Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Reverul Vietii... :|

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Alex.C Vezi post
    Ia uite finule Antal cum vb copilu asta de 11 ani cu tine ...de parca sunteti tovarasi de o viata...mda....ce bataie i-as fi dat ...atat la tenis cat si dupa ...
    propun sa fie banat de pe forum ...atitudine prea de coltzu strazii ...
    Bun...sa mai explic odata.
    1.Eu nu ma uit la varsta
    2.Sunt obisnuit cu forumuri de cs si astea
    si 3.L-am vazut pe cristy007 cum vorbeste,pe el de ce nu il banati

    Comentariu


    • #27
      In loc de "sa mai explic odata", mai bine era:
      1. Imi cer scuze, o sa ma uit la varsta;
      2. Imi voi corecta/adapta limbajul;

      - pentru punctul 3... http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ight=cristy007

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de ErykDinamo Vezi post
        Mai Antal Deles eu am intrebat cum sa imi "dezvolt" reverul...si daca e buna paleta mea.Nu mai posta aiurea spunand ca trebuie sa lovesc corect...
        Tinere coleg!cred ca ai face mai bine ca, inainte sa inveti sa-ti "dezvolti reverul", sa inveti sa-ti "dezvolti" cei 11 ani ai tai cu ceva "antrenamente" pentru "bun simt" si "respect"!!altfel risti sa joci de unul singur la masa!!
        I love table tennis !

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de ErykDinamo Vezi post
          Bun...sa mai explic odata.
          1.Eu nu ma uit la varsta
          2.Sunt obisnuit cu forumuri de cs si astea
          si 3.L-am vazut pe cristy007 cum vorbeste,pe el de ce nu il banati
          sa-ti raspund si eu pt ca vad ca nu intelegi ideea ...sigur e din cauza varstei tale...
          1. Faptul ca tu nu te uiti la varsta nu inseamna ca trebuie sa vb ca si cum ai fi la coltzul strazii...varsta nu ar trebui sa fie un criteriu pentru a vb civilizat si respectuos cu cineva....adica mai pe intelesul tau ...fie ca omul cu care vb are 5 sau 60 de ani ...incearca sa-l respecti cu atat mai mult atunci cand nu-l cunosti...
          2. Am inceput sa joc cs din anul 1999-2000 cand tu nu existai si stiu f bine cum arata forumurile de genu asta...insa cs-ul si tenisul de masa sunt 2 notiuni paralele...incearca sa-ti adaptezi comportamentul in functie de mediul in care te afli ...
          3. Un sfat amical de la mine ...incearca ca in viitor...sa renunti la atitudinea asta gen " da pe ala de ce nu-l pedepsiti pt ca si el a gresit " ....crede-ma ca oamenii nu percep pozitiv atitudinea asta...
          sper ca ai inteles....
          Salut !
          Ultima editare de Alex.C; 06.iul.2012, 10:00.
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu


          • #30
            mda...la 11 ani citeam Povesti nemuritoare, 1001 de nopti si Robin Hood, acum la varsta asta se citeste(joaca) counter strike si forumuri. Ideea este ca modelele influenteaza enorm o minte de copil! Si vina apartine in 99% din cazuri parintilor.
            Blade-Darker speed 90
            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
            Bh- Testing

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X