Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fara cuvinte...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fara cuvinte...

    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    Absolut fantastica lovitura-si merita aplaudata in picioare,nu numai lovitura,ci ambitia si efortul acelui jucator si a tuturor sportivilor de la olimpiada paralimpica.
    Sa te deplasezi cu greutate,asa cum o face sportivul din imagine,si totusi sa practici tenis de masă si sa realizezi astfel de lovituri,e de domeniul extraordinarului!!!un model pentru toti!!!!
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Sunt super-incantat de ce mi-a fost dat sa vad...si tot-odata foarte emotionat...foarte bine ales titlul de (at)Joo "fara cuvinte"...Bravo lor !
      BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

      "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

      Comentariu


      • #4
        Saracii oameni fac eforturi supraomenesti,nu numai cel din film ci majoritatea de acolo dau un exemplu de viata la toti oamenii sanatosi care nu fac nici o miscare.Toata stima pentru ei si ceea ce vad in filmul acesta este absolut uimitor!
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • #5
          Saraciii oameni(Am ramas fara cuvinte

          Comentariu


          • #6
            De admirat.... chiar daca nu te simți în apele tale când privești - sau cel puțin eu. Atenție la punctul de la 1:40.
            TB ZLF & T05/T05FX

            Comentariu


            • #7
              in alte tari se pune pret si ajutorarein orice domeniu,la noi in tara mori de foame si cu serviciu....daca mai ai si-un handicap,esti condamnat in ROMANIA zilelor noastre la dispret,ignoranta si uitare.......si nu numai.....ma bucur caci macar in alte tari exista institutii care ajuta astfel de oameni sa poata sa practice sport,indiferent de natura lui...
              fh-xiom vega-pro 2mm
              blade--galaxy-v16
              bh-xiom omega tour--max

              Comentariu


              • #8
                un model pentru toti jucatorii , saracii oameni

                Comentariu


                • #9
                  Nu sunt de compatimit, ci de admirat si invidiat. Danezul care a castigat, nu are decat degetele mici la ambele maini si un picior protezat de sus. Foloseste un dispozitiv special ca sa poata tine paleta. Cu toata acestea, da topspin. Celalalt, de abea se tine pe picioarele lui, sunt momente in care-i tremura genunchii, la limita de a cade jos. A dat topspin prin exteriorul fileului, lucru pe care jucatori "intregi" si in plina putere, nici nu-l viseaza. Avem de invatat de la ei, in toate privintele.
                  Lemn- Bty Viscaria
                  FH - TENERGY 05
                  BH - TENERGY 80

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X