Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand paleta ysk extra 3D lemn, fete xiom omega 4elite

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand paleta ysk extra 3D lemn, fete xiom omega 4elite

    vand paleta ysk extra 3D lemn, fete xiom omega 4 elite 2.0 jucata cateva ore stare foarte buna 250 ron cu tot cu taxe postale,nu vand fetele separat cine doreste poze suplimentare i le pot trimite pe mail. tel 0724275163 adi

    Valabil!
    Pret nou 200 RON!
    Ultima editare de jackass; 29.aug.2012, 15:51.
    4EVER HOOLIGAN

  • #2
    E amuzant faptul ca mentionezi in anunt ca fetele sunt jucate cateva ore, insa fata neagra se vede de la o posta ca e jucata muuuuuult mai mult decat cateva ore... asemenea urme de uzura nu se fac decat intr-un regim de joc intensiv... Si sa afirmi faptul ca nu a fost jucata decat cateva ore... mie mi se pare un afront adus utilizatorilor acestui forum! Spor la vanzare!

    Comentariu


    • #3
      poate o fii praf pe fata sau mai stiu eu ce...cred ca daca ii da o curatare cu solutie sau servetele umede ceva.....o sa arate bine dupa cum spune domnul...nu cred ca ar da,,TZEPE'' are si el cateva ,,liniute'' de membru chiar daca-i junior ...si 34 put rep....poate omul spune adevarul...in fine...spor la vanzare....
      Blade :Timo Boll Spirit Old AN
      Fh : Tenergy 05
      Bh : Tenergy 64

      Comentariu


      • #4
        Buna seara in primul rind la toata lumea ,fetele sunt cumparate de la DL. TIBI (GELU POPESCU) ,eu i-am recomandat sa ia fete mai soft pentru acel lemn ofensiv ,asta este nu se impaca cu ele .A gresit din start alegand un lemn ofensiv,cine nu crede ca sunt putin folosite sa-l roage sa puna alte poze mai clare.STIMA si RESPECT.

        Comentariu


        • #5
          Eu zic ca mai repede reusesti sa dai lemnul separat si fetele separat e greu de presupus ca cel care e fan elite este si fan yasaka 3d sau invers. In alta ordine de idei daca desfaci setupul ma inscriu la fete. Spor!
          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

          Comentariu


          • #6
            sal claudiu 84 ,84 probabil k provine de la nr de neuroni cu care te-ai nascut sau pe care ii mai ai daca poti sa afirmi asa ceva pata provine de la condens cred chiar nu ma pricep asa bine la detalii de genu asta trebuie sa recunosc pentru k nu ma consider atotstiutor k tine eu te inteleg k ai anumite frustrari care probabil provin din cauza unei copilarii mai putin fericite sau poate a unei relatii in care te simti barbat doar in momentul in care tre sa cari o plasa mai grea de cartofi ,si eu la randu meu am gresit fata de altii nu pot sa mint dar in momentul in care mi-am dat seama k am gresit am avut puterea si bunul simt sa recunosc am fost facut in toate felurile de unii oameni pe buna dreptate sau nu dar NICIODATA nu am fost facut hot sau mincinos asa k daca mai ai anumite frustrari de care vrei sa scapi si sa ti le etalezi cred k ai gresit site ul, nu ma intelege gresit nici nu vreau sa te judec nici sa te jignesc doar k in urma mes care la-i lasat asta e concluzia la care am ajuns referitor la tine
            4EVER HOOLIGAN

            Comentariu


            • #7
              Re: vand paleta ysk extra 3D lemn, fete xiom omega 4elite

              Raspunsul tau spune despre tine mai multe lucruri decat ai putea tu vreodata sa o faci. Cred ca ai confundat acest forum cu galeria stadionului... Nu am sa intru in discutii belicoase si jigniri cu tine, pentru ca sunt sigur ca ai sa imi dovedesti "superioritatea" ta in acest domeniu... Succes in a vinde materialele!

              Comentariu


              • #8
                Intr-adevar mesajul tau din pacate nu este prea favorabil pt tine (asta daca l-ai scris tu) deoarece daca ma judeci pentru simplu fapt k am la avatar o poza cu PELUZA SUD in conditiile in care eu nu am mentionat nimic despre stadion niciodata in niciun post ma bucura faptul k mes care ti l-am trmis anterior coincide cu realiatetea .P.S imi cer mii de scuze fata de cei care citesc acest post stiu k ar fi trebuit sa fie o discutie legata strict de tenis de masă dar pt mine nu este deloc placut sa fiu demigrat de o persoana care nici macar nu imi cunoaste numele.TOATE CELE BUNE.
                4EVER HOOLIGAN

                Comentariu


                • #9
                  Imi pare rau Dl.Adi, dar nu cred ca ai motive sa te superi pe Dl Claudiu el a spus ce a vazut la acea fata, si eu asa fi facut la fel sau un altul de pe forum, si cred ca tot ce a spus a spus pe buna dreptate asa arata poza ta... poti sa te uiti si tu la ea,,, daca nu este asa cum se vede aici in poza ,,, pune o alta poza mai buna decat asta sa vedem cuma arata ea noramal atunci...
                  fata asta nu arata folosita doar cateva ore cum spusi tu,,, poti sa intrebi pe oricine de aici de pe forum si nu ti va da drptate... era mai simplu sa spui este folosita putin... vreau sa intalegi ca noi nu avem nimic cu tine vrem doar sa te ajutam. Bafta!

                  Comentariu


                  • #10
                    la fata neagra nu iese pata am curat-o cu solutie cred k e de la condens daca era hiper folosita cum spuneti voi cred k era si cea rosie la fel nici nu mai ma interseaza daca o vand sau nu pur si simplu m-am saturat sa fiu facut minicinos pt k nu sunt si nu traiesc cu impresia k cineva ar avea ceva cu mine pt k nu am complexe de genu asta
                    4EVER HOOLIGAN

                    Comentariu


                    • #11
                      ...nu e de la condens...condensul se sterge usor cu o carpa...
                      Dl. adyy probabil ca este dreptaci, iar fata neagra este folosita pe rever, dupa cum se vad semnele de uzura...uzura apare relativ repede la fetele xiom, avand cauziucul fff moale si relativ "firav"....urmele de uzura ale cauciucului au aparut urmare a contactului suprafetei cu transpiratia de pe degetul aratator...
                      Nu putem spune acum exact cat s-a jucat cu acea fata, dar daca transpiratia domnului este suficient de "coroziva" , il putem crede pe cuvant...ne uitam putin la fata rosie, care nu e asa uzata, evident pt ca nu s-a uzat decat de la contactul cu mingea, ca pe fata de FH nu tine nimeni degetul cand joaca, decat eventual f putin, varful degetului mare deasupra manerului....
                      M-am bagat si eu in seama pentru ca detin o fata Xiom vega pro neagra jucata pe FH 1/2 ore de catre un prieten (cu siguranta este jucata atat, eram langa el cand a taiat-o si cand cand a jucat... si nu am intentia de a o vinde), si deja incepuse sa apara semne de "tocire" a cauciucului in zona varfului degetului mare, la baza fetei, pe mijloc, deasupra manerului...
                      Un alt indicator de uzura al fetelor Xiom este dat de ciupiturile de pe margini, care apar relativ repede, tocmai datorita cauciucului sensibil....in acest caz nu se vad astfel de semne, ceea ce denota ca, totusi, contrar anumitor aparente, fetele sunt ok.
                      Spor la vanzare!
                      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                      Comentariu


                      • #12
                        cred ca sa dsicutat prea mul pe aceasta tema !! pe mine ma intereeaza fata neagra !! sau amandoua ! daca e pretul ok !! daca va hotarati datimi mp!
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #13
                          anuntul numai este valabil .multumesc
                          4EVER HOOLIGAN

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de gabikr Vezi post
                            ...nu e de la condens...condensul se sterge usor cu o carpa...
                            Dl. adyy probabil ca este dreptaci, iar fata neagra este folosita pe rever, dupa cum se vad semnele de uzura...uzura apare relativ repede la fetele xiom, avand cauziucul fff moale si relativ "firav"....urmele de uzura ale cauciucului au aparut urmare a contactului suprafetei cu transpiratia de pe degetul aratator...
                            Nu putem spune acum exact cat s-a jucat cu acea fata, dar daca transpiratia domnului este suficient de "coroziva" , il putem crede pe cuvant...ne uitam putin la fata rosie, care nu e asa uzata, evident pt ca nu s-a uzat decat de la contactul cu mingea, ca pe fata de FH nu tine nimeni degetul cand joaca, decat eventual f putin, varful degetului mare deasupra manerului....
                            M-am bagat si eu in seama pentru ca detin o fata Xiom vega pro neagra jucata pe FH 1/2 ore de catre un prieten (cu siguranta este jucata atat, eram langa el cand a taiat-o si cand cand a jucat... si nu am intentia de a o vinde), si deja incepuse sa apara semne de "tocire" a cauciucului in zona varfului degetului mare, la baza fetei, pe mijloc, deasupra manerului...
                            Un alt indicator de uzura al fetelor Xiom este dat de ciupiturile de pe margini, care apar relativ repede, tocmai datorita cauciucului sensibil....in acest caz nu se vad astfel de semne, ceea ce denota ca, totusi, contrar anumitor aparente, fetele sunt ok.
                            Spor la vanzare!
                            dl gabi are dreptate......dar tinand cont de pretul cerut pe setup e unul corect....lemnul face 100 lei iar acele fete merita asa cum sunt 50 lei fiecare.....deci exprimarea este gresita dar pretul nu....bafta...si nu va mai certati doar pt atata lucru...)
                            fh-xiom vega-pro 2mm
                            blade--galaxy-v16
                            bh-xiom omega tour--max

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X