Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Donic Waldner Legend si Ovtcharov Carbospeed

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Donic Waldner Legend si Ovtcharov Carbospeed

    Cateva impresii va rog, poate sunteti unii care ati testat aceste lemne!
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Postat în original de krisztalori Vezi post
    Cateva impresii va rog, poate sunteti unii care ati testat aceste lemne!
    Daca peste 2 saptamani te insori si iti arde de paleta ........... mai bine nu te insura. Sper ca nu vrei impresii si despre nevasta.................
    Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 29.iul.2012, 23:06.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
      Daca peste 2 saptamani te insori si iti arde de paleta ........... mai bine nu te insura. Sper ca nu vrei impresii si despre nevasta.................
      Pai tocmai pana atunci ar trebui sa rezolv problema cu paleta .Prietenul la nevoie se cunoaste,spune o vb romaneasca si apreciez gestul Dl Kantor ca sunteti saritor insa totusi cred voi putea sa imi fac si singur impresii despre viitoarea nevasta este mai usor de descifrat decat tainele tenisului de masa.
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de krisztalori Vezi post
        Pai tocmai pana atunci ar trebui sa rezolv problema cu paleta .Prietenul la nevoie se cunoaste,spune o vb romaneasca si apreciez gestul Dl Kantor ca sunteti saritor insa totusi cred voi putea sa imi fac si singur impresii despre viitoarea nevasta este mai usor de descifrat decat tainele tenisului de masa.
        Off topic.
        Prinde pescarul pestisorul de aur, care ii propune sa-l lase inapoi in apa in schimbul unei dorinte. Pescarul ii cere sa construiasca, o autostrada peste Atlantic. Pestisorul e ingrozit, pai stii tu ce greu e, apa-i adanca, is furtuni,trebuie tehnologie, pai ce crezi, ca-i usor? Cere-mi altceva! OK, zice pescarul, as vrea sa descifrez tainele femeilor! Pestisorul da ochii peste cap si-l intreaba:
        - Cu cate benzi sa fie autostrada, cu sase sau opt??
        Asa ca mai usor ajungi Ma Long...
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          ) e tare
          Lemne: DHS Hurricane Long W997
          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
          BH: DHS GoldArc 8

          Comentariu


          • #6
            A jucat cineva cu Donic Waldner Legend carbon? Ceva impresii in afara de gramaj??
            Lemne: DHS Hurricane Long W997
            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
            BH: DHS GoldArc 8

            Comentariu


            • #7
              Singurul lemn donic care poate rivaliza cu lemnele butterfly.este foarte aproape de innerforce al.
              BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF
              XIOM OMEGA VII PRO
              GAMBLER ZERO

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de norther Vezi post
                Singurul lemn donic care poate rivaliza cu lemnele butterfly.este foarte aproape de innerforce al.
                Nu cred ca se poate spune ca lemnele unei companii sunt proaste, iar lemnele alteia sunt bune...asa, la gramada...sunt lemne mai potrivite unui stil, sau altuia, de la fiecare producator...pana la urma, iti place sau nu un anumit material...
                Nu cred ca milioanele de jucatori legitimati din China stramba nasul la materiale DHS, 729, Dawei, YinHe sau altele....d-ale lor, si nici nu cred ca nivelul acestora este mai prejos decat al europenilor ce nu joaca decat cu Butterfly sau alte firme mai cu "ștaif"...
                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X