Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut in Timișoara pe cineva care lipeste fete de paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • caut in Timișoara pe cineva care lipeste fete de paleta

    ..........cu lipici pe baza de apa. bineinteles, sa detina si lipiciul. platesc pt acest serviciu. am cumparat de la dl Tibi doua fete si le port in geanta de trei luni deoarece nu gasesc pe cineva sa mi le lipeasca.

    multumesc!
    lemn Primorac off-
    fh xiom sigma euro 2.0
    bh xiom yanus df 1.5

  • #2
    vorbiti cu d-l drukeru si va rezolva...
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

    Comentariu


    • #3
      Salut,
      Te pot ajuta eu...doar sa-mi spui pe ce fel de lemn vrei sa le lipesti, ca sa imi iau sablonul cu mine...la ce sala joci tenis ?...daca vrei ne intalnim pe Pestalozzi la Club 11 si iti fac paleta...O zi buna!
      BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

      "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de drukeru Vezi post
        Salut,
        Te pot ajuta eu...doar sa-mi spui pe ce fel de lemn vrei sa le lipesti, ca sa imi iau sablonul cu mine...la ce sala joci tenis ?...daca vrei ne intalnim pe Pestalozzi la Club 11 si iti fac paleta...O zi buna!
        salut,
        am jucat in centru "la groapa", dupa care am luat o pauza. acum joc la liceul de constructii. am incercat si pe Pestalozzi, la Club 11, dar, din pacate, eu nu am partener si Boghi mi-a spus ca toti vin perechi. spune-mi cand te gasesc la Club 11 ai vin acolo. sau lasa-mi nr tau de mobil si te sun.
        multumesc!
        P.S. lemnul este un Primorac off-. fetele sunt de la Xiom.
        lemn Primorac off-
        fh xiom sigma euro 2.0
        bh xiom yanus df 1.5

        Comentariu


        • #5
          Frumos d-le...) ...pai si eu nu te cunosc ? ca si eu am jucat "la groapa" )...si la constructii unde mergi ? la fikal ? eu sunt Ghita Marta...poate asa iti spune ceva numele...te ajut cum sa nu...pe miercuri merg la pestalozzi...lasa-mi un PM sau ceva si ne intalnim undeva...Numai Bine!
          BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

          "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de drukeru Vezi post
            Frumos d-le...) ...pai si eu nu te cunosc ? ca si eu am jucat "la groapa" )...si la constructii unde mergi ? la fikal ? eu sunt Ghita Marta...poate asa iti spune ceva numele...te ajut cum sa nu...pe miercuri merg la pestalozzi...lasa-mi un PM sau ceva si ne intalnim undeva...Numai Bine!
            eram sigur ca esti tu (am tinut minte cand te-ai inscris odata la cupa Smile). cu mine n-ai prea jucat, ca, din pacate, nu sunt de nivelul tau si nici nu ne nimeream la sala in acelasi timp. am schimbat, ce-i drept, de cateva ori niste mingi. eu veneam sa joc cu Adi Manea.
            la constructii merg la dl Stelica (saptamana trecuta am fost prima data)
            de venit, vin eu miercuri la Club pe Pestalozzi, doar sa-mi spui la ce ora.
            multumesc!
            lemn Primorac off-
            fh xiom sigma euro 2.0
            bh xiom yanus df 1.5

            Comentariu


            • #7
              Gata ! Te stiu...esti cel cu depozitul de calculatoare, (pescarul) )...e ok miercuri...sunt de pe la ora 16:30 acolo...Numai Bine!
              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de drukeru Vezi post
                Gata ! Te stiu...esti cel cu depozitul de calculatoare, (pescarul) )...e ok miercuri...sunt de pe la ora 16:30 acolo...Numai Bine!
                da, eu sunt. ok, ne vedem miercuri.
                multumesc!
                lemn Primorac off-
                fh xiom sigma euro 2.0
                bh xiom yanus df 1.5

                Comentariu


                • #9
                  Problema rezolvata ! Om fericit , de mare nadejde !
                  Se poate inchide topicul...Multumesc!
                  BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                  "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                  Comentariu


                  • #10
                    ohoho...ce schimb frumos...ca o ploaie de vara...
                    tibhar def plus jumulita
                    gambler reflectoid 1,0
                    dawei 388 D-1 ox

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X