Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut partener de joc/antrenament, București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • caut partener de joc/antrenament, București

    Caut partener de joc/antrenament in București. Eu am 33 de ani, nivel mediu spre avansat(imi lipseste antrenamentul). Sunt disponibil in timpul saptamanii incepand cu ora 18, Top Tenis sau IDM. Tel: 0740213816. E-mail: boglous(at)yahoo.com

  • #2
    La doar 15 minute de mers cu metroul de la IDM gasesti tot ce ai nevoie la nivel "PROFY":la VIVA SPORT

    Comentariu


    • #3
      parteneri de antrenament pt bucuresti

      Caut parteneri de antrenament la Top tenis sau Viva, incepind cu ora 19 in fiecare zi . Locul 279 in amatur. 0724.125.770. Nicu.

      Comentariu


      • #4
        Re: caut partener de joc/antrenament, București

        La viva sport cu siguranta vei gasi multi parteneri de toate stilurile.
        Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

        Comentariu


        • #5
          Re: caut partener de joc/antrenament, București

          Postat în original de DAN T Vezi post
          La doar 15 minute de mers cu metroul de la IDM gasesti tot ce ai nevoie la nivel "PROFY":la VIVA SPORT
          15 min de la poenaru la piata sudului cu metroul ?
          GeoSpin Tacky (2.2mm, 42deg) / LKT Instinct+/ 729 OEM (2.1mm, medium)

          Comentariu


          • #6
            Salut nick,
            Caut si eu partener de antrenament pentru Viva dupa ora 19.00. O sa fiu disponibil cam de 2-3 ori pe saptamana.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de a.Bogdan Vezi post
              15 min de la poenaru la piata sudului cu metroul ?
              Salut,
              Poate nu 15 minute dar undeva in jurul a 19 minute cu tot cu schimbul de la Piata Unirii.

              Comentariu


              • #8
                Re: caut partener de joc/antrenament, București

                Postat în original de DAN T Vezi post
                Salut,
                Poate nu 15 minute dar undeva in jurul a 19 minute cu tot cu schimbul de la Piata Unirii.
                De curiozitate, de cate ori ai facut drumul asta cu metroul ?
                Nu de alta dar din crangasi pana la aparatorii patriei fac cam 40 minute.
                GeoSpin Tacky (2.2mm, 42deg) / LKT Instinct+/ 729 OEM (2.1mm, medium)

                Comentariu


                • #9
                  Salut, caut si eu un partener de antrenament in cursul saptamanii dupa ora 19.00,Top Tenis sau IDM. Am 33 de ani, nivel mediu.

                  Comentariu


                  • #10
                    Este cineva disponibil sa jucam un tenis in timpul oricarei zile a saptamanii incepand cu orele 13:00 sau mai tarziu Top Arena sau la Viva Sport?

                    Comentariu


                    • #11
                      Salut,caut partener de joaca Top Tenis orice zi din saptamana pana in orele 16,si in weekend orice ora ,am 36 ani,nivel incepator-mediu.E-mail:cristian_soryn(at)yahoo.com.tel:0721267675

                      Comentariu


                      • #12
                        sunt Alin daca vrei putem juca de la ora 20 cand vrei sau in weekend

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut si eu as dori sa joc un tenis sunt la un nivel mediu pot juca dupa ora 17 la viva sport idm pt cei interesati maill raducu222000(at)yahoo.com sau pe mes sa ne antrenam si miscare bafta astept mesaje si propuneri

                          Comentariu


                          • #14
                            Salut,cineva dornic de ceva miscare in weekendul asta,nivel incepator-mediu,prefer top-tenis,tel;0721267675;Sorin

                            Comentariu


                            • #15
                              Buna ziua,as vrea si eu sa joc,cu cineva tenis.
                              Am 46 ani,locul 178 SK Halle,ma descurc un pic cu tenisul,joc de 5-6 ori pe saptamana.
                              Prefer la Sk Halle,au aer conditionat,este mai liber si poti juca in liniste.
                              Tel 0724 311 437 sau 0752 116 317.
                              Disponibil de la orele 16-17 in cursul saptamanii si dimineata in weekend.

                              Comentariu


                              • #16
                                Am 44 de ani, joc la nivel aprox. mediu, caut un partener pt. week end , pt. mine, desi amator, tenisul de masa e ceva serios, nu amestec alcoolul cu sportul si doresc sa merg la sala sistematic , nu apreciez persoanele care joaca ping pong cand nu au altceva mai bun de facut , sant o persoana serioasa si cer de la colegul de masa acelasi lucru. Daca esti interesat raspunde la jack6854(at)yahoo.com

                                Comentariu


                                • #17
                                  Partener tenis ore 12 - 14

                                  Salut,

                                  as putea veni la Viva intre 12 si 14

                                  nivelul meu este unul mediu

                                  daca esti interesat poti sa imi scrii pe bcc_catalin(at)yahoo.com

                                  Catalin

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    caut partener ping pong - nivel mediu - zona iancului - 0724420505


                                    Trimis de pe al meu Galaxy Nexus folosind Tapatalk

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X