Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tenis, doar IDM

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tenis, doar IDM

    Salut
    cine vrea sa schimbam maine cateva mingi in idm pe la 11, maxim 13?
    nivel mediu
    astept mp sau telefon la 0742.055.607
    PS: Am card de membru.

  • #2
    d-lor, sunt din adjud si as dori si eu sa pot juca cu voi samb sau dum la IDM ca pot efectua aceasta deplasare. dati-mi si mie mai multe informatii despre spatiu, mese, pret etc. nu sunt eu bun dar macar vreau, if it's possible

    Comentariu


    • #3
      http://www.idmclub.ro/tenis.html pentru detalii tehnice si preturi

      sunt (relativ) multe mese (nu stiu exact, peste 15 cred) ;
      problema e ca sambata (si duminica ? ) e bataie pe ele ... bonurile se cam termina la 8:30 ... de obicei se elibereaza la 13 ...adica atunci cand se dubleaza pretul ... in restul saptamanii e lejer
      mai nou sunt diferentiate si ca fumatori/nefumatori
      In me the WishMaster
      Blade : 729
      FH : Donic Coppa
      BH : Donic Coppa

      Comentariu


      • #4
        da, e cam jale cu inchiriatul daca imi dau bine seama. cred ca e neaparat nevoie de cineva din buc pentru ocupatul unei mese dar spatiul
        in alta parte nu e mai lejer

        Comentariu


        • #5
          numele topicului era despre IDM ...
          alternative ... la Tineretului ... si orice alta sala pe care o cunoaste altcineva ... ca sa fac o reclama benevola ... exista pe Str Mariuca zona Sos.Oltenitei - IRA - Romprim (cart. Berceni - Ap. Patriei) un local cu 2 mese Active , pret 10 l/h , deschis dupa amiaza ... (are si fitness dar nu stiu pretul) ..dar nu stiu cat de apreciat va fi de voi ...
          In me the WishMaster
          Blade : 729
          FH : Donic Coppa
          BH : Donic Coppa

          Comentariu


          • #6
            deh, in regie stiu cam tot ce-i acolo, dar cand frecventam eu nu era nici ?ipenie de tenismeni asa ca, cred ca o sa ma multumesc cu ce stiu si atata tot. voi invata doar de la concursurile la care particip.
            multumesc d+le laurentiu

            Comentariu


            • #7
              Jordach, poti sa vii sambata pe la 8:15, 8:30 cel tarziu ca sa prinzi bon, duminica e mai aglomerat si tre sa vii pe la 8:15, daca nu vina si vom fi mai multi baieti care joaca acolo si o sa joci cu noi la masa , asa se practica da-mi mp daca vrei sau ma gasesti pe mess.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X