Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTour

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • AmaTour

    este pacat ca am vazut oameni care vin din costanta,suceava si alte localitati si organizatorii vin cu Traista sau altii sa ii snopeasca fara drept de apel.nu am nimic cu pustiul chiar imi place dar nu are ce cauta acolo.parerea mea ca acest turneu va disparea daca se va continua in stilul de acum.eu am venit cu pustiul meu si nu a vrut sa se inscrie cand i-a vazut pe toti de acolo.apropo daca se organizau pariuri pustiul meu a zis din start ca Alex va castiga.asa ca va rog domnilor organizatori sa ne spuneti pozitia dumneavoastra despre toate nemultumirile care au fost postate aici.a si va rugam sa nu ne imbroboditi pentru ca va cunosc ca organizatori cunosc jucatorii care au venit il stim pe Popa
    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

  • #2
    ...desi subiectul era mort si ingropat, adaug ca si noi gasca de la constanta (8 la numar ori 30 ron taxa = 2 milioane patrusute lei... ca participanti la premii), am ramas consternati ca organizatorii de la Buc au acceptat un legitimat bucurestean pe care inteleg acum ca il stiau de la bun-inceput! care sunt dedesubturile?... avea baiatul nevoie de un sort, un tricou din banii amatorilor?
    dupa ce am batut drumul am intrat totusi in competitie... sa ne incercam norocul... numai ca asta nu e un sport gen table, barbut... cate netzuri si tusuri sa dai??
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • #3
      ca bine zici

      ca bine zici mai bine le cumparam ceva echipament si ne lasa in pace.oricum daca vii prin idm sa te uiti toti care au fost jucatori vin s-ti vanda tot felul de zdrente la niste preturi mai mari decat in belgia la dandoy.vorba lui Banciu,niste nesimtiti.
      nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

      Comentariu


      • #4
        stiu

        stiu eram acolo cand ati venit de la c-ta
        nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

        Comentariu


        • #5
          Cred ca intrebarea noastra nu are inca raspuns!...
          Eram curiosi ce motivare a existat din partea organizatorilor turneului B din 26 ian., Dl. Popica sau Vali (Valgati) cand au decis sa-l inscrie pe jucatorul-junior Traista!

          Seara buna!
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #6
            iti spun eu

            iti spun eu exista o gasca a fostilor jucatori de ping care se cred mari si tari in zona idm.problema lor este ca daca nu am fi noi amatorii acolo ei nu si-ar permite nici macar sa transpire in clubul ala.acum catva timp nici nu stiau ca exista clubul ala.vin acolo si vorbesc de parca ei au inventat sportul asta,dincolo de raza mesei sunt varza.va rog sa ii studiati macar o data mai atent cand aveti posibilitatea
            nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

            Comentariu


            • #7
              Traista este un baiat de 14 ani care isi dedica timpul prin sali , pe unde poate , a mai concurat la un turneu acum 1 an tot in cadrul amatour , atunci cind l-am intrebat nu juca baiatul niciunde la nici un club pentru nici o echipa , mult timp s-a antrenat pe unde a putut pe la diverse sali cu cine a putut si cu cine a dorit sa joace cu el .
              Prin pasiunea lui si prin timpul acordat a reusit sa "prinda" destule din tenis si pe linga asta l-a ajutat si mina , baiatul are "stofa" .
              Recent am aflat , dupa turneu ca el de citeva luni a intrat la un club unde se poate pregati alaturi de ceilalti si ca acum e legitimat si chiar dupa cum vad aici a avut si rezultate .
              Acum un an statea singur prin sali cu orele si astepta si el sa joace cu cineva , cu oricine care voia chiar intreba daca da si el bani la masa .
              Situatia lui s-a modificat acum si a fost ESCLUS din Amatour .
              Acum cred ca toata lumea o sa inteleaga problema " traista" .
              Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
              Fete de palete tenis de masa
              TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

              Comentariu


              • #8
                corect

                dar daca dvs.cunosteati problema lui de ce l-ati lasat sa joace in ianuarie,repet nu am nimic cu pustiu dar nu mi se pare corect sa ma bat eu cu el.frumos este atunci cand intri la masa intr-un turneu de genul asta sa crezi ca ai si tu cateva sanse de a invinge pe cineva dar daca or sa vrea sa joace mai multi gen Traista care mai sunt sansele si placerea noastra de a juca.nu uitati ca noi suntem AMATORI.ceva gen soferii de duminica[/b]
                nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                Comentariu


                • #9
                  Revin , Bucurestenii dupa cum vad au foarte multe de reprosat cu toate ca nu pun umarul sub nici o forma pentru sportul asta... sau ma rog nu neaparat , nu a existat nici un turneu aici fara mici discutii lucru de care mi-e tare sila .
                  Domnilor prin pasiunea mea ptr. tenis va anunt ca puteam face turnee de tip B la doua saptamini dar tocmai datorita discutiilor , am renuntat de fiecare data sa fac , iar acum vazind ca in tara sau facut zeci de turnee am zis " Hai mai sa mai facem si noi unu ca ne facem de ris , daca nu am facut eu nu a facut nimeni , ma asteptam sa mai faca cineva un turneu , de orice tip , dar acest lucru nu s-a intimpat .
                  Posibilitatile din București le intrec cu mult pe cele din tzara , cu mici exceptii si am putea face mult mai mult decit facem . Am zis sa inviem un pic activitatea pe aici ca lincezim si ne facem de ris" , dar se pare ca din nou nu e bine .
                  In cazul asta deja ma gindesc la turneul urmator daca mai e cazul sa ma implic .
                  Bine , am participat la destule evenimente si de alt gen , incit stiu exact ca daca numarul celor prezenti e mare e absolut imposibil sa-i multumesti pe toti . Asa ca de o furtuna in lighean nu e problema . din 40 sint 2-3 exceptii . Nu se poate altfel pentru ca in București avem foarte multe categori de oameni , incepatori , versati , jucatori , profesionisti ... si e greu sa multumesti pe toti .
                  Din punctul meu de vedere sint multumit ca am putut tine si in Buc un turneu chiar daca mai sint si acum "ecouri" .
                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                  Fete de palete tenis de masa
                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: corect

                    Postat în original de cosapewe
                    dar daca dvs.cunosteati problema lui de ce l-ati lasat sa joace in ianuarie,repet nu am nimic cu pustiu dar nu mi se pare corect sa ma bat eu cu el.frumos este atunci cand intri la masa intr-un turneu de genul asta sa crezi ca ai si tu cateva sanse de a invinge pe cineva dar daca or sa vrea sa joace mai multi gen Traista care mai sunt sansele si placerea noastra de a juca.nu uitati ca noi suntem AMATORI.ceva gen soferii de duminica[/b]
                    Nu ati citit ce am scris acolo.... Recent am aflat , dupa turneu ...
                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                    Fete de palete tenis de masa
                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      da

                      haideti domnu vali vreti sa spuneti ca dvs sau dn popa care era ajutorul dvs.nu stiati de Traista sau ca dn Vasile a venit cu elevul lui etc.
                      nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                      Comentariu


                      • #12
                        gresit

                        dvs. ati interpretat gresit relatarile mele eu nu am nici un interes.scopul meu este acela de nu se diminua numarul celor care vin la amatour din cauzele relatate mai devreme.va spun sincer ca mie nu imi face nici o placere sa ma deplasez pana la suceava ca sa ma snopeasca nus ce fost jucator de acolo.de ce sa ma duc pana acolo cand pot sa il rog pe Pif sau Popa sa ma cotonogeasca la idm
                        nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                        Comentariu


                        • #13
                          Repet inca o data , nu stiam ca traista e la club... nu stiam de rezultatele lui , tocmai ca stiam ca "atirna" prin sali in dorinta de a juca , l-am inscris .
                          Acum am inteles situatia exacta , si a fost eliminat din circuit .
                          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                          Fete de palete tenis de masa
                          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X