana te gandesti tu am sa completez eu cu urmatoarea fraza: Acum joc cu absolut acelasi setup, dar pus pe un Ma Lin Extra Offensive...
        - - - Actualizat - - -
        Postat în original de adelin27 Vezi post
        "T W" hai totusi sa nu atacam omul,desi e un pret cam mare fiecare cere cat vrea..toate cele bune
        Paleta nu se vinde pentru "nevoia de bani", ci pt "lipsa de folosinta". Ultima oara am jucat cu ea prin ... Martie! In conditiile astea e normal sa tin de un pret bun Pot sa o las la 800 maxim in condiile in care e aproape noua si mai dau si husa gratuit (mai face si aia 50 lei), dar nu am sa o dau la un pret f mic doar ca sa o dau!
        Cu ocazia asta sper ca am lamurit si stopat in acelasi timp mesajele cu preturi nerealiste...
        Bafta!

        Comentariu


        • #5
          Lucian, sigur dai mai repede lemnul si fetele separate. Pretul cerut este cel corect (600+170+80).
          Ar fi bine de pozat buretele fetelor, de masurat lungime/latime, de specificat grosimea buretelui, numarul de lipiri, lipiciul folosit, daca a vazut booster sau nu....
          Din observatiile personale, la fete, mai bine cumperi o fata noua decat sa risti sa iei una bolnava.
          Asemenea, cine da banii pe lemne scumpe cere poze multe, sa fie asigurat ca lemnul nu e lovit, aschiat, lacuit, smirgheluit, reparat, infundat, samd.
          Mai bine tii paleta, si cand ti se vor uza fetele de la YEO, le pui pe acestea.
          Lemn ca asta nu prea exista pe stoc, poti obtine 85-90% din pretul de nou, dar trebuie sa ai rabdare.
          TsE

          Comentariu


          • #6
            Multumesc pentru informatii! Din cate imi aduc aminte dvs ati si vazut paleta prin luna Februarie la ViVa si ati fost unul din cei care mi-au spus ca e prea rapida! Acum inteleg!
            Pentru oricine doreste (si este in București) paleta poate fi vazuta si testata.
            Probabil ca asa o sa fac, cand am nevoie sa schimb pe Ma Lin o sa le iau pe astea si vand lemnul separat (asta daca nu se da pana atunci).
            In rest nu stiu ce detalii sa mai dau. Stiu asa:
            - Paleta a fost facuta la sfarsitul lui Decembrie de Vali GTI si avea T05FX pe ambele parti. Nu stiu ce lipici a folosit.
            - la inceputul lui Martie am dat jos fetele si am pus Rakza 7 Soft pe ambele parti (Seni a lipit-o). Am incercat in felul asta sa o fac mai controlabila.
            - dupa o saptamana am schimbat inapoi FH de pe R7Soft pe T05FX si am pus-o la pastrare. Cealalta fata T05Fx si cealalta Rakza7Soft sunt acum pe MaLIn-ul cu care joc eu (daca va amintiti am jucat din nou tot la Viva cred ca prin Aprilie si eram cu asta)
            - T05FX este de 2,1
            - Rakza de 2.0
            Lemnul nu a fost lacuit, smirgheluit, reparat, lovit (o singura zgarietura mica in baza manerului) etc.
            Daca este nevoie de mai multe poze le fac fara probleme, dar cred ca "vizionarea" e cea mai buna!
            Multumesc!
            Ultima editare de LucianM; 12.iun.2012, 08:42.

            Comentariu


            • #7
              Am jucat cu cele 2 lemne,,, Ma Lin Extra Offensive este mai rapid, lemnul ZLF este mai incet,,, a fost o perioada pe Forum cand Lemnul ZlF sa vandut de la unul la altul a dezamagit multa lume tocmai din cauza asta ca era prea incet,,, tu poti sa ceri cat vrei pe el ai sa vezi cat ai sa primesti pe el, si ce spune Dl, Emil asa este pe bucati se vinde mai usor,,, si mai multe poze face cât o mie de cuvinte... adica cu lemnul si cu fete... eu ati pot spune ca este un lemn bun,,, este mult mai bun decat Lemnul YEO,,, tu vrei sa l vinzi crezand ca vei face banii multii pe el, nu este asa ai sa vi dezamagit de lucrul acesta... si eu am patit la fel,ca si multi altii de pe forum, am icercat multe Lemne dar tot timpul am pierdut. Bafta!
              Ultima editare de leo33; 12.iun.2012, 09:20.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de leo33 Vezi post
                Am jucat cu cele 2 lemne,,, Ma Lin Extra Offensive este mai rapid, lemnul ZLF este mai incet,,, a fost o perioada pe Forum cand Lemnul ZlF sa vandut de la unul la altul a dezamagit multa lume tocmai din cauza asta ca era prea incet,,, tu poti sa ceri cat vrei pe el ai sa vezi cat ai sa primesti pe el, si ce spune Dl, Emil asa este pe bucati se vinde mai usor,,, si mai multe poze face cât o mie de cuvinte... adica cu lemnul si cu fete... eu ati pot spune ca este un lemn bun,,, este mult mai bun decat Lemnul YEO,,, tu vrei sa l vinzi crezand ca vei face banii multii pe el, nu este asa ai sa vi dezamagit de lucrul acesta... si eu am patit la fel,ca si multi altii de pe forum, am icercat multe Lemne dar tot timpul am pierdut. Bafta!
                Crede-ma ca banii sunt ultima problema! In definitiv am dat considerabil mai mult pe el decat cer...unde e profitul daca tot considerati ca pt asta se vinde!
                Iar cu viteza... sa fim seriosi! Sunteti prima persoana care spune ca e mai lent! Eu mi-am luat paleta asta crezand ca daca imi iau ceva f bun si scump o sa ma ajute! Nu a fost asa! Cu MaLIn-ul imi iese jocul mult mai bine, am infinit mai mult control. Sunt convins ca nivelul meu (am totusi mai putin de un an pe aici) nu este pt ZLF.

                Comentariu


                • #9
                  va dau un sfat....domnul lucian....un zlf e categorisit de profi ca un all+....da zlf-ul...doar zlf-ul...lasal la 500-550 maxim si ia-ti un primorac carbon ofF+ model vechi....cu toate ca este offf+ aceasta viteza se simte doar la smashuri...ai control cat casa...poate mai mult decat pe YEO...acum faci cum vrei...asta e sfatu meu...eu joc cu primorac carbon off+ cu fete xiom omega iv pro si merge super super....
                  Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                  Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                  Bh:Joola Phenix Max

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de GeanynyRusu Vezi post
                    va dau un sfat....domnul lucian....un zlf e categorisit de profi ca un all+....da zlf-ul...doar zlf-ul...lasal la 500-550 maxim si ia-ti un primorac carbon ofF+ model vechi....cu toate ca este offf+ aceasta viteza se simte doar la smashuri...ai control cat casa...poate mai mult decat pe YEO...acum faci cum vrei...asta e sfatu meu...eu joc cu primorac carbon off+ cu fete xiom omega iv pro si merge super super....
                    Multumesc pt sfat! In momentul asta ma inteleg fff bine cu MaLin-ul. Cand am luat MaLin-ul nu ma gandeam sa dau ZLF-ul pt ca speram sa ma intorc la el, dar acum imi place asa mult cum merge jocul cu MaLin-ul incat imi e clar ca nu o sa mai joc cu ZLF-ul.
                    Stiu ca ar fi mai usor sa dau doar lemnul, dar nu ma grabesc in nici un fel sa dau paleta asa ca o tin asa la vanzare pana imi tocesc eu fetele de pe MaLin. Daca pana atunci nu se da o sa le mut pe cele de pe ZLF si vand lemnul separat.
                    Bafta!

                    Comentariu


                    • #11
                      UP! Pret nou: 780lei

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X