Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

comentarii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • comentarii

    bai fratilor am uitat sa va spun ca sunt nou prin zona si am dat un ochi pe aici .am vazut ca nea nicovala asta e chiar nicovala.asta e cand stai prea mult in sala uiti de carti si alte cele
    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

  • #2
    Desi am puncte de vedere diferite de ale lui, nu am incercat nici o clipa sa-l jignesc pe el sau pe altii folosind aluzii stravezii legate de felul cum scrie, cum arata, ce nick name are sau altele de acest gen.... Cred ca astea nu pot veni decat dintr-un ...tomberon
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      cum spuneam

      cum spuneam nu socializez cu tomberoanele,citeste ce scrie de-a lungul timpului si o sa iti dai seama despre ce vb
      nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

      Comentariu


      • #4
        raspuns

        daca sunt prea subtil pt tine sa imi spui
        nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

        Comentariu


        • #5
          "Straveziu" este inversul lui "subtil" asa ca nu va faceti griji in privinta capacitatii mele de a intelege. Tocmai ca am inteles foarte repede cum stau lucrurile cu dumneavoastra! Si daca spuneti ca nu socializati cu tomberoane inseamna ca aveti pe rol, o mare contradictie. Va urez succes!
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • #6
            dn visco chestia cu tomberoanele nu am pus-o acolo sa jignesc pe cineva ci pur si simplu asa mi-a venit puteam sa pun o paleta spatiala eu nu am venit aici sa jignesc pe cineva.tot ce am spus sunt doar realitati daca nu, argumentati dvs. si imi schimb parerea
            nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

            Comentariu


            • #7
              Ceea ce a-ti pus in semnatura este, intr-un context neutru, treaba dumneavoastra desi oamenii cu experienta pot "descifra" foarte usor caracterul unei persoane care "concepe" un astfel de mesaj. Problema este ca desi avertizati "ante portas" ca aveti un standard care nu va permite sa socializati sub un anumit nivel, coborati in abject cu expresii de genul "bai fratilor, dar Nicovala asta este chiar nicovala" ceea ce va situeaza pe dvs. sub un anumit nivel. Aceasta este contradictia privind atitudinea dvs. de care va vorbeam. Noua astorlalti ce ne ramane de facut decat sa zicem "stati domnule, de ce varsati tomberonul la noi in curte?"
              Si asta dupa ce, va repet , sunt in cunostinta de cauza si am alte pareri decat domnul Nicovala Cugir.
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                mai sunt si altii in zona(deja vorbiti discutii)

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X